Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  Tenisklub Cheb
Datum:  16.-20.06.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Procházková Lucie
 
 
 
Pospíšilová Denisa
6:4, 6:1
 
Krausová Eliška
6:0, 4:6, 6:2
 
Vondrášková Kristýna
6:0, 6:2
 
Hlaváčová Veronika
6:1, 6:2
 
 
3:6, 6:4, 6:1
 
Kosejková Barbora
 
Benáčková Karolína
6:1, 6:2
 
 
 
Mafková Tereza
7:5, 6:1
 
Ježková Yveta
6:2, 6:2
 
Poláčková Eliška
6:1, 6:0
 
Vachtlová Jana
2:6, 6:2, 6:3
 
 
6:3, 5:7, 6:3
 
Nováčková Nikola
 
Brožová Kateřina
6:1, 6:0
 
 
 
Machalcová Kateřina
6:0, 6:0
 
Slavíková Magdaléna
6:0, 6:0
 
Škudrnová Tereza
6:4, 6:1
 
Válková Nikol
6:2, 7:5
 
 
6:3, 6:1
 
Züglerová Lucie
 
Maříková Adriana
6:4, 6:3
 
 
 
Leščinská Aneta
6:1, 7:5
 
Stachová Kateřina
7:5, 6:3
 
Petruželová Markéta
6:1, 6:2
 
Zikmundová Martina
6:1, 6:2
 
 
7:5, 6:3
 
Pánová Karolina
 
Novotná Nikola
6:2, 6:1
 
 
 
Kohoutková Natálie
6:1, 7:5
 
Pulchartová Laetitia
6:3, 6:1
 
Kopecká Anna Marie
6:4, 4:6, 6:2
 
Týnovská Veronika
6:4, 6:0, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Slivová Markéta
 
Švédová Daniela
6:2, 6:1
 
 
 
Pokorná Barbora
6:1, 6:1
 
Beránková Karolína
6:1, 6:0
 
Škůrková Kristýna
7:5, 7:6 (4)
 
Jandová Nelly
6:4, 4:6, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Heinová Adéla
 
Běhounková Monika
2:6, 7:5, 6:4
 
 
 
Vančurová Sára
6:4, 6:1
 
Marková Johana
6:4, 7:5
 
Křížová Kateřina
7:5, 6:2
 
Filip Kateřina
6:2, 3:6, 6:1
 
 
6:3, 6:4
 
Hájková Klára
 
Černá Tereza
6:3, 6:4
 
 
 
Přibylová Veronika
6:4, 6:4
 
Šťastná Helena
6:2, 6:2
 
Břicháčková Sabina
6:3, 6:4
 
Procházková Tereza
6:3, 6:1
 
 
6:4, 6:4
 
Polanská Tereza
 
Rozhodčí turnaje: Jan Kučera
Počet účastníků48
NasazeníBH
Procházková Lucie 1730
Polanská Tereza 2130
Brožová Kateřina 2425
Heinová Adéla 2625
Běhounková Monika 3225
Nováčková Nikola 3320
Novotná Nikola 4520
Kosejková Barbora 4815
Kategorie : 12Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 412006

Polanská Tereza - Procházková Lucie
 
 
 
Slavíková Magdaléna - Pulchartová Laetitia
6:1, 6:4
 
Kosejková Barbora - Stachová Kateřina
6:4, 6:2
 
Zikmundová Martina - Břicháčková Sabina
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Válková Nikol - Vachtlová Jana
 
Brožová Kateřina - Pospíšilová Denisa
5:7, 6:4, 1:0 (8)
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Švédová Daniela - Züglerová Lucie
 
Slivová Markéta - Procházková Tereza
scr.
 
 
 
 
6:1, 7:5
 
Leščinská Aneta - Kohoutková Natálie
 
Pánová Karolina - Vančurová Sára
3:6, 6:2, 1:0 (3)
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Pokorná Barbora - Krausová Eliška
 
Petruželová Markéta - Šťastná Helena
6:2, 5:7, 1:0 (5)
 
Hlaváčová Veronika - Přibylová Veronika
6:3, 6:0
 
 
6:0, 2:6, 1:0 (9)
 
Benáčková Karolína - Nováčková Nikola
 
Vondrášková Kristýna - Kopecká Anna Marie
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Černá Tereza - Škůrková Kristýna
 
Hájková Klára - Marková Johana
scr.
 
Jandová Nelly - Mafková Tereza
6:0, 6:2
 
 
6:4, 6:4
 
Běhounková Monika - Maříková Adriana
 
Rozhodčí turnaje: Ing.Mgr.Zdenka Zikmundová
Počet dvojic19
NasazeníBH
Procházková Lucie 1730
Polanská Tereza 2130
Brožová Kateřina 2425
Běhounková Monika 3225
Nováčková Nikola 3320
Kosejková Barbora 4815
Slivová Markéta 5015
Hájková Klára 5315
Kategorie : 12Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 414006

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Štechová Adéla01.06.1996TCG Karlovy Vary
Haldinová Dominika25.07.1997TK PRECHEZA Přerov o.s.
Šnajberková Petra19.10.1997TK Neridé
Kleisnerová Eliška09.01.1997SK Aritma Praha
Machová Veronika10.11.1997TK Škoda Plzeň z.s.
Kohoutová Nikola05.10.1997I.ČLTK Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kopecká Anna Marie24.11.2000TK PRECHEZA Přerov o.s.