Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2q MORAV Cup 2019 - kvalifikace MČR
Pořadatel:  TREND SPORT, z.s.
Datum:  08.-12.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Pulchartová Laetitia
 
 
 
Csabi Petra
6:2, 6:3
 
Hrbková Nicole Victoria
6:0, 6:1
 
Vlachopulosová Nelly
6:4, 4:6, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Dörreová Adéla
 
Pospíšilová Denisa
6:2, 6:2
 
 
 
Vašíčková Adéla
7:5, 6:1
 
Maršálková Nicol
6:3, 6:1
 
Hubičková Magdalena
6:2, 6:7 (3), 6:3
 
Koláčková Barbora
6:3, 6:0
 
 
6:2, 6:3
 
Kudelová Martina
 
Ševčíková Linda
6:2, 6:3
 
 
 
Bedrnová Kristýna
6:3, 5:7, 7:5
 
Jurková Kristýna
6:4, 6:4
 
Kopecká Anna Marie
5:7, 7:5, 6:0
 
 
 
 
scr.
 
Šebestová Ivana
 
Odleváková Zuzana
6:3, 6:3
 
 
 
 
3:6, 7:5, 6:3
 
Horáková Petra
 
Wojciková Viktorie
6:1, 6:1
 
Čecháková Eva
6:2, 3:6, 6:2
 
Kováčová Hana
6:4, 6:3
 
 
 
Novotná Nikola
2:6, 7:5, 7:6 (6)
 
 
 
Kulhavá Veronika
6:1, 6:2
 
Krahulíková Tereza
6:4, 6:3
 
Sušeň Tereza
6:1, 6:2
 
Richterová Šárka
6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Kuchařová Michaela
 
Petruželová Markéta
6:2, 7:6 (6)
 
 
 
 
7:6 (2), 6:1
 
Josefová Adéla
 
Jelínková Daniela
6:2, 6:0
 
Petruželová Lucie
6:3, 4:6, 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Pektorová Hana
 
Malatinská Justýna
6:2, 6:3
 
 
 
Hrubanová Gabriela
6:0, 6:0
 
Masaříková Eliška
6:4, 6:4
 
Paštiková Valentýna
6:4, 6:2
 
Svozilová Marie
6:2, 6:1
 
 
6:3, 6:2
 
Richtrová Sabina
 
Pokorná Barbora
6:0, 1:6, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Ondroušková Nella Chiara
 
Cváčková Valentina
6:1, 6:3
 
Břicháčková Sabina
6:1, 6:1
 
 
5:7, 6:1, 6:2
 
Bužková Radka
 
Počet účastníků43
NasazeníBH
Pulchartová Laetitia 3130
Bužková Radka 3825
Ševčíková Linda 4425
Pektorová Hana 5125
Novotná Nikola 5225
Kudelová Martina 5520
Malatinská Justýna 5720
Kováčová Hana 6020
Kategorie : 12Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 212021

Novotná Nikola - Bužková Radka
 
 
 
Břicháčková Sabina - Wojciková Viktorie
6:0, 3:6, 1:0 (6)
 
Dörreová Adéla - Odleváková Zuzana
6:2, 3:6, 1:0 (6)
 
Josefová Adéla - Jelínková Daniela
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Hrubanová Gabriela - Horáková Petra
 
Malatinská Justýna - Pektorová Hana
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Petruželová Lucie - Petruželová Markéta
 
Ondroušková Nella Chiara - Vlachopulosová Nelly
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:3, 3:6, 1:0 (7)
 
Richterová Šárka - Vašíčková Adéla
 
Maršálková Nicol - Jurková Kristýna
6:3, 6:3
 
 
 
 
2:6, 7:5, 1:0 (7)
 
Svozilová Marie - Paštiková Valentýna
 
Bedrnová Kristýna - Csabi Petra
scr.
 
 
 
 
6:7 (3), 7:6 (4), 1:0 (7)
 
Pokorná Barbora - Richtrová Sabina
 
Kuchařová Michaela - Koláčková Barbora
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Cváčková Valentina - Pospíšilová Denisa
 
Sušeň Tereza - Masaříková Eliška
3:6, 6:2, 1:0 (1)
 
Kulhavá Veronika - Hubičková Magdalena
7:6 (3), 6:2
 
 
7:5, 6:4
 
Kováčová Hana - Ševčíková Linda
 
Rozhodčí turnaje: Machovský Dušan (platná licence A do 31.12.2020)
Počet dvojic18
NasazeníBH
Bužková Radka 3825
Ševčíková Linda 4425
Pektorová Hana 5125
Novotná Nikola 5225
Malatinská Justýna 5720
Kováčová Hana 6020
Pokorná Barbora 6120
Dörreová Adéla 6420
Kategorie : 12Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 214021

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Abeldinova Alla25.04.2004TK Slavia Plzeň
Melnikova Aleksandra31.07.2002Lokomotiva Praha
Sisková Kateřina20.02.1974Jiskra Otrokovice
Mendesová Pernilla06.06.1994SK JC Sport Opava