Název: |
Hanspaulský baby pohár STŘEDNÍ KURT |
Datum: |
21.-21.06. |
Pořadatel: |
TK Hanspaulka (200) |
Kódové číslo: |
916551 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Ne do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Koulová Kristina |
Vilímovská 33 | |
16000 Praha 6 | |
Tel. (1): |
603182577 |
E-mail: |
skolickahp@gmail.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Dvořák Jan | 16.10.2013 | TK Sparta Praha | volná karta | 04.04.2020 07:21:58 |
2. |
Blaščík Matyáš Dominik | 26.09.2013 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 22.04.2020 17:09:37 |
3. |
Koulová Anna | 31.01.2013 | TK Olymp Praha | volná karta | 13.05.2020 14:55:48 |
4. |
Michálková Daniela | 04.03.2012 | Tenis Dobříš | volná karta | 06.06.2020 16:11:19 |
5. |
Doležal Albert | 19.04.2013 | Slavoj Český Brod | volná karta | 08.06.2020 08:25:41 |
6. |
Neubergová Natálie | 19.08.2012 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | volná karta | 10.06.2020 18:33:47 |
7. |
Slobodová Gabriela | 04.08.2012 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 12.06.2020 16:11:24 |
8. |
Slobodová Markéta | 22.04.2014 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 12.06.2020 17:59:02 |
9. |
Bezouška Antonín | 27.09.2012 | Pála Vízner Tennis z.s. | volná karta | 14.06.2020 11:55:30 |
10. |
Nováková Karolína | 27.12.2013 | TK Sparta Praha | volná karta | 14.06.2020 13:50:23 |
11. |
Skalický Jiří | 15.09.2012 | SK Aritma Praha | volná karta | 14.06.2020 16:47:09 |
12. |
Takáčová Karolína | 23.05.2012 | Slavoj Český Brod | volná karta | 14.06.2020 21:56:20 |
13. |
Trnka Tomáš | 19.12.2012 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | volná karta | 15.06.2020 08:54:36 |
14. |
Bálková Kateřina | 07.07.2013 | Tenis Akademie Bálek, z.s. | volná karta | 15.06.2020 22:43:44 |
15. |
Pírek Pavel | 06.08.2014 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 16.06.2020 09:59:15 |
16. |
Lašťovková Amálie | 18.12.2011 | Pála Vízner Tennis z.s. | volná karta | 20.06.2020 11:16:34 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Burešová Ella | 06.02.2014 | TK Sparta Praha | přijat-soutěž rozšířena | 20.06.2020 14:47:40 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Toman Bruno | 01.08.2013 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 19.05.2020 22:52:37 |
2. |
Kurylová Nicole | 04.07.2013 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 03.06.2020 20:57:33 |
3. |
Stáňová Šárka | 01.01.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 08.06.2020 09:21:50 |
4. |
Přikrylová Valentýna | 13.09.2013 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 15.06.2020 18:14:57 |
5. |
Labuť Ondřej | 26.06.2011 | - | odhlášeno hráčem | 16.06.2020 08:47:35 |
6. |
Fáčková Tereza | 07.12.2011 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 17.06.2020 07:02:15 |
7. |
Pribiš Vincent | 13.04.2012 | SK Aritma Praha | odhlášeno pořadatelem | 20.06.2020 10:57:29 |
8. |
Stejskalová Mariana | 07.11.2011 | SK Aritma Praha | odhlášeno pořadatelem | 20.06.2020 10:57:45 |