Název: |
SK Matchball Česká Lípa CUP |
Datum: |
18.-20.07. |
Pořadatel: |
SK Matchball Česká Lípa (C - 300) |
Kódové číslo: |
716303 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Kořínek Petr |
B. Němcové 3129 | |
470 01 Česká Lípa | |
Tel. (1): |
608 959 666 |
E-mail: |
korinek113@seznam.cz |
Internet: |
skmatchball.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Beneš Dominik | 10.04.2009 | SK Matchball Česká Lípa | 695 |
6 |
06.07.2020 12:46:38 |
||
2. |
Fanta Tadeáš | 24.03.2008 | SK Matchball Česká Lípa | 705 |
6 |
16.06.2020 14:48:53 |
||
3. |
Libenský David | 16.08.2009 | SK Matchball Česká Lípa | 1326 |
4 |
14.07.2020 10:25:24 |
||
4. |
Veselý Jan | 01.10.2010 | TK LTC Děčín | 1939 |
1 |
04.04.2020 14:53:02 |
||
5. |
Masařík Jakub Antonín | 23.02.2010 | TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. | 1939 |
1 |
28.04.2020 21:40:32 |
||
6. |
Kovář Stanislav | 12.03.2008 | SK Matchball Česká Lípa | 1939 |
1 |
14.07.2020 10:24:28 |
||
7. |
Ličaver Jan | 07.10.2010 | TK SLOVANKA Č. Lípa | 1939 |
1 |
15.07.2020 12:54:40 |
||
8. |
Kuneš Matyáš | 27.08.2010 | TK SLOVANKA Č. Lípa | 1939 |
1 |
15.07.2020 12:56:17 |
||
9. |
Chláchula Miroslav | 15.11.2008 | SK Matchball Česká Lípa | 1939 |
1 |
15.07.2020 12:59:53 |
||
10. |
volná karta | volná karta |
||||||
11. |
volná karta | volná karta |
||||||
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2020 22:43:13 |
|
2. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 08.07.2020 00:07:09 |
|
3. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 08.07.2020 14:48:19 |
|
4. |
Smrž Patrik | 07.05.2009 | LTC Panorama Teplice | 712 |
6 |
odhlášeno hráčem | 10.07.2020 08:27:15 |
|
5. |
Šturma Sebastian | 23.08.2010 | TENIS Klánovice | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.07.2020 22:34:25 |
|
6. |
Pugner Robin | 28.07.2010 | SK Aritma Praha | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 11.07.2020 12:00:13 |