Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Prince Cup
Pořadatel:  SK Zlín-Mladcová
Datum:  09.-11.12.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Duda Adam
 
 
 
Blumaier Daniel
6:0, 6:4
 
Suchánek David
4:6, 6:1, 6:2
 
Frömel Karel
6:3, 6:2
 
 
 
Valenta Radim
6:4, 6:0
 
 
 
Samek Jiří
6:3, 6:1
 
 
 
Vaculík Robin
6:3, 6:4
 
Peták Denis
6:0, 6:3
 
Holiš Šimon
6:2, 6:2
 
Juřena Michal
0:6, 6:2, 6:0
 
Kozumplík Michal
6:1, 6:1
 
 
 
Guráš Martin
7:6 (5), 6:1
 
 
 
Prusenovský Adam
7:5, 6:4
 
Sedlář Josef
6:0, 6:0
 
Rektořík Marek
6:4, 6:3
 
 
 
Menšík Jakub
6:0, 6:0
 
 
 
Koplík Tadeáš
6:4, 2:6, 7:5
 
 
 
Svoboda Michal
6:1, 6:3
 
Foltas Dominik
6:3, 1:6, 6:2
 
Hádlík Michal
6:3, 7:5
 
Kubíček David
6:3, 6:2
 
Zlatohlávek Tomáš
6:1, 6:0
 
 
 
Krejčí Jan
6:3, 6:2
 
 
 
Jalůvka Břetislav
6:1, 6:3
 
Prášek Vojtěch
scr.
 
Krist Tomáš
6:2, 6:2
 
Jemelka Jan
6:2, 6:2
 
Veigl Jakub
6:0, 6:1
 
 
 
Vašenka Daniel
6:3, 3:6, 6:4
 
 
 
Fiedler Jiří
6:3, 5:7, 6:4
 
 
 
Sucháň Ondřej
6:3, 7:6 (3)
 
Páral  Radim
6:4, 6:2
 
Čech Jan
7:6 (6), 6:2
 
 
 
Říha Matyáš
5:1, scr.
 
 
 
Malek Erik
6:0, 6:2
 
Kondler Libor
6:4, 6:3
 
Kučera Daniel
6:2, 5:7, 6:4
 
Barniak Radek
6:2, 6:2
 
Čáňo Šimon
6:3, 6:1
 
 
 
Vacula Filip
6:3, 6:2
 
 
 
Dosoudil Dominik
6:1, 6:2
 
 
 
Fáček Jan
2:6, 6:1, 6:3
 
Mrva Maxim
6:3, 7:6 (4)
 
Petr Vojtěch
0:1, scr.
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Paní Milana Galečková
Počet účastníků44
NasazeníBH
Duda Adam 3535
Petr Vojtěch 4330
Čech Jan 5530
Guráš Martin 5630
Zlatohlávek Tomáš 5630
Říha Matyáš 6725
Kozumplík Michal 7525
Krejčí Jan 7925
Kategorie : 10Součet BH: 230
Kódové číslo akce: 502020

Duda Adam - Guráš Martin
 
 
 
Blumaier Daniel - Sucháň Ondřej
6:0, 6:1
 
Páral  Radim - Malek Erik
6:2, 6:3
 
Suchánek David - Vaculík Robin
6:0, 6:2
 
 
 
Peták Denis - Fáček Jan
5:6, scr.
 
 
 
Říha Matyáš - Kozumplík Michal
6:1, 6:1
 
 
 
Koplík Tadeáš - Samek Jiří
2:6, 7:5, 1:0 (5)
 
 
 
Prášek Vojtěch - Kubíček David
6:4, 6:2
 
 
 
Frömel Karel - Čáňo Šimon
6:1, 6:2
 
 
 
Jemelka Jan - Dosoudil Dominik
2:6, 6:4, 1:0 (2)
 
 
 
Kučera Daniel - Svoboda Michal
6:1, 6:0
 
 
 
Menšík Jakub - Fiedler Jiří
6:0, 6:2
 
Juřena Michal - Prusenovský Adam
6:1, 6:3
 
Petr Vojtěch - Vašenka Daniel
scr.
 
 
 
Sedlář Josef - Mrva Maxim
5:7, 6:4, 1:0 (7)
 
 
 
Veigl Jakub - Valenta Radim
7:5, 6:7 (4), 1:0 (6)
 
 
 
Foltas Dominik - Kondler Libor
3:6, 6:3, 1:0 (6)
 
Hádlík Michal - Rektořík Marek
6:1, 6:4
 
Zlatohlávek Tomáš - Čech Jan
6:0, 6:2
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Paní Milana Galečková
Počet dvojic19
NasazeníBH
Duda Adam 3535
Petr Vojtěch 4330
Čech Jan 5530
Zlatohlávek Tomáš 5630
Guráš Martin 5630
Říha Matyáš 6725
Kozumplík Michal 7525
Koplík Tadeáš 8025
Kategorie : 9Součet BH: 230
Kódové číslo akce: 504020

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Káňa Filip19.06.2004TK Havířov