Datum: |
24.-24.03. |
Pořadatel: |
TK Choceň (300) |
Kódové číslo: |
906693 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
12 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Němeček David |
Retůvka 127 | |
56141 Řetová | |
Tel. (1): |
777183683 |
E-mail: |
davenemecek@seznam.cz |
Internet: |
www.chocen.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Herník Vojtěch | 01.09.2010 | TK Česká Třebová, z.s. | volná karta | 01.11.2017 20:44:24 |
2. |
Záhornický Matyáš | 09.07.2009 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 02.11.2017 19:27:23 |
3. |
Šlechta David | 15.03.2009 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 02.11.2017 19:53:24 |
4. |
Jandíková Eva | 19.06.2010 | TO SK Žamberk | volná karta | 12.12.2017 10:12:17 |
5. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 17.12.2017 11:55:37 |
6. |
Nermuťová Melisa | 21.04.2010 | TK Ústí n. Orlicí | volná karta | 26.12.2017 00:44:15 |
7. |
Šigutová Justýna | 04.09.2009 | TK Choceň | volná karta | 26.12.2017 00:44:31 |
8. |
Hrubeš Jakub | 20.09.2010 | LTC Pardubice | volná karta | 28.12.2017 19:41:40 |
9. |
Šmíd Martin | 02.10.2009 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | volná karta | 02.01.2018 19:52:54 |
10. |
Hlinčíková Nikola | 07.05.2009 | LTC Vysoké Mýto | volná karta | 03.01.2018 22:28:51 |
11. |
Hamanová Aneta | 23.06.2010 | DTK Skuteč | volná karta | 06.01.2018 21:31:33 |
12. |
Hošek Marian | 23.08.2010 | TC SANITINO Litomyšl, z.s. | volná karta | 11.01.2018 13:47:00 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hrabálková Lucie | 26.04.2010 | LTC Vysoké Mýto | přijata do turnaje | 14.01.2018 07:14:14 |
2. |
Košková Aneta | 19.07.2010 | TK Česká Třebová, z.s. | přijata do turnaje | 08.03.2018 12:48:28 |
3. |
Horský Tobiáš | 22.12.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijat do turnaje | 09.03.2018 15:51:48 |
4. |
Rybičková Karolína | 19.05.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | přijata do turnaje | 10.03.2018 08:40:25 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
VAVERKA DAN | 30.01.2009 | LTC Pardubice | odhlášeno hráčem | 11.03.2018 11:06:30 |
2. |
Šedivá Anna | 20.02.2009 | SK HIT Hradec Králové z.s. | odhlášeno hráčem | 20.03.2018 19:56:43 |
3. |
Louvar Šimon | 26.05.2010 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | odhlášeno hráčem | 21.03.2018 09:27:01 |
4. |
Čevorová Nela | 15.05.2009 | TO SK Žamberk | odhlášeno pořadatelem | 21.03.2018 09:45:29 |
5. |
Meixnerová Izabela | 30.03.2010 | TK Choceň | odhlášeno pořadatelem | 22.03.2018 11:54:16 |
6. |
Stříteský Jakub | 18.08.2010 | DTK Skuteč | odhlášeno pořadatelem | 22.03.2018 22:19:47 |