Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
16.-17.03.
Pořadatel:
západočeský (300)
Místo konání:
TK Škoda Plzeň
Kódové číslo:
906664
Dvorců + povrch:
2 decoturf US open
Míče:
Babolat
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Hrdina Jiří
Pod Košutkou 16
323 17 Plzeň
Tel. (1):
603572023
Tel. (2):
737862499
E-mail:
tkskodaplzen@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Program na neděli 17.3.2019:
09.00 - Váňa-Svoboda, Kouba-Krisman
09.30 - Psota-Fejka, Podestát-Rieser
10.00 - Mottlová-Stáňová, Veberová-Benešová

Následuje:
- semifinále chlapců
- finále děvčat
- finále chlapců
- finále čtyřhry
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 TK Sparta Praha  
01.11.2018 12:02:44
2.
Křivanec Lukáš 15.06.2010 Dioss Nýřany  
01.11.2018 21:45:57
3.
Veberová Nikola 23.08.2010 SK Tenis Mýto, z.s.  
02.11.2018 13:27:29
4.
Fejka Štěpán 13.07.2011 TK Slavia Plzeň  
05.11.2018 07:24:24
5.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň  
05.11.2018 12:53:02
6.
Kouba Vojtěch 22.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.  
05.11.2018 16:16:50
7.
Kouba Jáchym 28.12.2011 TK Škoda Plzeň z.s.  
06.11.2018 08:30:17
8.
Šedivcová Liliana 15.09.2011 Lokomotiva Zdice  
11.11.2018 18:50:56
9.
Podestát Tadeáš 21.04.2011 LTC Domažlice  
23.11.2018 12:32:28
10.
Vlková Karolína 24.03.2010 TK Slavia Plzeň  
01.12.2018 21:03:40
11.
Lepková Stella 15.09.2010 TK Škoda Plzeň z.s.  
16.12.2018 23:59:02
12.
Stáňová Šárka 01.01.2011 TK Škoda Plzeň z.s.  
28.01.2019 08:41:23
13.
Psota David 22.03.2011 -  
29.01.2019 03:55:42
14.
Svoboda David 26.06.2010 LTK Klatovy  
30.01.2019 18:45:22
15.
Váňa Jan 06.07.2010 TJ Slavoj Chodová Planá  
13.02.2019 15:58:41
16.
Kaprál Filip 04.04.2010 TK Škoda Plzeň z.s.  
15.02.2019 20:36:50
17.
Mottlová Sofie 11.07.2011 TK Slavia Plzeň  
23.02.2019 16:52:37
18.
Benešová Sofie 25.03.2010 TK Škoda Plzeň z.s.  
25.02.2019 13:04:27
19.
Kaslová Sofie 29.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
08.03.2019 18:00:10
20.
Stuna Ondřej 25.02.2011 TK Škoda Plzeň z.s.  
13.03.2019 11:00:46
21.
Sedlák Kryštof 19.02.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
15.03.2019 16:31:09
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Pádr Samuel 23.06.2011 TK Sokolov odhlášeno hráčem
01.03.2019 20:51:36
2.
Beneš Jakub 28.02.2010 TK Slavia Plzeň odhlášeno hráčem
07.03.2019 07:17:38
3.
Rais Marek 29.01.2010 LTK Klatovy odhlášeno hráčem
12.03.2019 22:01:33
4.
Janoušek Šimon 16.03.2011 TK Slavia Plzeň odhlášeno pořadatelem
14.03.2019 15:24:56
5.
Hršelová Anna 25.01.2010 Tenis klub Nýrsko odhlášeno pořadatelem
14.03.2019 22:23:20
6.
Řehoř Benjamín 30.03.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s. odhlášeno pořadatelem
15.03.2019 16:20:15
7.
Fořtová Kateřina 25.05.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s. odhlášeno pořadatelem
15.03.2019 17:57:00