Název: |
Pohár Rožnova |
Datum: |
05.-06.09. |
Pořadatel: |
Rožnovský tenisový klub (300) |
Kódové číslo: |
916710 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Mrlík Jaromír |
Luční 2724 | |
756 61 Rožnov p.R. | |
Tel. (1): |
773 632 724 |
E-mail: |
JardaMrlik@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Syryčanský Jonáš | 17.11.2011 | TK DEZA Valašské Meziříčí | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 04.04.2020 16:47:35 |
2. |
Štamposký Marek | 24.09.2011 | Rožnovský tenisový klub | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 10.06.2020 18:51:20 |
3. |
Hrbáč Radim | 18.06.2011 | TK DEZA Valašské Meziříčí | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 12.06.2020 10:15:42 |
4. |
Mrlik Jakub | 25.05.2012 | Rožnovský tenisový klub | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 20.06.2020 20:21:55 |
5. |
Juráň Štěpán | 10.01.2012 | TK Sokol Vizovice | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 09.07.2020 22:16:23 |
6. |
Šimonič Noel Sandro | 22.05.2012 | TK Zlín | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 13.07.2020 11:28:51 |
7. |
Lang Viktor | 10.08.2011 | SKT Frýdlant n.O. | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 25.08.2020 07:25:41 |
8. |
Matkovič Nikola | 26.08.2011 | TJ Zbrojovka Vsetín | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 25.08.2020 22:28:43 |
9. |
Navláčil Eliáš | 29.03.2012 | TJ Zbrojovka Vsetín | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 25.08.2020 22:30:52 |
10. |
Bednář Ondřej | 01.05.2012 | TJ Zbrojovka Vsetín | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 28.08.2020 22:01:33 |
11. |
Ondryáš Filip | 13.04.2011 | TJ Zbrojovka Vsetín | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 28.08.2020 22:09:36 |
12. |
Pešek Richard | 06.03.2011 | Rožnovský tenisový klub | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 29.08.2020 15:30:26 |
13. |
Gola Petr | 02.06.2011 | TK Na Dolině o.s. | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 30.08.2020 11:37:22 |
14. |
Kudrna Matouš | 18.01.2011 | Rožnovský tenisový klub | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 30.08.2020 14:54:38 |
15. |
Veselý Matěj | 12.07.2013 | TK AGROFERT Prostějov | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 30.08.2020 16:20:24 |
16. |
Cabák Jakub | 08.02.2012 | Rožnovský tenisový klub | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 31.08.2020 07:14:55 |
17. |
Maléř Daniel | 17.05.2011 | Rožnovský tenisový klub | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 31.08.2020 07:16:40 |
18. |
Švec Jakub | 17.10.2011 | - | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 31.08.2020 07:17:58 |
19. |
Vojkůvka Matyáš | 07.04.2012 | Rožnovský tenisový klub | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 31.08.2020 07:19:59 |
20. |
Parma Albert | 18.03.2011 | Rožnovský tenisový klub | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 31.08.2020 21:22:37 |
21. |
Moravec Adam | 05.11.2011 | TK TENNISPOINT FM | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 02.09.2020 07:10:25 |
22. |
Vančura Jakub | 04.11.2011 | TK DEZA Valašské Meziříčí | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 03.09.2020 19:30:28 |
23. |
Kučatý Michael | 16.12.2011 | TK Slavia Orlová | Sobota 5.9. - prezentace osobně do 8:30 | 04.09.2020 15:26:18 |
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Patáková Klára | 18.07.2011 | SK Uherský Brod | Neděle 6.9. - prezentace osobně do 8:30 | 09.05.2020 10:24:04 |
2. |
Váňová Eliška | 20.03.2011 | TK Zlín | Neděle 6.9. - prezentace osobně do 8:30 | 15.05.2020 11:15:38 |
3. |
Švecová Lena | 05.02.2012 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | Neděle 6.9. - prezentace osobně do 8:30 | 25.06.2020 10:36:13 |
4. |
Miškovský Nathalie Charlize | 03.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | Neděle 6.9. - prezentace osobně do 8:30 | 19.07.2020 22:48:25 |
5. |
Přikrylová Nicol | 12.08.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Neděle 6.9. - prezentace osobně do 8:30 | 29.07.2020 09:47:35 |
6. |
Kunčická Emílie | 09.11.2011 | Rožnovský tenisový klub | Neděle 6.9. - prezentace osobně do 8:30 | 03.08.2020 15:50:40 |
7. |
Sedláčková Sára | 26.10.2012 | Rožnovský tenisový klub | Neděle 6.9. - prezentace osobně do 8:30 | 19.08.2020 15:05:09 |
8. |
Pešatová Olivie | 24.03.2011 | TK Na Dolině o.s. | Neděle 6.9. - prezentace osobně do 8:30 | 23.08.2020 22:48:44 |
9. |
Galusová Alice | 01.03.2011 | Rožnovský tenisový klub | Neděle 6.9. - prezentace osobně do 8:30 | 24.08.2020 19:11:44 |
10. |
Skálová Karolína | 21.01.2011 | TJ Zbrojovka Vsetín | Neděle 6.9. - prezentace osobně do 8:30 | 28.08.2020 22:04:53 |
11. |
Ježek Kristýna | 16.07.2011 | TK Na Dolině o.s. | Neděle 6.9. - prezentace osobně do 8:30 | 29.08.2020 20:53:43 |
12. |
Jonášová Barbora | 25.08.2011 | TK Milo Olomouc | Neděle 6.9. - prezentace osobně do 8:30 | 30.08.2020 09:02:31 |
13. |
Kopcová Jasna | 10.01.2011 | Rožnovský tenisový klub | Neděle 6.9. - prezentace osobně do 8:30 | 31.08.2020 07:10:36 |
14. |
Večeřová Tereza | 03.06.2012 | Rožnovský tenisový klub | Neděle 6.9. - prezentace osobně do 8:30 | 31.08.2020 07:13:04 |
15. |
Hladká Klára | 14.02.2011 | TK Havířov, z.s. | Neděle 6.9. - prezentace osobně do 8:30 | 31.08.2020 21:51:41 |
16. |
Novotná Sára Anna | 22.05.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | Neděle 6.9. - prezentace osobně do 8:30 | 01.09.2020 20:54:13 |
17. |
Macháčková Markéta | 24.02.2011 | - | Neděle 6.9. - prezentace osobně do 8:30 | 02.09.2020 20:42:44 |
18. |
Ambrožová Aneta | 27.11.2011 | Jiskra Otrokovice | Neděle 6.9. - prezentace osobně do 8:30 | 02.09.2020 21:48:53 |
19. |
Chlebovská Elen | 13.10.2011 | TK Bílovec | Neděle 6.9. - prezentace osobně do 8:30 | 03.09.2020 11:03:31 |
20. |
Knapková Natálie | 11.02.2011 | - | Neděle 6.9. - prezentace osobně do 8:30 | 03.09.2020 22:05:12 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Havlíková Andrea | 12.02.2012 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno hráčem | 12.07.2020 16:47:30 |
2. |
Macháč Martin | 17.03.2011 | TK Písnice | odhlášeno hráčem | 10.08.2020 21:48:06 |
3. |
Hubáček Lukáš | 07.07.2011 | Tenisový Klub Kozlovice z.s. | odhlášeno hráčem | 25.08.2020 18:18:47 |
4. |
Sanitráková Eva | 30.06.2013 | Jiskra Otrokovice | odhlášeno hráčem | 31.08.2020 20:53:39 |
5. |
Beneš Mathias | 20.07.2012 | TK Sokol Vizovice | odhlášeno hráčem | 02.09.2020 15:19:20 |
6. |
Novák Richard | 26.04.2012 | TK Zašová | odhlášeno pořadatelem | 02.09.2020 22:15:11 |
7. |
Lešingr Jiří | 28.01.2012 | TK Zlín | odhlášeno hráčem | 02.09.2020 22:34:18 |
8. |
Jenáčková Tereza | 20.06.2012 | TJ Zbrojovka Vsetín | odhlášeno pořadatelem | 04.09.2020 10:53:06 |