Český tenisový svaz
Název:
Hamerský babytenisový okruh
Datum:
30.-30.05.
Pořadatel:
SK HAMR, z.s. (200)
Místo konání:
Praha Záběhlice
Kódové číslo:
916536
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 13:30 hod.
Kontaktní osoba:
Havelka Ladislav
K Vodě 3200/3
10600 Praha 10
Tel. (1):
724160083
E-mail:
havelka.ladislav@gmail.com
Internet:
www.hamrsport.cz

Poznámka pořadatele:

!!!Turnaj se bude konat!!! Tento turnaj bude 1. z 8 turnajů Hamerského babytenisového okruhu, pozdější termíny turnajů Hamerského babytenisového okruhu zůstávají v platnosti.


Hamerský babytenisový okruh je tvořen 8 turnaji.

Do celkového pořadí se počítají všechny akce.

Turnaj se hraje skupinově, následně všichni postupují do pavouka a hraje se do konečného umístění.

Nasazení hráčů na 1. turnaj je podle konečného pořadí v zimním okruhu, na dalším turnaji už se nasazuje podle průběžného pořadí tohoto okruhu.

Přednost při přijetí mají hráči SK Hamr a následně hráči s větším počtem odehraných turnajů, rozdělení hráčů do hlavní soutěže a náhradníků bude vždy poslední pondělí před turnajem.

Ladislav Havelka
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubíková Kateřina 05.04.2012 I.ČLTK Praha volná karta
08.05.2020 07:27:09
2.
Germala Robert 02.04.2012 SK HAMR, z.s. volná karta
12.05.2020 01:00:32
3.
Štěpánek Adam 26.04.2011 LTK Liberec volná karta
12.05.2020 18:16:48
4.
Staněk Miroslav 15.07.2011 TK Radošovice volná karta
13.05.2020 19:17:06
5.
Krejčíková Viktorie 03.01.2011 TK Neridé volná karta
14.05.2020 07:56:04
6.
Polnicka Sofie 17.02.2011 TK Neridé volná karta
14.05.2020 16:57:23
7.
Petrásek Ella Martina 18.08.2011 TK Sparta Praha volná karta
16.05.2020 13:41:05
8.
Burešová Karolína 23.01.2012 TK Sparta Praha volná karta
16.05.2020 22:10:53
9.
Bělohlávek Petr 11.01.2011 Sportclub Řevnice, z.s. volná karta
17.05.2020 19:25:19
10.
Jaroš Vojta 26.02.2011 LTK Liberec volná karta
18.05.2020 15:46:41
11.
Tvrzská Amélie 21.03.2011 SPORT EDEN Beroun volná karta
19.05.2020 05:09:46
12.
Horáček Filip 14.12.2011 TK Sparta Praha volná karta
19.05.2020 23:06:35
13.
Němcová Ella 10.08.2011 LTC Pardubice volná karta
20.05.2020 10:15:34
14.
Marešová Beata 12.07.2012 TK Sparta Praha volná karta
20.05.2020 17:13:23
15.
Střihavková Nela 15.03.2011 LTC Slovan Kladno volná karta
21.05.2020 05:42:30
16.
Zídková Veronika 12.10.2011 SK HAMR, z.s. volná karta
21.05.2020 16:11:17
17.
Havlík Jan 12.04.2012 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav volná karta
23.05.2020 18:33:07
18.
Fáčková Tereza 07.12.2011 TK Sparta Praha volná karta
23.05.2020 19:50:19
19.
Wollner Filip 28.06.2012 I.ČLTK Praha volná karta
25.05.2020 09:27:48
20.
Flekalová Lucie 21.06.2011 TK Sparta Praha volná karta
25.05.2020 12:57:59
21.
Zimandl Matyáš 13.10.2012 SK HAMR, z.s. volná karta
26.05.2020 09:12:39
22.
Silina Kseniia 24.05.2011 I.ČLTK Praha volná karta
26.05.2020 17:35:50
23.
Vondráček Samuel Cristian 06.04.2011 I.ČLTK Praha volná karta
26.05.2020 17:45:41
24.
Mikeš David 06.07.2012 TK SB Světlá n.Sáz. volná karta
26.05.2020 17:55:39
25.
Mohamed Usman 21.09.2012 SK HAMR, z.s. volná karta
26.05.2020 19:36:17
26.
Phillipová Denisa 28.02.2011 SK Štětí volná karta
26.05.2020 20:02:35
27.
Rak Denis 08.07.2011 LTC Kolín volná karta
27.05.2020 00:00:54
28.
Hadrabová Radka 07.01.2011 Lokomotiva Zdice volná karta
27.05.2020 14:18:19
29.
Tmějová Nela 16.04.2012 Tenisový klub Jan Ševeček volná karta
27.05.2020 18:46:28
30.
Klement Alexander 05.08.2013 SK HAMR, z.s. volná karta
27.05.2020 20:43:56
31.
Witošová Adéla 28.05.2011 SK HAMR, z.s. volná karta
27.05.2020 22:10:16
32.
Hovorka Hugo 21.04.2011 Sportclub Řevnice, z.s. volná karta
28.05.2020 10:31:43

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Hrnčířová Anna 06.09.2011 TENIS Klánovice 2. náhradník
28.05.2020 13:30:46
2.
Pírková Ema 17.06.2012 SK HAMR, z.s. 3. náhradník
28.05.2020 16:03:25
3.
Zikmund Adam 29.01.2013 TK Sparta Praha 4. náhradník
28.05.2020 19:10:59

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Šebístková Tereza 23.03.2012 LTC Humpolec odhlášeno hráčem
10.05.2020 20:02:52
2.
Soukup Marek 20.11.2011 TK Čelákovice odhlášeno hráčem
22.05.2020 07:20:56
3.
Sovová Matylda 02.03.2012 LTC Domažlice odhlášeno hráčem
22.05.2020 08:08:55
4.
Podestát Tadeáš 21.04.2011 LTC Domažlice odhlášeno hráčem
25.05.2020 06:54:30
5.
Drábová Sára 21.09.2011 SK HAMR, z.s. odhlášeno hráčem
25.05.2020 15:15:09
6.
Šedivcová Liliana 15.09.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s. odhlášeno hráčem
25.05.2020 21:39:51
7.
Řehoř Benjamín 30.03.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s. odhlášeno hráčem
26.05.2020 22:07:35
8.
Hájek Petr 09.03.2011 SK HAMR, z.s. odhlášeno pořadatelem
28.05.2020 10:15:36
9.
Kolářová Viktorie 31.01.2011 TGC Kunratice odhlášeno pořadatelem
29.05.2020 10:58:09