Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Mistrovství ČR
Pořadatel:  ČTS
Datum:  13.-18.08.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Nápravník Adam
 
 
 
Krahulec Jan
6:2, 6:3
 
Spirka Simon
6:2, 6:2
 
Jedlička Adam
2:6, 6:4, 6:2
 
Glocman Michal
7:5, 6:4
 
 
7:6 (5), 6:1
 
Čech Jan
 
Fáček Erik
6:3, 5:7, 6:3
 
 
 
Rais Lukáš
6:2, 6:3
 
Laibl Matěj
4:6, 6:4, 6:0
 
Samek Jiří
7:6 (1), 6:1
 
Velík Lukáš
6:0, 6:3
 
 
6:4, 6:7 (5), 6:4
 
Mrůzek Štěpán
 
Kratochvíl Ondřej
7:6 (7), 6:0
 
 
 
Valeš Vojtěch
6:1, 6:3
 
Menšík Jakub
6:3, 7:5
 
Hertl Otto
7:5, 6:1
 
Mach Jan
5:7, 6:3, 6:1
 
 
6:2, 6:3
 
Janoušek Lukáš
 
 
6:0, 6:3
 
Petr Vojtěch
 
Pazdera Marek
6:2, 6:1
 
Fiedler Jiří
6:0, 7:6 (4)
 
Vintera Michal
6:2, 6:1
 
Bureš Ondřej
6:4, 6:2
 
 
4:6, 7:6 (4), 6:3
 
Duda Adam
 
Vašíř Adam
7:6, 6:2
 
 
 
Říha Matyáš
6:2, 6:0
 
Kozumplík Michal
6:3, 6:0
 
Opluštil Patrik
3:6, 7:5, 6:2
 
Vašenka Daniel
1:1, scr.
 
 
6:2, 6:0
 
Křesina Adam
 
Zlatohlávek Tomáš
6:4, 7:6 (4)
 
 
 
Černý Jakub
6:3, 6:4
 
Kalina Vít
6:2, 6:3
 
Němeček Václav
7:5, 6:7 (2), 6:4
 
Polách Felipe
6:2, 7:5
 
 
5:7, 6:3, 6:3
 
Homola Patrik
 
Apltauer Filip
6:2, 6:1
 
 
 
Rouchal Dominik
6:1, 6:1
 
Káňa Filip
7:6 (3), 6:3
 
Kubáň Pavel
6:3, 6:4
 
Fedasko Nikolas
6:0, 6:1
 
 
1:6, 7:6 (5), 6:4
 
Guráš Martin
 
 
6:1, 6:1
 
Klír Lukáš
 
Paroulek Filip
6:4, 6:4
 
Hrazdil Jan
6:2, 6:3
 
Krejčí Jan
6:1, 7:5
 
Brunclík Petr
4:6, 6:3, 6:3
 
 
7:5, 6:2
 
Myslivec Šimon
 
Rozhodčí turnaje: Tomis Jaromír
Poznámka pořadatele: Program na sobotu 18.8. -10:00 hod. finále dvouhry: Petr-Apeltauer
Počet účastníků48
NasazeníBH
Nápravník Adam 1945
Apltauer Filip 1960
Myslivec Šimon 2445
Homola Patrik 2745
Kratochvíl Ondřej 3235
Duda Adam 3535
Vašíř Adam 3635
Mrůzek Štěpán 4035
Kategorie : 15Součet BH: 335
Kódové číslo akce: 512700

Myslivec Šimon - Homola Patrik
 
 
 
Krahulec Jan - Spirka Simon
7:5, 6:0
 
Laibl Matěj - Bureš Ondřej
6:4, 6:4
 
 
6:3, 6:3
 
Zlatohlávek Tomáš - Vintera Michal
 
 
6:4, 6:4
 
Glocman Michal - Polách Felipe
 
 
7:6 (5), 6:0
 
Vašíř Adam - Duda Adam
 
Hrazdil Jan - Jedlička Adam
6:3, 6:1
 
Rouchal Dominik - Krejčí Jan
7:5, 3:6, 1:0 (4)
 
Brunclík Petr - Valeš Vojtěch
7:6 (5), 4:6, 1:0 (3)
 
Fedasko Nikolas - Pazdera Marek
6:3, 4:6, 1:0 (6)
 
 
4:6, 6:3, 1:0 (5)
 
Kozumplík Michal - Říha Matyáš
 
Guráš Martin - Káňa Filip
6:3, 6:1
 
 
 
Kalina Vít - Velík Lukáš
4:6, 6:3, 1:0 (3)
 
Menšík Jakub - Křesina Adam
5:7, 6:4, 1:0 (12)
 
Fáček Erik - Mach Jan
6:4, 6:4
 
Rais Lukáš - Paroulek Filip
7:5, 2:6, 1:0 (2)
 
 
scr.
 
Klír Lukáš - Mrůzek Štěpán
 
 
6:3, 6:4
 
Hertl Otto - Janoušek Lukáš
 
Kubáň Pavel - Kubatko Dominik
6:4, 6:3
 
Fiedler Jiří - Čech Jan
6:1, 6:1
 
Petr Vojtěch - Vašenka Daniel
3:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Černý Jakub - Němeček Václav
6:2, 6:3
 
 
6:4, 6:4
 
Kratochvíl Ondřej - Nápravník Adam
 
Rozhodčí turnaje: Tomis Jaromír
Počet dvojic23
NasazeníBH
Nápravník Adam 1945
Myslivec Šimon 2445
Homola Patrik 2745
Kratochvíl Ondřej 3235
Duda Adam 3535
Vašíř Adam 3635
Mrůzek Štěpán 4035
Křesina Adam 4135
Kategorie : 15Součet BH: 310
Kódové číslo akce: 514700

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kubatko Dominik29.03.2005TK PRECHEZA Přerov o.s.