Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  východočeský
Datum:  12.-14.05.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Vrtěna Jakub
 
 
 
Kastner Leoš
6:0, 6:1
 
Jirka Jáchym
6:1, 6:2
 
Adámek Viktor
6:1, 7:5
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Drápela Daniel
 
El Gazzar Tarek
6:0, 6:4
 
 
 
Vojtíšek Albert
6:4, 6:1
 
Holý Tomáš
6:0, 6:1
 
Chaloupka David
7:6 (4), 6:4
 
Ploc Matouš
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Herman Dominik
 
Sedláček Adam
6:2, 6:2
 
 
 
Klíma Filip
6:0, 6:1
 
Čermák Filip
6:3, 6:2
 
Jandík Tomáš
6:2, 6:2
 
 
 
 
7:6 (5), 6:1
 
Zalabák Ondřej
 
Jurajda Timon
7:5, 3:6, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Jandík Patrik
 
Schneider Jan
3:6, 6:2, scr.
 
Suchánek Pavel
6:0, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Vyčítal Vojtěch
 
Havlík Josef
6:1, 3:6, 6:2
 
 
 
Valtr Patrik
6:3, 6:1
 
Šimonek Patrik
6:3, 6:2
 
Podrábský Miroslav
7:5, 6:4
 
 
 
 
6:2, scr.
 
Svoboda Adam
 
Flídr Rodan
2:6, 6:4, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Šůna Adam
 
Baudyš Kryštof
6:0, 6:4
 
Nosek Jan
6:2, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Šmejkal Šimon
 
Plachý Vojtěch
6:0, 7:5
 
 
 
Brückner David
6:2, 6:3
 
Kinkor Adam
6:0, 6:0
 
Hejkrlík Ondřej
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Čapek Bohumil
 
Juliš Adam
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Holub Martin
 
Klíma Petr
6:1, 6:2
 
Schleiss Benedikt
6:3, 6:2
 
 
6:2, 6:3
 
Fiala Martin
 
Rozhodčí turnaje: Jiří Rejlek 739261024
Poznámka pořadatele: o 3. místo Šmejkal - Sedláček 6/4 6/4
Počet účastníků41
NasazeníBH
Vrtěna Jakub 4045
Fiala Martin 4935
Sedláček Adam 12925
Šmejkal Šimon 13720
Plachý Vojtěch 15220
Havlík Josef 18320
Vyčítal Vojtěch 20315
Herman Dominik 21115
Kategorie : 8Součet BH: 195
Kódové číslo akce: 712920

Fiala Martin - Vrtěna Jakub
 
Klíma Filip - Šimonek Patrik
6:0, 6:2
 
Holub Martin - Nosek Jan
6:0, 6:0
 
Jandík Patrik - Vojtíšek Albert
7:6 (3), 6:4
 
Vyčítal Vojtěch - Flídr Rodan
6:1, 6:0
 
Klíma Petr - Valtr Patrik
6:3, 6:1
 
Jirka Jáchym - Šůna Adam
6:3, 7:6 (4)
 
Schleiss Benedikt - Ploc Matouš
6:2, 6:2
 
Plachý Vojtěch - Brückner David
6:0, 6:2
 
Jandík Tomáš - Adámek Viktor
7:5, 6:0
 
El Gazzar Tarek - Drápela Daniel
4:6, 7:5, 1:0 (7)
 
Herman Dominik - Jurajda Timon
7:6 (3), 6:4
 
Holý Tomáš - Baudyš Kryštof
6:2, 6:4
 
Kinkor Adam - Chaloupka David
6:2, 6:4
 
Podrábský Miroslav - Čapek Bohumil
6:1, 6:0
 
Sedláček Adam - Šmejkal Šimon
6:0, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Jiří Rejlek
Počet dvojic16
NasazeníBH
Vrtěna Jakub 4045
Fiala Martin 4935
Sedláček Adam 12925
Šmejkal Šimon 13720
Plachý Vojtěch 15220
Vyčítal Vojtěch 20315
Herman Dominik 21115
Drápela Daniel 24815
Kategorie : 8Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 714920

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mrňávek Artur02.10.2006TK Holice
Brdíček Nikolas22.07.2007TK Letohrad
Laštovička Lukáš11.12.2006TJ Jiskra Havlíčkův Brod