Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
východočeský (P - 300)
Místo konání:
TOSK Žamberk
Kódové číslo:
516920
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Kulhánek Jakub
Albrechtova 368
564 01 Žamberk
Tel. (1):
775130865
E-mail:
hostik@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prosíme hráče o prezentaci u pořadatele turnaje p. Kulhánka v pátek 12.6. do 18:00 formou sms na tel. 775 130 865. Po 18 hod bude turnaj rozlosován a pořadí zápasů bude zveřejněno v systému ČTS.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
44
35
 
volná karta
12.05.2020 07:23:24
2.
Košek Adam 31.12.2006 TK Česká Třebová, z.s.
88
20
 
volná karta
15.05.2020 19:36:37
3.
Šmejkal Šimon 29.05.2006 TO TJ Tesla Pardubice
102
20
 
volná karta
14.05.2020 10:04:37
4.
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz.
113
20
 
volná karta
29.05.2020 09:51:31
5.
Silbernágl Kryštof 18.10.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
123
15
 
volná karta
13.05.2020 14:45:39
6.
Soumar Matyáš 22.07.2006 Lokomotiva Trutnov
166
15
 
volná karta
16.05.2020 13:32:08
7.
Sedláček Adam 21.01.2006 Lokomotiva Trutnov
184
12
 
volná karta
15.05.2020 19:30:15
8.
Drápela Daniel 23.10.2007 TO TJ Svitavy
207
12
43
volná karta
11.05.2020 07:29:33
9.
Vašek František 31.05.2006 TK Hlinsko
244
12
 
volná karta
11.05.2020 20:19:04
10.
Javůrek Petr 13.09.2006 Lokomotiva Trutnov
262
9
 
volná karta
12.05.2020 22:29:56
11.
Flídr Rodan 12.12.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
262
9
91
volná karta
29.05.2020 06:33:56
12.
Plachý Vojtěch 08.03.2006 TK Česká Třebová, z.s.
266
9
 
volná karta
27.05.2020 13:01:00
13.
Svoboda Adam 26.03.2007 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
300
9
83
volná karta
15.05.2020 07:01:36
14.
Jurajda Timon 12.11.2006 TK Letohrad
305
9
 
volná karta
12.05.2020 09:39:51
15.
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
323
9
15
volná karta
17.05.2020 20:37:54
16.
Čapek Bohumil 29.09.2006 TO TJ Tesla Pardubice
347
9
 
volná karta
01.06.2020 19:45:26
17.
Jandík Patrik 25.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
353
9
106
volná karta
18.05.2020 01:37:34
18.
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice
374
6
98
volná karta
22.05.2020 08:27:30
19.
Zalabák Ondřej 19.06.2006 LTC Pardubice
400
6
 
volná karta
20.05.2020 08:42:28
20.
Juliš Adam 11.10.2007 TC Chrudim z.s.
424
6
141
volná karta
07.05.2020 18:20:18
21.
Klíma Petr 20.08.2006 TK Česká Třebová, z.s.
477
6
 
volná karta
25.04.2020 12:39:20
22.
Šrámek Erik 02.04.2007 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
493
6
146
volná karta
17.05.2020 15:47:14
23.
Schleiss Benedikt 10.07.2007 TK Letohrad
583
4
287
volná karta
26.05.2020 21:58:52
24.
Pokorný Martin 31.08.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
588
4
373
volná karta
15.05.2020 21:44:40
25.
Adámek Viktor 03.06.2006 TO SK Žamberk
622
4
 
volná karta
01.06.2020 09:41:39
26.
Jandík Tomáš 29.08.2007 TO SK Žamberk
639
4
103
volná karta
15.05.2020 10:00:26
27.
Malý Jakub 30.09.2007 Sokol Smiřice
696
4
359
volná karta
07.04.2020 14:56:48
28.
Stuchlík Lukáš 05.04.2006 TJ Červený Kostelec
708
4
 
volná karta
14.05.2020 10:19:52
29.
Starý Jan 05.01.2007 LTC Pardubice
720
4
409
volná karta
02.06.2020 20:34:15
30.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
862
3
246
volná karta
10.04.2020 12:40:24
31.
Prášek Nello Daniel 22.07.2007 Lokomotiva Trutnov
1044
1
409
volná karta
05.04.2020 09:30:58
32.
Černý Filip 30.10.2007 TO SK Žamberk
1044
1
580
volná karta
07.06.2020 17:09:36

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Holubář Mathias 21.05.2007 Tenisový klub Eden
790
3
665
 
25.05.2020 20:32:15
2.
Liška Šimon 01.10.2007 TK Choceň
1043
3
568
 
07.04.2020 16:57:28
3.
Bílý Jonáš 05.07.2007 TJ Červený Kostelec
1044
1
267
 
02.04.2020 10:59:28
4.
Laštovic Matěj 18.05.2007 Tenisový klub SPORT,o.s.
985
3
513
 
06.06.2020 16:23:22

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
1044
1
190
odhlášeno hráčem
06.05.2020 12:59:24
2.
Krška Tomáš 29.04.2009 TK Hlinsko
1044
1
310
odhlášeno hráčem
20.05.2020 19:56:10
3.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
344
9
70
odhlášeno hráčem
31.05.2020 09:48:21
4.
Mrklovský David 30.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1044
1
489
odhlášeno hráčem
01.06.2020 08:16:17
5.
Hušek Richard 11.07.2008 Tenisový klub Eden
1044
1
444
odhlášeno hráčem
03.06.2020 17:45:09
6.
Rampír Jakub 30.10.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
802
3
241
odhlášeno hráčem
04.06.2020 12:04:36
7.
Hep Matyáš 27.01.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
381
6
184
odhlášeno hráčem
05.06.2020 09:09:49
8.
Šůna Adam 13.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1044
1
271
odhlášeno hráčem
08.06.2020 08:13:42