Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  JOKRA CUP
Pořadatel:  TK Radegast
Datum:  07.-09.12.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Syryčanský Adam
 
 
 
Kleiner Will
6:1, 6:1
 
Krkoška Matyáš
6:2, 6:2
 
Smolík David
6:0, 6:1
 
Ostravský Jiří
6:3, 6:1
 
 
6:4, 6:1
 
Svozil Václav
 
Bodlák Dominik
6:0, 6:1
 
 
 
Kašpárek Tomáš
6:1, 6:2
 
Palacký Jakub
6:0, 6:0
 
Kapitán Štěpán
3:6, 6:3, 1:0 (0)
 
Polášek Petr
6:2, 6:1
 
 
6:3, 6:4
 
Ondrůšek Antonín
 
Žampach Vojtěch
6:4, 7:5
 
 
 
Frič Martin
7:6 (5), 6:0
 
Katz Joshua
6:3, 6:3
 
Orlita Josef Sebastian
6:4, 6:1
 
Mičulka Šimon
6:4, 7:5
 
 
6:0, 6:0
 
Kliment Matúš
 
Šipula David
6:1, 7:6 (0)
 
 
 
Sýkora Ondřej
6:4, 6:1
 
Homolka Petr
6:0, 6:0
 
Horák Matěj
6:2, 6:0
 
Hanzal Šimon
6:2, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Robenek Štěpán
 
Rozhodčí turnaje: Kramoliš Josef (platná licence B do 31.12.2020)
Počet účastníků24
NasazeníBH
Syryčanský Adam 8825
Robenek Štěpán 15120
Bodlák Dominik 15920
Kliment Matúš 19215
Šipula David 19415
Svozil Václav 21115
Žampach Vojtěch 22915
Ondrůšek Antonín 23515
Kategorie : 7Součet BH: 140
Kódové číslo akce: 702014

Robenek Štěpán - Syryčanský Adam
 
 
 
Palacký Jakub - Hanzal Šimon
6:1, 6:0
 
Kapitán Štěpán - Sýkora Ondřej
7:6 (3), 6:3
 
Krkoška Matyáš - Katz Joshua
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Ondrůšek Antonín - Žampach Vojtěch
 
Orlita Josef Sebastian - Ostravský Jiří
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Kliment Matúš - Frič Martin
 
Smolík David - Kašpárek Tomáš
6:3, 6:0
 
Mičulka Šimon - Horák Matěj
6:3, 4:6, 1:0 (3)
 
 
6:4, 6:1
 
Svozil Václav - Šipula David
 
Rozhodčí turnaje: Kramoliš Josef (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Syryčanský Adam 8825
Robenek Štěpán 15120
Kliment Matúš 19215
Šipula David 19415
Svozil Václav 21115
Žampach Vojtěch 22915
Ondrůšek Antonín 23515
Kašpárek Tomáš 26315
Kategorie : 6Součet BH: 135
Kódové číslo akce: 704014

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Holeňa Jakub29.10.2009TK Na Dolině o.s.