Pořadatel: | HTK Třebíč | Datum: | 17.-20.02. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Lazarčík Markus | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bezdíček Bohumil | | 6:1, 1:6, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Blumaier Daniel | 7:6 (6), 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Tomaštík Petr | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Vintera Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Macek Matyáš | | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jedlička Adam | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Macháč Max Mikuláš | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Smílek Filip | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Kubíček David | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Rouchal Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Obtulovič Juraj | | | | | 2:6, 7:6 (4), 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Komrska Jan | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Fáček Jan | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Prášek Vojtěch | | | 6:7 (3), 7:5, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Valenta Radim | | | | | | |
| | | | | | |
Veigl Jakub | | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Havlík Josef | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vaculík Robin | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Staněk Jakub | 6:3, 7:6 (1) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kozumplík Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Krejčí Jan | | | | | | 7:6 (5), 7:5 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Malek Erik | | 7:5, 3:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Matějíček Petr | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Suchánek David | | | 3:6, 6:3, 7:6 (4) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hrazdil Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Mareček Ondřej | | | | 7:5, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Vidlář Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Klim Filip | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Čoupek Alex | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Říha Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Koplík Tadeáš | | | | | 6:0, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Páral Radim | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Staněk Jan | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Imrišek Lukáš | | | 6:4, 1:6, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Černý Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Guzoň Samuel | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Nagy Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Jelínek Jakub | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Peták Denis | 6:2, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 4:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Semančík Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Mgr. Petr Ondrůj /724410793/ |
Poznámka pořadatele: Hráč Páral scr. nemoc. |
| Počet účastníků | 41 | Nasazení | CŽ | BH | Lazarčík Markus | 44 | 30 | Semančík Filip | 53 | 30 | Obtulovič Juraj | 59 | 30 | Říha Matyáš | 67 | 25 | Kozumplík Michal | 75 | 25 | Krejčí Jan | 79 | 25 | Koplík Tadeáš | 80 | 25 | Rouchal Dominik | 89 | 25 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 215 |
Kódové číslo akce: 502107 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Říha Šimon | 17.01.2006 | HTK Třebíč |
|