Český tenisový svaz
Datum:
14.-16.12.
Pořadatel:
TO SK Žamberk (C - 400)
Kódové číslo:
806023
Dvorců + povrch:
2 kanadská antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kulhánek Jakub
Albertova 368
564 01 Žamberk
Tel. (1):
775 130 865
E-mail:
hostik@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prosíme hráčky o prezentaci u pořadatele turnaje p. Kulhánka v pátek 13.12. do 18:00 na tel. 775 130 865. Po 18 hod bude turnaj rozlosován a pořadí zápasů bude zveřejněno v systému.

Způsob hry:
Dvouhra - místo 3. setu super tie-break
Čtyřhra - NO-AD systém, místo 3. setu super tie-break
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Venclová Magdaléna 21.04.2008 TO SK Žamberk
299
9
 
 
10.11.2019 15:30:56
2.
Čiperová Eliška 07.09.2008 TK Choceň
329
9
 
 
02.11.2019 19:59:41
3.
Hájková Anna 01.03.2009 TK Česká Třebová, z.s.
435
6
 
 
09.11.2019 17:30:38
4.
Suchomelová Amálie 03.12.2009 TK Milo Olomouc
460
6
 
 
05.11.2019 11:07:37
5.
Rybičková Karolína 19.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
483
6
 
 
01.11.2019 01:25:53
6.
Macháčková Sabina 15.06.2009 SK Týniště nad Orlicí
507
6
 
 
01.11.2019 18:19:50
7.
Rolencová Sofie 23.06.2008 TK Choceň
529
6
 
 
04.11.2019 12:15:03
8.
Zajícová Radka 08.11.2008 LTC Vysoké Mýto
623
4
 
 
15.11.2019 15:33:38
9.
Dostálová Šárka 15.06.2009 Spartak Polička
659
4
 
 
01.12.2019 18:57:57
10.
Průšková Viktorie 21.11.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
795
4
 
 
02.11.2019 21:49:48
11.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
 
31.10.2019 23:45:23
12.
Nermuťová Melisa 21.04.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
 
31.10.2019 23:52:15
13.
Hrabálková Lucie 26.04.2010 LTC Vysoké Mýto
1227
1
 
 
31.10.2019 23:56:34
14.
Goláňová Leona 02.01.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 00:02:06
15.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
 
01.11.2019 00:09:59
16.
Košková Aneta 19.07.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 01:19:52
17.
Červenková Nikita 25.04.2010 Tenisový klub Eden
1227
1
 
 
04.11.2019 18:21:20
18.
Jandíková Eva 19.06.2010 TO SK Žamberk
1227
1
 
volná karta
06.11.2019 13:05:43
19.
Doskočilová Nikola 27.01.2010 TO SK Žamberk
1227
1
 
volná karta
13.11.2019 06:10:55
20.
Mifsud Emma-Lynn 08.02.2009 -
1227
1
 
 
01.12.2019 09:24:20
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dubovská Anna 03.03.2008 TO TJ Tesla Pardubice
220
12
 
odhlášeno hráčem
25.11.2019 19:54:05
2.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
 
odhlášeno hráčem
27.11.2019 18:53:46
3.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
202
12
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 22:41:38
4.
Schovancová Alena 27.03.2009 TK Česká Třebová, z.s.
303
9
 
odhlášeno hráčem
02.12.2019 09:34:43
5.
Gottvaldová Eva 31.10.2010 Tenisový klub Eden
1227
1
 
odhlášeno hráčem
03.12.2019 08:39:30
6.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
03.12.2019 17:22:45
7.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
03.12.2019 20:12:15
8.
Čevorová Nela 15.05.2009 TO SK Žamberk
283
9
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 17:32:56
9.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 18:16:10
10.
Blažková Kateřina 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s.
354
9
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 18:48:57
11.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
05.12.2019 22:24:11
12.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
08.12.2019 09:08:26
13.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
 
odhlášeno hráčem
08.12.2019 09:53:52
14.
Malinová Natálie 22.04.2008 TO TJ Tesla Pardubice
393
6
 
odhlášeno pořadatelem
09.12.2019 17:35:28
15.
Petrásová Nikola 11.10.2008 TK Bystřice n.Pernštejnem
569
6
 
odhlášeno hráčem
11.12.2019 18:49:14
16.
Vinařová Ludmila 02.11.2009 TO TJ Tesla Pardubice
945
3
 
odhlášeno pořadatelem
12.12.2019 18:42:56
17.
Crhová Gabriela 14.07.2010 TO TJ Svitavy
1227
1
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 22:21:37
18.
Marešová Nela 17.06.2009 TK Hlinsko
523
6
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 06:20:41
19.
Vodehnalová Štěpána 06.05.2010 Spartak Polička
1227
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 08:24:19
20.
Hýblová Zuzana 20.06.2008 TK Česká Třebová, z.s.
1227
1
 
odhlášeno pořadatelem
13.12.2019 15:38:32
21.
Říhová Nikola 04.03.2010 SK Týniště nad Orlicí
1227
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 17:43:50