Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
30.-30.05. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (200) |
Kódové číslo: |
916536 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v So do 13:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
: |
K Vodě 3200/3 |
: |
10600 Praha 10 |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Poznámka pořadatele: !!!Turnaj se bude konat!!! Tento turnaj bude 1. z 8 turnajů Hamerského babytenisového okruhu, pozdější termíny turnajů Hamerského babytenisového okruhu zůstávají v platnosti.
Hamerský babytenisový okruh je tvořen 8 turnaji.
Do celkového pořadí se počítají všechny akce.
Turnaj se hraje skupinově, následně všichni postupují do pavouka a hraje se do konečného umístění.
Nasazení hráčů na 1. turnaj je podle konečného pořadí v zimním okruhu, na dalším turnaji už se nasazuje podle průběžného pořadí tohoto okruhu.
Přednost při přijetí mají hráči SK Hamr a následně hráči s větším počtem odehraných turnajů, rozdělení hráčů do hlavní soutěže a náhradníků bude vždy poslední pondělí před turnajem.
Ladislav Havelka
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kubíková Kateřina |
05.04.2012 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
08.05.2020 07:27:09 |
2. |
Germala Robert |
02.04.2012 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
12.05.2020 01:00:32 |
3. |
Štěpánek Adam |
26.04.2011 |
LTK Liberec |
|
|
|
volná karta |
12.05.2020 18:16:48 |
4. |
Staněk Miroslav |
15.07.2011 |
TK Radošovice |
|
|
|
volná karta |
13.05.2020 19:17:06 |
5. |
Krejčíková Viktorie |
03.01.2011 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
14.05.2020 07:56:04 |
6. |
Polnicka Sofie |
17.02.2011 |
TK Neridé |
|
|
|
volná karta |
14.05.2020 16:57:23 |
7. |
Petrásek Ella Martina |
18.08.2011 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
16.05.2020 13:41:05 |
8. |
Burešová Karolína |
23.01.2012 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
16.05.2020 22:10:53 |
9. |
Bělohlávek Petr |
11.01.2011 |
Lokomotiva Zdice |
|
|
|
volná karta |
17.05.2020 19:25:19 |
10. |
Jaroš Vojta |
26.02.2011 |
LTK Liberec |
|
|
|
volná karta |
18.05.2020 15:46:41 |
11. |
Tvrzská Amélie |
21.03.2011 |
Tenis Dobříš |
|
|
|
volná karta |
19.05.2020 05:09:46 |
12. |
Horáček Filip |
14.12.2011 |
LTK Liberec |
|
|
|
volná karta |
19.05.2020 23:06:35 |
13. |
Němcová Ella |
10.08.2011 |
LTC Pardubice |
|
|
|
volná karta |
20.05.2020 10:15:34 |
14. |
Marešová Beata |
12.07.2012 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
20.05.2020 17:13:23 |
15. |
Střihavková Nela |
15.03.2011 |
Lokomotiva Zdice |
|
|
|
volná karta |
21.05.2020 05:42:30 |
16. |
Zídková Veronika |
12.10.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
21.05.2020 16:11:17 |
17. |
Havlík Jan |
12.04.2012 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
|
|
|
volná karta |
23.05.2020 18:33:07 |
18. |
Fáčková Tereza |
07.12.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
23.05.2020 19:50:19 |
19. |
Wollner Filip |
28.06.2012 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
25.05.2020 09:27:48 |
20. |
Flekalová Lucie |
21.06.2011 |
Lokomotiva Praha |
|
|
|
volná karta |
25.05.2020 12:57:59 |
21. |
Zimandl Matyáš |
13.10.2012 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
26.05.2020 09:12:39 |
22. |
Silina Kseniia |
24.05.2011 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
26.05.2020 17:35:50 |
23. |
Vondráček Samuel Cristian |
06.04.2011 |
Lokomotiva Praha |
|
|
|
volná karta |
26.05.2020 17:45:41 |
24. |
Mikeš David |
06.07.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
volná karta |
26.05.2020 17:55:39 |
25. |
Mohamed Usman |
21.09.2012 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
26.05.2020 19:36:17 |
26. |
Phillipová Denisa |
28.02.2011 |
SK Štětí |
|
|
|
volná karta |
26.05.2020 20:02:35 |
27. |
Rak Denis |
08.07.2011 |
LTC Kolín |
|
|
|
volná karta |
27.05.2020 00:00:54 |
28. |
Hadrabová Radka |
07.01.2011 |
Tenis Dobříš |
|
|
|
volná karta |
27.05.2020 14:18:19 |
29. |
Tmějová Nela |
16.04.2012 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
|
|
|
volná karta |
27.05.2020 18:46:28 |
30. |
Klement Alexander |
05.08.2013 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
27.05.2020 20:43:56 |
31. |
Witošová Adéla |
28.05.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
27.05.2020 22:10:16 |
32. |
Hovorka Hugo |
21.04.2011 |
Tenis Dobříš |
|
|
|
volná karta |
28.05.2020 10:31:43 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Hrnčířová Anna |
06.09.2011 |
TENIS Klánovice |
|
|
|
2. náhradník |
28.05.2020 13:30:46 |
2. |
Pírková Ema |
17.06.2012 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
3. náhradník |
28.05.2020 16:03:25 |
3. |
Zikmund Adam |
29.01.2013 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
4. náhradník |
28.05.2020 19:10:59 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Šebístková Tereza |
23.03.2012 |
LTC Humpolec |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
10.05.2020 20:02:52 |
2. |
Soukup Marek |
20.11.2011 |
TK Čelákovice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.05.2020 07:20:56 |
3. |
Sovová Matylda |
02.03.2012 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.05.2020 08:08:55 |
4. |
Podestát Tadeáš |
21.04.2011 |
LTC Domažlice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
25.05.2020 06:54:30 |
5. |
Drábová Sára |
21.09.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
25.05.2020 15:15:09 |
6. |
Šedivcová Liliana |
15.09.2011 |
Lokomotiva Zdice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
25.05.2020 21:39:51 |
7. |
Řehoř Benjamín |
30.03.2012 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
26.05.2020 22:07:35 |
8. |
Hájek Petr |
09.03.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
28.05.2020 10:15:36 |
9. |
Kolářová Viktorie |
31.01.2011 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
29.05.2020 10:58:09 |
|