Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  09.-12.12.
Věk. kategorie:  dospělí
Vejvara Lukáš
 
 
 
Musil Mathias
6:4, 6:0
 
Ježek Vojtěch
5:7, 6:2, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Landfeld Vít
 
 
6:1, 6:4
 
Štětka Ondřej
 
Solař David
6:0, 6:2
 
 
 
Peterka Adam
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Vavák Erik
 
 
6:3, 6:1
 
Blecha Adam
 
Zelinka David
7:6 (5), 6:0
 
 
 
Krumich Martin
scr.
 
 
 
 
7:5, 6:2
 
Horák Vítek
 
 
6:3, 6:0
 
Beran Jakub
 
Válek Milan
scr.
 
 
 
Černoch Brian Michael
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Kolář Jan
 
 
6:2, 6:2
 
Řezníček Vladimír
 
Martínek David
5:7, 6:3, 6:1
 
 
 
Šťastný Zoran
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Sedláček Libor
 
 
0:6, 6:4, 3:2, scr.
 
Suchánek Martin
 
Řežábek Robin
6:2, 6:0
 
 
 
Poláček Ondřej
6:2, 7:5
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Benda Marek
 
 
6:0, 6:0
 
Paroulek Tadeáš
 
Reček Dominik
6:3, 7:6 (5)
 
 
 
Kvis Kryštof
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Novák František
 
 
6:1, 6:3
 
Špringer Adam
 
Šafář Martin
6:3, 6:3
 
 
 
Tříška Martin
7:6 (4), 6:4
 
 
 
Kameník Martin
6:1, 6:7 (3), 6:0
 
Toman Tomáš
6:3, 7:6 (4)
 
 
7:5, scr.
 
Štěpánek Antonín
 
Rozhodčí turnaje: Ivan Vyvadil
Poznámka pořadatele: Program napondělí 11.12. 2017: 9,30 semifinále dvouhry, finále čtyřhry ne před 12,00 Zelinka skrečoval zápas pro zvýšenou teplotu, Štěpánek pro zranění kolene, Musil skrečoval čtyřhru pro zranění stehna Krumich skrečoval zápas pro zablokovaná záda Finále úterý 12. 12. 17 od 9,30 hod
Počet účastníků34
NasazeníBH
Vejvara Lukáš 2430
Štěpánek Antonín 2830
Paroulek Tadeáš 3130
Zelinka David 6120
Řezníček Vladimír 6220
Martínek David 6520
Blecha Adam 7220
Reček Dominik 7720
Kategorie : 8Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 102800

Štěpánek Antonín - Vejvara Lukáš
 
 
 
Poláček Ondřej - Klimeš Kryštof
scr.
 
Tříška Martin - Válek Milan
6:4, 1:6, 1:0 (3)
 
Kameník Martin - Poláček Lukáš
6:2, 6:3
 
Novák František - Štětka Ondřej
6:1, 6:1
 
Ježek Vojtěch - Kolář Jan
6:2, 7:5
 
Benda Marek - Šťastný Zoran
6:0, 6:2
 
Peterka Adam - Pavlikovský Eduard
6:3, 7:6 (6)
 
Toman Tomáš - Zelinka David
6:3, 6:1
 
Kvis Kryštof - Solař David
6:4, 6:2
 
Blecha Adam - Reček Dominik
6:3, 6:3
 
Černoch Brian Michael - Vocel Matěj
6:4, 6:1
 
Musil Mathias - Vavák Erik
scr.
 
 
6:1, 6:2
 
Martínek David - Řezníček Vladimír
 
Rozhodčí turnaje: Ivan Vyvadil
Poznámka pořadatele: Musil skrečoval zápas pro natažené stehno
Počet dvojic14
NasazeníBH
Vocel Matěj 2135
Vejvara Lukáš 2430
Štěpánek Antonín 2830
Poláček Lukáš 4525
Zelinka David 6120
Řezníček Vladimír 6220
Martínek David 6520
Blecha Adam 7220
Kategorie : 8Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 104800

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pašalič Marko11.12.1998TK Olymp Praha
Noha Martin09.05.1986TC VŠ Praha
Pokorný Jan24.10.1997SK Aritma Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pavlikovský Eduard11.09.1983TJ Radlice
Klimeš Kryštof02.04.1993LTC Modřany 2005