Datum narození: | 30.06.2013 |
Platnost reg. do: | 09.10.2025 |
Klub: | Jiskra Otrokovice |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2023-L | Jiskra Otrokovice | 573 (4) | |||
2024-Z | Jiskra Otrokovice | 286 (9) | |||
2024-L | Jiskra Otrokovice | 184 (12) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 25.11.2023, Prince CupSK Zlín-Mladcová (C - 800), K: 4/- | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 25.11.2023, Prince CupSK Zlín-Mladcová (C - 800), K: 4/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/0 |
25.11.2023, Prince CupSK Zlín-Mladcová (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Nešporová Karolína | - | Sanitráková Eva | 6:2, 7:5 |
získané body: 0 b. |
25.11.2023, Prince CupSK Zlín-Mladcová (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
02.12.2023, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Sanitráková Eva | - | Šigutová Viktorie | 6:4, 6:2 |
16>8 | Sanitráková Eva | - | Konderlová Karolína | 6:3, 6:3 |
8>4 | Sanitráková Eva | - | Sovjáková Terezie | 6:1, 6:0 |
4>2 | Hybnerová Nela | - | Sanitráková Eva | 6:0, 6:0 |
získané body: 19 b. |
02.12.2023, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Holubová, Sanitráková | - | Hrbáčová, Horehleďová | 6:0, 6:0 |
4>2 | Holubová, Sanitráková | - | Segeťová, Gvoždová | 6:4, 6:2 |
2>1 | Ostravská, Hybnerová | - | Holubová, Sanitráková | 6:0, 6:2 |
získané body: 13 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 900), K: 10/9 | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Sanitráková Eva | - | Jurčíková Veronika | 6:3, 6:2 |
32>16 | Kazíková Eliška | - | Sanitráková Eva | 6:4, 6:3 |
získané body: 18 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 900), K: 10/9 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Ostravská, Dostálová | - | Holubová, Sanitráková | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |
13.01.2024, tk milo Olomouc TK Milo Olomouc (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Sanitráková Eva | - | Titkova Viktorie | 6:1, 6:2 |
8>4 | Sanitráková Eva | - | Kubová Rozálie | 6:2, 6:1 |
4>2 | Sanitráková Eva | - | Sehnalová Klára | 6:3, 6:2 |
2>1 | Sanitráková Eva | - | Kubátová Michaela | 6:3, 6:4 |
získané body: 30 b. |
13.01.2024, tk milo Olomouc TK Milo Olomouc (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Adamcová, Čecháková | - | Sanitráková, Kubátová | 7:6 (4), 6:3 |
získané body: 0 b. |
20.01.2024TK Zlín (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Sanitráková Eva | - | Titkova Viktorie | 6:1, 6:2 |
16>8 | Sanitráková Eva | - | Dolanská Kateřina | 6:0, 6:1 |
8>4 | Sanitráková Eva | - | Blažejová Nela | 6:4, 6:2 |
4>2 | Kučerová Elena | - | Sanitráková Eva | 6:3, 6:2 |
získané body: 19 b. |
20.01.2024TK Zlín (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Sanitráková, Kučerová | - | Pfeilerová, Tesaříková | 6:2, 6:1 |
4>2 | Sanitráková, Kučerová | - | Segeťová, Riessová | 6:4, 4:6, 1:0 (3) |
2>1 | Ostravská, Macháčková | - | Sanitráková, Kučerová | 6:3, 3:6, 1:0 (7) |
získané body: 13 b. |
03.02.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Sanitráková Eva | - | Irgl Viktoria | 6:0, 6:2 |
8>4 | Kvapíková Eliška | - | Sanitráková Eva | 6:4, 6:3 |
získané body: 13 b. |
03.02.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Holubová, Sanitráková | - | Procner, Holleschová | 6:0, 6:3 |
4>2 | Dvořačková, Segeťová | - | Holubová, Sanitráková | 6:3, 6:0 |
získané body: 9 b. |
09.03.2024, Precheza CupTK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 700), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Sanitráková Eva | - | Lušovská Natálie | 6-2 6-4 |
16>8 | Felux Elizabeth | - | Sanitráková Eva | 6-1 6-4 |
získané body: 11 b. |
09.03.2024, Precheza CupTK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 700), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
23.03.2024, TS CUPTENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 800), K: 6/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kazíková Eliška | - | Sanitráková Eva | 6:3, 6:0 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024, TS CUPTENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 800), K: 6/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Sanitráková, Holubová | - | Šindelářová, Brňovjáková | 6:4, 6:1 |
4>2 | Felux, Kvapíková | - | Sanitráková, Holubová | 6:4, 6:0 |
získané body: 9 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |