Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  západočeský
Datum:  12.-14.05.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Trnková Denisa
 
 
 
Hlavatá Jolana
6:1, 6:3
 
Kubešová Aneta
6:0, 6:0
 
Krejčová Tereza
7:6, 6:2
 
Nováková Laura
6:4, 6:2
 
Samešová Nella
6:1, 6:2
 
Fischerová Nela
6:1, 6:0
 
Badová Dominika
6:3, 6:2
 
 
 
Žifčáková Markéta
6:0, 6:0
 
Černá Anna
7:5, 6:4
 
Kopecká Adéla
6:2, 6:2
 
Haselbauerová Aneta
6:0, 6:3
 
Teušlová Klára
6:0, 6:4
 
Lepková Simona
6:0, 6:0
 
Veselá Michaela
6:2, 5:7, 6:1
 
Brytkova Elizabeth
6:3, 6:1
 
Hrbáčková Laura
6:0, 6:2
 
Cimická Vanessa
6:2, 1:6, 6:4
 
Nevšímalová Denisa
6:0, 6:0
 
Hessová Adriana
6:4, 4:6, 6:3
 
 
6:3, 6:0
 
Krišková Alexandra
 
Pátková Viktorie
6:0, 6:0
 
Forejtková Eliška
6:3, 6:1
 
Hajšmanová Michaela
6:0, 6:0
 
Krausová Martina
4:6, 6:4, 6:2
 
Bezděková Nicol
6:2, 6:2
 
Česalová Laura
6:2, 7:5
 
 
6:0, 6:2
 
Šůsová Tereza
 
Rozhodčí turnaje: E.Voldřich
Počet účastníků28
NasazeníBH
Trnková Denisa 14415
Šůsová Tereza 15715
Badová Dominika 16915
Krišková Alexandra 23812
Veselá Michaela 2789
Lepková Simona 3199
Pátková Viktorie 4476
Fischerová Nela 4786
Kategorie : 8Součet BH: 87
Kódové číslo akce: 812880

Badová Dominika - Krišková Alexandra
 
 
 
Krejčová Tereza - Forejtková Eliška
6:3, 6:3
 
Haselbauerová Aneta - Žifčáková Markéta
6:1, 6:1
 
Fischerová Nela - Brytkova Elizabeth
6:2, 6:3
 
Česalová Laura - Černá Anna
6:2, 6:1
 
Hessová Adriana - Teušlová Klára
6:0, 6:4
 
Samešová Nella - Cimická Vanessa
scr.
 
Kubešová Aneta - Nováková Laura
6:3, 6:3
 
Hlavatá Jolana - Hrbáčková Laura
6:3, 6:1
 
 
6:4, 6:0
 
Pátková Viktorie - Nevšímalová Denisa
 
Bezděková Nicol - Hajšmanová Michaela
6:7, 7:6, 1:0
 
Kopecká Adéla - Krausová Martina
6:4, 7:6
 
 
6:0, 6:2
 
Šůsová Tereza - Veselá Michaela
 
Rozhodčí turnaje: E.Voldřich
Počet dvojic13
NasazeníBH
Šůsová Tereza 15715
Badová Dominika 16915
Krišková Alexandra 23812
Veselá Michaela 2789
Pátková Viktorie 4476
Fischerová Nela 4786
Kopecká Adéla 5636
Brytkova Elizabeth 5824
Kategorie : 8Součet BH: 73
Kódové číslo akce: 814880

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Rendlová Sofie28.11.2006TK Sokolov
Matějková Ella14.07.2008TK Sokolov
Lhotáková Klára09.07.2006TK Sokolov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hajšmanová Michaela17.04.2008TK Slavia Plzeň
Žifčáková Markéta22.02.2008TK Sokolov