Název: |
Lípa cup |
Datum: |
25.-27.01. |
Pořadatel: |
TK SLOVANKA Č. Lípa (C - 500) |
Kódové číslo: |
306085 |
Dvorců + povrch: |
3 koberec |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Goldbrichtová Jitka |
Roháče z Dubé 2351 | |
470 01 Česká Lípa | |
Tel. (1): |
723649061 |
E-mail: |
goldbrichtova@szdc.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Křížek Matěj | 31.10.2003 | TK Most | 149 |
15 |
zaprezentován a přijat | 13.01.2020 19:15:06 |
|
2. |
Šich Daniel | 17.10.2002 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | 169 |
12 |
zaprezentován a přijat | 10.01.2020 15:52:41 |
|
3. |
Rudolf Matěj | 08.10.2004 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | 191 |
12 |
zaprezentován a přijat | 16.01.2020 18:36:59 |
|
4. |
Hájek Jakub | 17.05.2002 | TK SLOVANKA Č. Lípa | 549 |
4 |
zaprezentován a přijat | 04.12.2019 10:08:28 |
|
5. |
Patyk Michal | 09.10.2005 | TK Ústí n.Labem | 593 |
4 |
161 |
zaprezentován a přijat | 05.01.2020 18:48:03 |
6. |
Chour Josef | 17.10.2005 | SK Matchball Česká Lípa | 838 |
3 |
284 |
zaprezentován a přijat | 11.11.2019 17:17:58 |
7. |
Matoušek David | 28.02.2003 | SK Matchball Česká Lípa | 926 |
3 |
zaprezentován a přijat | 23.01.2020 19:12:16 |
|
8. |
Kec Martin | 22.01.2005 | SK Matchball Česká Lípa | 1077 |
1 |
231 |
zeprezentován a přijat | 13.11.2019 16:37:37 |
9. |
Blažek Radek | 06.12.2005 | TK Ústí n.Labem | 1077 |
1 |
363 |
zaprezentován a přijat | 05.01.2020 19:10:13 |
10. |
volná karta | volná karta |
||||||
11. |
volná karta | volná karta |
||||||
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Vild Ondřej | 19.01.2004 | TK Slavia Plzeň | 153 |
12 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 16:44:37 |
|
2. |
Kameník Kryštof | 19.05.2003 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | 196 |
12 |
odhlášeno hráčem | 20.01.2020 16:42:10 |
|
3. |
Uhřík Tadeáš | 17.01.2002 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu | 131 |
15 |
odhlášeno hráčem | 22.01.2020 12:12:32 |
|
4. |
Ryšavý Martin | 10.08.2004 | Tenis Libochovice | 1077 |
1 |
odhlášeno hráčem | 23.01.2020 18:27:41 |
|
5. |
Ryšavý Matěj | 10.08.2004 | Tenis Libochovice | 926 |
3 |
odhlášeno hráčem | 23.01.2020 18:28:01 |