Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1 Kvalifikace MČR
Pořadatel:  LTC Pardubice
Datum:  20.-24.04.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Svobodová Monika
 
 
 
Šebestová Ivana
6:3, 6:1
 
Brožová Kateřina
6:1, 6:1
 
Malická Hana
6:3, 6:3
 
Csabi Petra
6:3, 2:6, 6:2
 
Kučerová Petra
6:2, 6:1
 
 
 
Přibylová Veronika
6:2, 2:6, 6:1
 
 
 
Baďurová Veronika
6:0, 7:6
 
Bezdíčková Hana
6:1, 3:6, 6:4
 
Křížová Kateřina
7:6, 2:6, 6:1
 
Heřmanová Ráchel
6:2, 6:0
 
Maříková Michaela
6:4, 6:0
 
 
 
Jankovská Tereza
6:1, 6:1
 
 
 
Cváčková Valentina
6:1, 7:5
 
Horáková Petra
7:6, 6:4
 
Petruželová Lucie
6:0, 6:1
 
Malatinská Justýna
7:5, 6:3
 
Hejčová Dominika
4:6, 6:2, 6:1
 
 
 
Zeminová Markéta
6:3, 6:3
 
 
 
Zálabská Zuzana
6:0, 6:1
 
Vlachopulosová Nelly
6:2, 6:0
 
Fiedlerová Kristýna
6:1, 6:3
 
Pokorná Barbora
7:5, 6:2
 
Hájková Klára
6:3, 6:4
 
 
 
Dörreová Adéla
scr.
 
 
 
Odleváková Zuzana
7:5, 6:3
 
Kroisová Adéla
6:3, 6:1
 
Nováková Karolína
7:5, 6:3
 
Jungwirthová Tereza
6:2, 6:2
 
Sirotková Šarlota Sofie
6:3, 6:7, 6:2
 
 
 
Wasserbauerová Adéla
6:4, 6:2
 
 
 
Maršálková Nicol
6:2, 3:6, 7:5
 
Pulchartová Laetitia
6:4, 3:6, 6:1
 
Havrlíková Adéla
6:1, 7:6
 
Nosková Linda
6:1, 6:1
 
Novotná Nikola
6:1, 6:0
 
 
 
Ševčíková Linda
6:4, 6:3
 
 
 
Vlčková Karolína
3:6, 6:3, 6:4
 
Malíková Klára
6:1, 6:2
 
Pektorová Hana
2:6, 6:1, 6:2
 
Kovářová Adriana
6:4, 6:4
 
Slivová Markéta
6:3, 6:2
 
 
 
Petruželová Markéta
6:2, 4:6, 6:1
 
 
 
Richtrová Sabina
7:6, 6:3
 
Šelmátová Kateřina
6:1, 6:2
 
Brůchová Lenka
6:4, 6:2
 
Kuchařová Michaela
6:1, 6:2
 
 
3:6, 6:0, 6:2
 
Kubáňová Karolína
 
Rozhodčí turnaje: Eva Zálabská, Oldřich David
Poznámka pořadatele: Pondělí 23.4. 9,00 semifinále dvouhry, následuje finále, semifinále čtyřhry a finále čtyřhry
Počet účastníků48
NasazeníBH
Svobodová Monika 2530
Kubáňová Karolína 3725
Jankovská Tereza 4225
Novotná Nikola 4925
Hájková Klára 5025
Maříková Michaela 5225
Ševčíková Linda 5620
Dörreová Adéla 6120
Kategorie : 12Součet BH: 195
Kódové číslo akce: 212001

Kubáňová Karolína - Ševčíková Linda
 
 
 
Sirotková Šarlota Sofie - Malatinská Justýna
6:3, 6:4
 
Cváčková Valentina - Vlachopulosová Nelly
6:4, 6:3
 
Maršálková Nicol - Bezdíčková Hana
6:2, 6:3
 
 
 
Zeminová Markéta - Malíková Klára
6:1, 6:1
 
 
 
Maříková Michaela - Slivová Markéta
6:3, 6:3
 
 
 
Jungwirthová Tereza - Kuchařová Michaela
2:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Pulchartová Laetitia - Nováková Karolína
6:3, 6:3
 
Kovářová Adriana - Pokorná Barbora
7:6, 6:3
 
 
 
Hejčová Dominika - Baďurová Veronika
6:2, 6:1
 
 
 
Dörreová Adéla - Přibylová Veronika
6:2, 4:6, 1:0 (6)
 
 
 
Šebestová Ivana - Richtrová Sabina
5:7, 6:4, 1:0 (6)
 
 
 
Havrlíková Adéla - Lašáková Lilien
6:2, 1:6, 1:0 (4)
 
Šelmátová Kateřina - Kroisová Adéla
6:3, 3:6, 1:0 (4)
 
Malická Hana - Svobodová Monika
6:1, 6:0
 
 
 
Kučerová Petra - Pektorová Hana
4:6, 6:3, 1:0 (6)
 
 
 
Csabi Petra - Fiedlerová Kristýna
6:4, 4:6, 1:0 (5)
 
 
 
Vlčková Karolína - Odleváková Zuzana
6:4, 6:1
 
Heřmanová Ráchel - Davidová Natálie
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:4
 
Novotná Nikola - Wasserbauerová Adéla
 
Rozhodčí turnaje: Eva Zálabská, Oldřich David
Počet dvojic20
NasazeníBH
Svobodová Monika 2530
Kubáňová Karolína 3725
Novotná Nikola 4925
Maříková Michaela 5225
Ševčíková Linda 5620
Dörreová Adéla 6120
Kučerová Petra 6220
Hejčová Dominika 6520
Kategorie : 12Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 214001

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Lamiová Klára14.06.2001TJ Lázně Bělohrad
Čechová Karolína15.01.1992Severočeská tenisová o.s.
Zýtová Julie01.02.2003Lokomotiva Beroun
Procházková Tereza21.06.1999I.ČLTK Praha