Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2
Pořadatel:  I.ČLTK Praha
Datum:  23.-27.02.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Smékalová Magdaléna
 
Kopřivová Nikola
6:0, 6:2
 
Kovačková Alena
scr.
 
Ježková Stela
6:0, 6:3
 
Charvátová Nela
6:3, 6:3
 
Borovičková Nicol
6:1, 6:3
 
Valentová Karolina
6:1, 6:3
 
Kareisová Jana
6:7 (3), 7:6 (3), 6:3
 
Nováková Veronika
1:6, 6:1, 6:1
 
Peldová Nikola
6:2, 6:1
 
Kultová Ellen
6:4, 6:3
 
Linhartová Nela
6:3, 6:0
 
Klemšová  Simona
6:2, 6:1
 
Slaměníková Marie
6:2, 6:2
 
Židelová Viktorie
6:0, 6:1
 
Valentová Tereza
6:1, 6:1
 
Líbalová Jolana
7:5, 6:1
 
Mlenská Sára
6:4, 6:2
 
Hajná Kateřina
6:0, 6:1
 
Jandová Nela
6:2, 6:0
 
Karbanová Barbora
6:4, 6:3
 
Straková Sára
6:2, 6:3
 
Suchá Amy
6:2, 6:1
 
Heiderová Karolína
6:2, 6:2
 
Šalková Natálie
6:3, 6:2
 
Horáčková Viktorie
6:3, 6:1
 
Dvořáčková Emma
4:6, 6:0, 6:0
 
Huťková Valerie
7:5, 5:7, 6:1
 
Oktiabreva Anastasiia
6:2, 7:6 (0)
 
Svobodová Jana
6:3, 6:4
 
Malá Natálie
6:1, 6:1
 
Urbanová Lucie
6:0, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Ivan Vyvadil, Chrudoš Tajtl, Martin Holec
Poznámka pořadatele: Program na neděli 25. 2. 18 : 9,00 Smékalová vs. Ježková, Charvátová vs. Karaisová, Nováková vs. Linhartová, Slaměnková vs. Valentová ne před 10,00 Líbalová - Jandová, Straková - Heiderová, Šálková - Huťková, Svobodová - Urbanová Ježková skrečovala zápas pro zranění zad.
Počet účastníků32
NasazeníBH
Smékalová Magdaléna 1645
Urbanová Lucie 1745
Heiderová Karolína 2245
Nováková Veronika 2345
Šalková Natálie 2445
Líbalová Jolana 2735
Kareisová Jana 3035
Valentová Tereza 3135
Kategorie : 12Součet BH: 330
Kódové číslo akce: 802144

Heiderová Karolína - Nováková Veronika
 
Kovačková Alena - Svobodová Jana
6:2, 6:2
 
Ježková Stela - Suchá Amy
6:2, 6:2
 
Linhartová Nela - Valentová Karolina
7:5, 6:2
 
Mlenská Sára - Smékalová Magdaléna
6:2, 6:2
 
Líbalová Jolana - Valentová Tereza
6:0, 6:1
 
Borovičková Nicol - Dvořáčková Emma
2:6, 7:6 (2), 1:0 (4)
 
Hajná Kateřina - Malá Natálie
6:3, 7:6 (6)
 
Horáčková Viktorie - Karbanová Barbora
7:5, 3:6, 1:0 (7)
 
Jandová Nela - Kultová Ellen
7:6 (5), 6:0
 
Kopřivová Nikola - Židelová Viktorie
6:4, 6:1
 
Kareisová Jana - Šalková Natálie
6:1, 6:3
 
Huťková Valerie - Slaměníková Marie
3:6, 7:6 (3108)
 
Klemšová  Simona - Oktiabreva Anastasiia
6:1, 6:2
 
Peldová Nikola - Straková Sára
6:1, 6:3
 
Charvátová Nela - Urbanová Lucie
6:4, 6:2
 
Počet dvojic16
NasazeníBH
Smékalová Magdaléna 1645
Urbanová Lucie 1745
Heiderová Karolína 2245
Nováková Veronika 2345
Šalková Natálie 2445
Líbalová Jolana 2735
Kareisová Jana 3035
Valentová Tereza 3135
Kategorie : 12Součet BH: 330
Kódové číslo akce: 804144

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jiříková Klára05.02.2006SKT Planá n.Luž.
Pechová Marina16.08.2006TK Slavia Plzeň
Forejtková Eliška12.11.2008TK Slavia Plzeň
Šílová Nela19.05.2006TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Drukerova Amelie Essie27.06.2006Sportcentrum Uhříněves