Český tenisový svaz

Neoficiální výsledky

Název:  Mistrovství ČR - 91. Pardubická juniorka
Pořadatel:  ČTS
Datum:  11.-17.08.
Věk. kategorie:  dorost
Beránková Karolína
 
Beránková
 
 
Beránková
Fruhvirtová Linda
6:4, 7:5
 
Homolková
Homolková Nikola
6:2, 6:3
 
Beránková
Petruželová Lucie
6:7 (7), 6:4, 7:6 (2)
 
Petruželová Lucie
Lebišová Veronika
6:2, 6:1
 
Vlčková
 
2:6, 6:4, 7:6 (5)
 
Vlčková
Vlčková Karolína
 
Beránková
Csabi Petra
6:2, 6:2
 
Csabi
 
 
Csabi
Munzarová Lenka
6:2, 7:5
 
Munzarová
Heřmanová Ráchel
6:1, 5:7, 6:1
 
Csabi
Hejčová Dominika
6:3, 6:0
 
Hejčová
Petruželová Markéta
6:4, 6:4
 
Hejčová
 
7:5, scr.
 
Kovářová
Kovářová Adriana
 
Pluhařová
Silná Alexandra
6:1, 4:6, 6:1
 
Silná
 
 
Silná
Panchartek Anna
7:5, scr.
 
Maršálková
Maršálková Nicol
6:3, 2:6, 7:6 (5)
 
Silná
Pokorná Barbora
6:3, 6:3
 
Pokorná
Vašíčková Adéla
7:6 (3), 6:3
 
Pokorná
 
6:2, 6:0
 
Havrlíková
Havrlíková Adéla
 
Pluhařová
Vajsejtlová Tereza
7:6 (4), 6:2
 
Vajsejtlová
 
 
Lamiová
Lamiová Klára
5:7, 6:3, 7:5
 
Lamiová
Nováková Karolína
6:2, 6:2
 
Pluhařová
Horáková Petra
6:1, 6:2
 
Horáková
Richterová Šárka
6:4, 6:4
 
Pluhařová
 
6:3, 6:3
 
Pluhařová
Pluhařová Terezie
 
Bedrnová Kristýna
 
Bedrnová
 
 
Nová
Nová Andrea
6:1, 6:2
 
Nová
Neradová Kamila
6:2, 6:2
 
Čecháková
Čecháková Eva
6:2, 6:0
 
Čecháková
Abeldinova Alla
4:6, 6:3, 6:4
 
Čecháková
 
4:6, 6:3, 6:0
 
Dohnalová
Dohnalová Rozálie
 
Nováková Klára
Sirotková Šarlota Sofie
2:6, 7:5, 6:4
 
Sirotková
 
 
Sirotková
Stejskalová Iva
6:4, 6:1
 
Dejnožková
Dejnožková Tereza
6:3, 6:2
 
Nováková Klára
Klimovičová Linda
6:4, 6:0
 
Hrubanová
Hrubanová Gabriela
6:4, 7:6 (3)
 
Nováková Klára
 
6:2, 6:1
 
Nováková Klára
Nováková Klára
 
Viďmanova
Šebestová Ivana
6:3, 7:5
 
Šebestová
 
 
Šebestová
Moravcová Adéla
5:7, 6:1, 3:0, scr.
 
Zýtová
Zýtová Julie
6:1, 6:3
 
Dörreová
Nováčková Karolína
7:5, 7:5
 
Černá
Černá Agáta
6:1, 6:3
 
Dörreová
 
6:4, 3:0, scr.
 
Dörreová
Dörreová Adéla
 
Viďmanova
Viďmanova Darja
6:3, 6:4
 
Viďmanova
 
 
Viďmanova
Markvartová Anna
6:3, 6:3
 
Nikolovová
Nikolovová Vanesa
6:1, 6:1
 
Viďmanova
Fruhvirtová Brenda
6:1, 6:3
 
Fruhvirtová Brenda
Fantová Kristýna
6:0, 6:1
 
Kubáňová
 
6:4, 2:6, 6:1
 
Kubáňová
Kubáňová Karolína
 
Rozhodčí turnaje: Chmelík Jaroslav (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Zýtová vzdala pro zranění, Černá vzdala pro zranění stehna, Kovářová vzdala pro zranění zad, MAršálková vzdala pro nemoc a nedostatek sil, časový plán na www.pardubickajuniorka.cz

Dörreová Adéla - Kubáňová Karolína
 
Dörreová - Kubáňová
 
 
Dörreová - Kubáňová
Čecháková Eva - Stejskalová Iva
6:2, 6:2
 
Homolková - Vašíčková
Homolková Nikola - Vašíčková Adéla
3:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Dörreová - Kubáňová
Černá Agáta - Viďmanova Darja
6:2, 6:4
 
Fruhvirtová Brenda - Fruhvirtová Linda
Fruhvirtová Brenda - Fruhvirtová Linda
6:2, 4:6, 1:0 (4)
 
Panchartek - Pluhařová
 
5:7, 6:3, 1:0 (5)
 
Panchartek - Pluhařová
Panchartek Anna - Pluhařová Terezie
 
Dörreová - Kubáňová
Nováková Karolína - Silná Alexandra
6:4, 7:5
 
Nováková Karolína - Silná
 
 
Nováková Karolína - Silná
Fantová Kristýna - Petruželová Lucie
6:1, 6:0
 
Bezdíčková - Lamiová
Bezdíčková Hana - Lamiová Klára
7:5, 6:4
 
Nováková Karolína - Silná
Kuchařová Michaela - Odleváková Zuzana
6:3, 6:1
 
Kuchařová - Odleváková
Abeldinova Alla - Heřmanová Ráchel
6:2, 6:2
 
Kuchařová - Odleváková
 
6:2, 7:5
 
Nováčková - Sirotková
Nováčková Karolína - Sirotková Šarlota Sofie
 
Dörreová - Kubáňová
Dohnalová Rozálie - Pokorná Barbora
6:3, 7:6 (3)
 
Dohnalová - Pokorná
 
 
Dohnalová - Pokorná
Neradová Kamila - Slezáková Natálie
6:3, 7:6 (3)
 
Neradová - Slezáková
Klimovičová Linda - Moravcová Adéla
6:7 (5), 6:2, 1:0 (7)
 
Dohnalová - Pokorná
Hejčová Dominika - Kocí Kateřina
6:7 (4), 7:6 (3), 1:0 (5)
 
Munzarová - Petruželová Markéta
Munzarová Lenka - Petruželová Markéta
7:6 (4), 7:6 (3)
 
Munzarová - Petruželová Markéta
 
7:5, 6:1
 
Richterová - Šebestová
Richterová Šárka - Šebestová Ivana
 
Dejnožková - Vlčková
Hrubanová Gabriela - Vajsejtlová Tereza
7:5, 1:6, 1:0 (8)
 
Hrubanová - Vajsejtlová
 
 
Dejnožková - Vlčková
Havrlíková Adéla - Nová Andrea
7:5, 6:3
 
Dejnožková - Vlčková
Dejnožková Tereza - Vlčková Karolína
7:6 (7), 6:4
 
Dejnožková - Vlčková
Horáková Petra - Lebišová Veronika
6:4, 6:1
 
Horáková - Lebišová
Csabi Petra - Maršálková Nicol
1:6, 6:1, 1:0 (3)
 
Horáková - Lebišová
 
2:6, 6:1, 1:0 (6)
 
Nikolovová - Nováková Klára
Nikolovová Vanesa - Nováková Klára
 
Rozhodčí turnaje: Chmelík Jaroslav (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: dvojice Zýtová/Čiháková nahrazena ALT Bezdíčková/Lamiová

Tisková PDF verze hracího plánu

Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bezdíčková Hana18.06.2001DTK Skuteč