Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  jihomoravský
Datum:  03.-05.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Panchartek Anna
 
 
 
Kouřilová Eliška
6:1, 6:1
 
Samková Michaela
6:4, 6:3
 
Hýsková Karolína
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Kostelná Kristýna
 
Ivanová Lucie
6:4, 6:4
 
 
 
Kohnová Kateřina
6:1, 6:0
 
Svobodová Julie
6:4, 6:3
 
Jantačová Elen
6:3, 6:2
 
Šmerdová Karolína
6:2, 6:3
 
 
6:1, 6:0
 
Řezníčková Natálie
 
Ohnoutková Tereza
6:1, 6:0
 
 
 
Židelová Viktorie
6:4, 6:4
 
Bejlek Sára
6:0, 6:1
 
Procházková Nela
6:0, 6:2
 
Pávková Šarlota
6:3, 6:3
 
 
6:3, 6:1
 
Pařízková Kateřina
 
Slováčková Tereza
7:5, 4:6, 7:5
 
 
 
Tvrdá Aneta
6:2, 0:6, 6:1
 
Bajerová Klára
6:1, 6:0
 
Sekaninová Martina
6:1, 6:1
 
Lebrušková Anna
6:4, 6:1
 
 
6:1, 5:0, scr.
 
Chalupová Veronika
 
Bubeníková Miroslava
6:2, 6:0
 
 
 
Zástěrová Lucie
6:1, 7:5
 
Grünová Eliška
6:4, 6:2
 
Synková Natálie
6:3, 6:0
 
Podhrázská Adéla
6:7 (3), 6:0, 6:0
 
 
7:5, 6:3
 
Halová Veronika
 
Šimonová Sára
6:3, 6:1
 
 
 
Jelínková Anna
6:3, 6:7 (4), 6:3
 
Palánová Michaela
6:3, 6:3
 
Čechová Petra
6:3, 7:5
 
Stříteská Lucie
6:2, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Mikulcová Ester
 
Michnová Tereza
7:5, 6:0
 
 
 
Tomajková Kristýna
6:3, 4:6, 7:6 (2)
 
Podškubková Klára
6:0, 6:1
 
Mrkvicová Anna Marie
6:0, 6:0
 
Havlová Natálie
6:1, 6:0
 
 
scr.
 
Wirglerová Simona
 
Hanáková Denisa
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Slováková Kamila
 
Přecechtělová Darina
6:2, 6:7 (5), 6:4
 
Dědková Lenka
6:1, 6:0
 
 
6:2, 6:1
 
Hrubanová Gabriela
 
Rozhodčí turnaje: Mgr. Radka Barusel
Počet účastníků46
NasazeníBH
Panchartek Anna 3830
Hrubanová Gabriela 4430
Ohnoutková Tereza 6025
Mikulcová Ester 7220
Michnová Tereza 9515
Řezníčková Natálie 10915
Bubeníková Miroslava 11415
Wirglerová Simona 12512
Kategorie : 8Součet BH: 162
Kódové číslo akce: 612940

Ohnoutková Tereza - Michnová Tereza
 
 
 
Podhrázská Adéla - Tvrdá Aneta
6:2, 6:3
 
Mrkvicová Anna Marie - Svobodová Julie
6:3, 4:6, 1:0 (8)
 
Lebrušková Anna - Palánová Michaela
6:1, 6:0
 
 
 
 
3:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Šmerdová Karolína - Halová Veronika
 
Pařízková Kateřina - Šimonová Sára
3:6, 7:6 (5), 1:0 (5)
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Bejlek Sára - Ivanová Lucie
 
 
3:6, 6:4, 0:1 (3)
 
Havlová Natálie - Hanáková Denisa
 
 
6:3, 6:1
 
Dědková Lenka - Kouřilová Eliška
 
 
6:3, 1:6, 1:0 (5)
 
Bajerová Klára - Slováková Kamila
 
 
6:7 (5), 6:4, 1:0 (4)
 
Podškubková Klára - Sekaninová Martina
 
Židelová Viktorie - Jantačová Elen
7:6 (1), 6:0
 
 
 
 
7:5, 6:3
 
Bubeníková Miroslava - Samková Michaela
 
Tomajková Kristýna - Přecechtělová Darina
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Grünová Eliška - Kostelná Kristýna
 
Pávková Šarlota - Procházková Nela
6:2, 4:6, 1:0 (10)
 
Kohnová Kateřina - Slováčková Tereza
6:2, 6:4
 
 
6:1, 6:2
 
Mikulcová Ester - Chalupová Veronika
 
Počet dvojic18
NasazeníBH
Ohnoutková Tereza 6025
Mikulcová Ester 7220
Michnová Tereza 9515
Bubeníková Miroslava 11415
Chalupová Veronika 12512
Šimonová Sára 14712
Ivanová Lucie 14812
Kostelná Kristýna 15712
Kategorie : 8Součet BH: 123
Kódové číslo akce: 614940

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Knapková Eliška13.06.2003TC Brno.