Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
severomoravský (P - 500)
Místo konání:
TJ Baníik Ostrava
Kódové číslo:
216970
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 12:00 hod.
Kontaktní osoba:
ŠKERKO LIBOR
Vančurová 335/24
712 00 Ostrava 12
Tel. (1):
773745326
Tel. (2):
728479924
Tel. (3):
778753981
E-mail:
l.skerko@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pulchartová Laetitia 18.01.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
35
25
 
 
24.05.2020 15:45:35
2.
Břečková Nikola 14.07.2001 ITS Tennis Club, z.s.
40
25
 
 
31.05.2020 10:05:11
3.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
43
25
 
 
01.06.2020 23:27:19
4.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
49
25
102
 
06.05.2020 18:38:29
5.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
51
25
 
 
19.04.2020 21:02:52
6.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
54
20
140
 
11.05.2020 19:09:54
7.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 SK JC Sport Opava
58
20
217
 
03.04.2020 08:47:51
8.
Augustinová Natálie 29.01.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
63
20
491
 
23.05.2020 16:21:27
9.
Kareisová Ludmila 20.02.2002 ITS Tennis Club, z.s.
65
20
525
 
20.05.2020 20:53:05
10.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
73
20
177
 
30.05.2020 14:53:19
11.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
25
 
26.04.2020 20:06:20
12.
Koláčková Barbora 18.12.1999 SK JC Sport Opava
99
15
 
 
10.05.2020 14:25:36
13.
Silná Alexandra 10.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
100
15
86
 
20.05.2020 21:23:09
14.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
103
15
44
 
03.05.2020 18:58:21
15.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
107
15
 
 
12.04.2020 13:00:36
16.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
117
15
56
 
05.04.2020 17:44:01
17.
Ondroušková Nella Chiara 10.06.2003 Městský tenisový klub Karviná
123
15
76
 
21.05.2020 12:11:11
18.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
146
12
31
 
05.05.2020 10:45:58
19.
Vlachopulosová Nelly 06.06.1999 VSK VŠB-TU Ostrava
152
12
 
 
31.05.2020 15:55:43
20.
Paštiková Valentýna 25.06.2002 Pašťa tenis, z.s.
158
12
128
 
10.05.2020 14:40:54
21.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
201
9
163
 
01.05.2020 16:12:16
22.
Kósová Karolína 27.10.1998 TK SC OSTRAVA
221
9
 
 
31.05.2020 10:27:07
23.
Sojková Eliška 30.08.1996 TK DEZA Valašské Meziříčí
246
9
 
 
18.05.2020 10:30:06
24.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
298
9
138
 
19.05.2020 19:28:08
25.
Kubačáková Laura 11.06.2004 Městský tenisový klub Karviná
306
6
426
 
30.05.2020 11:22:46
26.
Matušková Veronika 26.05.1996 SK JC Sport Opava
311
6
 
 
30.05.2020 18:20:25
27.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
337
6
133
 
06.05.2020 21:28:33
28.
Pánová Karolina 23.06.1998 VSK VŠB-TU Ostrava
338
6
 
 
01.06.2020 13:24:24
29.
Fížová Vendula 22.10.2001 Beskydský tenisový klub
368
6
139
 
04.05.2020 17:57:12
30.
Žílová Petra 08.12.2002 Pašťa tenis, z.s.
378
6
147
 
30.05.2020 13:47:40
31.
Kramolišová Dominika 14.08.2001 Tennis Hill Havířov o.s.
406
6
481
 
06.05.2020 21:36:17
32.
Škrabalová Gabriela 31.10.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
469
4
149
 
30.05.2020 20:53:42
33.
Mrowiecová Karolína 18.04.2003 Tennis Hill Havířov o.s.
508
4
235
 
04.05.2020 21:25:17
34.
Tesařová Nicol 04.01.2005 SK JC Sport Opava
508
4
346
 
29.05.2020 09:34:51
35.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
550
4
105
 
05.05.2020 19:00:51
36.
Můrová Vendula 17.10.2002 SK JC Sport Opava
652
4
504
 
07.05.2020 10:45:05
37.
Kurková Kateřina 06.02.2002 Beskydský tenisový klub
771
3
412
 
29.05.2020 08:48:25
38.
Fížová Monika 17.02.2005 TK Na Dolině o.s.
900
3
170
 
20.05.2020 18:10:17
39.
Slováková Kamila 27.09.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
963
1
186
 
10.05.2020 11:54:39
40.
Krstovská Agáta 25.11.2005 TK SC OSTRAVA
963
1
426
 
12.05.2020 19:37:22
41.
Klimšová Klára 18.09.2001 TK SC OSTRAVA
963
1
277
 
16.05.2020 21:20:00
42.
Navrátilová Magdalena 05.04.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
963
1
340
 
18.05.2020 14:10:38
43.
Kurková Viktorie 04.05.2000 Beskydský tenisový klub
963
1
 
 
29.05.2020 08:50:32
44.
Vančurová Adéla 28.02.1996 TK DEZA Valašské Meziříčí
963
1
 
 
29.05.2020 19:44:37
45.
Žilinská Sára 04.01.1999 TK DEZA Valašské Meziříčí
963
1
 
 
29.05.2020 19:44:53
46.
Bazgierová Agáta 19.02.2004 Městský tenisový klub Karviná
963
1
613
 
29.05.2020 20:13:15
47.
Vašková Veronika 14.05.1996 TK Radegast
963
1
 
 
30.05.2020 08:16:00
48.
Losková Veronika 20.09.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
963
1
322
 
31.05.2020 19:57:48
49.
Gaňová Adriana 06.07.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
900
3
340
 
04.06.2020 08:15:35
50.
Wawrzyczková Monika 11.04.1989 Tennis Hill Havířov o.s.
394
6
 
 
08.06.2020 11:06:57
51.
Huťková Klaudie 23.03.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
269
9
86
 
09.06.2020 12:03:02
52.
Bártová Natálie 03.01.2005 SK JC Sport Opava
963
1
525
 
09.06.2020 15:17:21
53.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
963
1
 
 
10.06.2020 08:01:36

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Basaraba Lenka 24.01.1977 TK PRECHEZA Přerov o.s.
963
1
 
odhlášeno hráčem
04.05.2020 12:00:19
2.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
963
1
317
odhlášeno hráčem
15.05.2020 07:58:19
3.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
164
12
232
odhlášeno hráčem
03.06.2020 19:10:22
4.
Krbová Vanesa 21.02.1999 Rožnovský tenisový klub
963
1
 
odhlášeno hráčem
06.06.2020 18:32:35
5.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
652
4
100
odhlášeno hráčem
07.06.2020 08:36:39
6.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
963
1
116
odhlášeno hráčem
07.06.2020 18:47:41
7.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
963
1
84
odhlášeno hráčem
09.06.2020 10:23:12
8.
Krahulíková Tereza 16.08.2003 TK Milo Olomouc
201
9
197
odhlášeno hráčem
12.06.2020 17:22:50