Český tenisový svaz
Název:
MČR dorostu - 85. Pardubická juniorka
Datum:
12.-17.08.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
LTC Pardubice
Kódové číslo:
416700
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 16:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 417
E-mail:
leos.fiala@volny.cz
Internet:
www.pardubickajuniorka.cz

Poznámka pořadatele:

Výzva pro hráče:
Hráči a hráčky, vyzvedněte si na ředitelství turnaje kartu hráče, kterou je potřeba se prokázat při ubytování, při vstupu do areálu klubu, při vstupu na hráčskou párty, ...

Prezentace:
dvouhry: sobota 11. 8. 2012 do 16.00 hodin - povolena telefonicky na číslech VR a ZVR v sobotu mezi 14:45 a 15:45

čtyřhry: neděle 12. 8. 2012 do 12.00 hodin - povolena telefonicky v neděli mezi 10:00 a 11:30 na čísle VR

Vrchní rozhodčí a delegát ČTS: Ing. Leoš Fiala 777 922 395
Zástupce vrchního rozhodčího: Petr Nevšímal 605 443 266

Povinnosti hráčů: Startovat v obou vypsaných disciplínách, hrát v odpovídajícím úboru a dodržovat pokyny ředitelství mistrovství.

Míče: Wilson US Open, výměna na třetí sadu dvouhry

Více najdete na: www.pardubickajuniorka.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rohanová Petra 14.08.1995 TC Realsport Nymburk o.s.
4
60
 
2. nasazená
14.06.2012 10:24:25
2.
Krejčíková Barbora 18.12.1995 TK PRECHEZA Přerov o.s.
5
60
 
ITF 51. - 1. nasazená
17.06.2012 19:06:27
3.
Dvořáková Aneta 10.06.1995 Beskydský tenisový klub
7
45
 
 
09.07.2012 16:38:58
4.
Rutarová Eva 21.07.1995 TK AGROFERT Prostějov
8
45
 
 
03.05.2012 11:03:49
5.
Paterová Dominika 19.09.1995 TK Sparta Praha
10
45
 
 
24.05.2012 08:18:03
6.
Pavelková Kamila 29.03.1994 TK Sparta Praha
11
35
 
 
23.07.2012 07:34:16
7.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
12
35
 
 
01.04.2012 16:49:12
8.
Kulhánková Denisa 28.09.1995 TJ Spoje Praha
13
35
 
 
25.03.2012 19:39:53
9.
Štefková Barbora 04.04.1995 TK AGROFERT Prostějov
14
35
 
 
19.07.2012 06:55:32
10.
Schweinerová Nikola 25.05.1995 TK Slavia Plzeň
15
35
 
poslední dle CŽ
29.05.2012 10:12:57
11.
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Brno.
16
30
 
volná karta ČTS
01.06.2012 20:13:25
12.
Slavíčková Markéta 09.01.1995 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
19
30
 
nominace ZČ
16.04.2012 21:12:04
13.
Pantůčková Gabriela 10.02.1995 TK AGROFERT Prostějov
20
30
 
volná karta ČTS
01.06.2012 08:19:18
14.
Žovincová Vendula 15.04.1997 SK HAMR, z.s.
21
30
2
volná karta ČTS
03.06.2012 07:17:50
15.
Vrbenská Anna 29.11.1996 TC Realsport Nymburk o.s.
22
30
 
nominace Praha
16.03.2012 15:04:46
16.
Tomanová Nikola 01.03.1996 TK Slavia Orlová
24
25
 
nominace SM
23.05.2012 15:00:07
17.
Mayerová Marie 18.06.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
25
25
 
nominace SM
02.07.2012 10:08:47
18.
Mateková Sandra 24.03.1996 I.ČLTK Praha
27
25
 
nominace Praha
08.05.2012 23:06:45
19.
Brožová Ivona 06.02.1995 SK Aritma Praha
30
25
 
nominace Praha
31.05.2012 17:38:02
20.
Novotná Natálie 12.12.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
33
25
 
nominace VČ
25.05.2012 20:28:08
21.
Stuchlá Karolína 24.02.1994 LTK Liberec
34
25
 
nominace SČ
15.04.2012 15:47:49
22.
Mikšovská Aneta 27.03.1996 TK SC OSTRAVA
36
20
 
nominace SM
23.05.2012 19:34:48
23.
Jirsáková Michaela 07.06.1995 TK Ledce
38
20
 
nominace StČ
26.04.2012 17:09:21
24.
Janatová Tereza 29.08.1995 LTK Liberec
39
20
 
nominace SČ
22.05.2012 08:50:47
25.
Vodičková Tereza 16.03.1995 TJ Solidarita Praha 10
40
20
 
nominace Praha
19.05.2012 16:51:22
26.
Janischová Dagmar 26.12.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
44
20
 
nominace SM
21.05.2012 19:41:42
27.
Břicháčová Petra 16.05.1995 SK Aritma Praha
46
20
 
nominace Praha
20.05.2012 21:16:02
28.
Plecitá Andrea 01.04.1996 SK Tenis Rohatsko
48
20
 
nominace StČ
16.06.2012 09:06:16
29.
Schmidová Tereza 02.11.1996 TENIS SLOVÁCKO z.s.
55
20
 
nominace JM
01.06.2012 21:24:16
30.
Kolodziejová Miriam 11.04.1997 RPM OÁZA Říčany
56
15
1
nominace Praha
23.05.2012 13:10:34
31.
Šmejkalová Eva 09.10.1995 LTC Pardubice
65
15
 
volná karta pořadatele
31.07.2012 12:41:58
32.
Krchová Michaela 20.06.1994 TCV Strání
69
15
 
nominace JM
21.05.2012 20:37:14
33.
Haldinová Dominika 25.07.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
72
15
7
nominace SM
24.05.2012 18:05:29
34.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
87
12
11
nominace SM
21.05.2012 19:25:54
35.
Kozerovská Tereza 18.03.1997 TCG Karlovy Vary
104
12
59
nominace ZČ
23.05.2012 11:52:38
36.
Kohoutová Nikola 05.10.1997 I.ČLTK Praha
105
12
5
nominace Praha
21.05.2012 22:24:34
37.
Miklová Barbora 29.03.1998 TK Zlín
115
12
8
vítězka MČR st. ž.
24.03.2012 13:39:42
38.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
140
9
65
nominace VČ
22.05.2012 20:10:29
39.
Knutsonová Gabriela Andrea 21.04.1997 TK AGROFERT Prostějov
144
9
3
volná karta ČTS
20.03.2012 08:29:51
40.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
288
6
46
nominace ZČ
22.05.2012 09:39:51
41.
Martincová Tereza 24.10.1994 I.ČLTK Praha
298
6
 
nominace Praha
26.07.2012 13:33:48
42.
Kilnarová Monika 08.10.1999 TK AGROFERT Prostějov
419
4
39
finalistka MČR st. ž.
06.08.2012 08:19:07
43.
Brožová Kateřina 30.06.1998 TK Neridé
478
3
23
nominace StČ
17.04.2012 20:57:36
44.
Suková Natalie 08.05.1996 TK Olymp Praha
494
3
 
volná karta pořadatele
08.08.2012 09:10:06
45.
Procházková Lucie 03.01.1998 I.ČLTK Praha
678
1
20
nominace Praha
19.05.2012 19:51:37
46.
Běhounková Monika 07.01.1999 Sportcentrum MRKÁČEK
678
1
53
nominace JČ
28.05.2012 09:44:23

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Maříková Michaela 03.01.1995 TK Neridé
18
30
 
 
28.03.2012 21:25:52
2.
Cváčková Natálie 18.01.1996 TK AGROFERT Prostějov
28
25
 
 
10.07.2012 12:13:31
3.
Voříšková Klára 25.07.1995 TK Slavia Plzeň
31
25
 
1. náhradnice ZČ
29.05.2012 10:13:25
4.
Kijasová Barbora 02.03.1994 TK SC OSTRAVA
32
25
 
1. náhradnice SM
23.06.2012 21:44:47
5.
Klocová Tereza 20.01.1995 SK HAMR, z.s.
37
20
 
 
03.07.2012 16:39:42
6.
Hrubá Marina 28.03.1995 TK Vamos
43
20
 
1.náhradnice Praha
02.04.2012 20:37:15
7.
Novotná Karolína 27.09.1994 LTC Pardubice
47
20
 
 
24.07.2012 15:30:22
8.
Moťovská Daniela 21.10.1994 SK Aritma Praha
51
20
 
 
24.03.2012 13:15:13
9.
Michálková Barbora 01.10.1994 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
52
20
 
 
18.06.2012 09:28:41
10.
Bursová Sára 22.10.1994 LTC Modřany 2005
54
20
 
 
05.07.2012 11:43:44
11.
Mrázová Kristina 12.07.1996 LTC České Budějovice,z.s.
57
15
 
1. náhradnice JČ
28.05.2012 09:45:36
12.
Muchová Karolína 21.08.1996 I.ČLTK Praha
58
15
 
2. náhradnice SM
14.05.2012 19:57:13
13.
Havlínová Andrea 06.12.1995 Chlumec n/Cidlinou
61
15
 
1. náhradnice VČ
22.06.2012 15:06:20
14.
Kováčová Pavla 17.03.1997 TC Brno.
74
15
44
 
21.05.2012 19:42:47
15.
Haluzíková Veronika 10.05.1996 TJ Solidarita Praha 10
74
15
 
1. náhradnice StČ
25.05.2012 20:16:31
16.
Machalová Sabina 10.12.1997 TK Zlín
82
12
20
 
15.03.2012 07:10:07
17.
Pěničková Dominika 21.02.1996 LTC Modřany 2005
86
12
 
 
07.07.2012 09:19:52
18.
Hejlová Tereza 22.05.1995 I.ČLTK Praha
89
12
 
 
23.07.2012 11:27:45
19.
Nováčková Nikola 15.02.1997 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
94
12
25
 
21.05.2012 10:50:59
20.
Melichárková Tereza 23.05.1996 LTK Liberec
97
12
 
 
10.05.2012 07:02:43
21.
Hermanová Alžběta 01.11.1997 LTC Houštka
99
12
34
 
17.03.2012 13:18:08
22.
Franková Nikola 20.06.1996 TK Česká Třebová, z.s.
105
12
 
 
05.07.2012 06:58:16
23.
Heinová Simona 28.05.1997 TK Slavia Plzeň
114
12
6
 
09.07.2012 12:59:16
24.
Vavřičková Adéla 31.01.1996 LTC Panorama Teplice
119
12
 
1. náhradnice SČ
28.06.2012 11:17:03
25.
Martincová Nicole 02.01.1996 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
122
12
 
 
24.04.2012 10:18:52
26.
Tilkeridisová Gabriela 23.03.1994 TK Pernštýn 1897 Pardubice
125
12
 
 
13.07.2012 11:26:20
27.
Přibylová Klára 23.06.1995 SK Tenis Duchcov
128
9
 
 
01.04.2012 11:52:17
28.
Kosejková Barbora 27.01.1997 Slavoj Český Brod
128
9
61
 
20.05.2012 17:46:30
29.
Hlavatá Michaela 12.01.1997 TK Start Praha-Topolka
150
9
98
 
20.05.2012 18:17:04
30.
Šnajberková Petra 19.10.1997 TK Neridé
163
9
197
2. náhradnice StČ
17.07.2012 20:28:02
31.
Šmerdová Aneta 31.01.1995 TK Tuřany
165
9
 
 
10.07.2012 20:13:54
32.
Bouzková Marie 21.07.1998 TK Sparta Praha
172
9
26
 
30.04.2012 17:54:12
33.
Heinová Adéla 28.05.1997 TK Slavia Plzeň
179
9
16
 
14.07.2012 21:30:37
34.
Škudrnová Tereza 22.08.1998 Tenis Dobříš
295
6
50
 
30.07.2012 22:52:34
35.
Pekařová Klára 14.11.1997 Start Brno
318
4
40
 
14.03.2012 21:50:14
36.
Jílková Lucie 02.12.1997 Spartak Polička
406
4
169
 
31.03.2012 14:30:20
37.
Nebesařová Veronika 13.04.1998 TK Pelhřimov
442
4
305
2. náhradnice JČ
28.05.2012 09:46:42
38.
Kotlárová Beata 05.05.1999 SK Vitality Slezsko o.s.
449
4
33
 
06.06.2012 16:53:25

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Malečková Tereza 26.03.1997 TCM Praha
222
6
131
odhlášeno hráčem
16.04.2012 14:38:21
2.
Pospíšilová Sára 03.09.1997 TO TJ Tesla Pardubice
339
4
126
odhlášeno hráčem
06.06.2012 09:48:38
3.
Rejdová Kateřina 16.02.1997 TO TJ Tesla Pardubice
343
4
198
odhlášeno hráčem
16.07.2012 00:02:21
4.
Horáková Markéta 05.03.1996 TO TJ Tesla Pardubice
426
4
 
odhlášeno hráčem
25.07.2012 15:36:31
5.
Goláňová Veronika 11.12.1994 TK DEZA Valašské Meziříčí
213
6
 
odhlášeno hráčem
27.07.2012 12:05:26
6.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
331
4
114
odhlášeno hráčem
29.07.2012 21:22:25
7.
Smutná Martina 09.09.1996 TJ Sokol Vysočany
119
12
 
odhlášeno hráčem
30.07.2012 15:04:39
8.
Mochnáčová Kristina 28.06.1997 TJ Sokol Vysočany
174
9
68
odhlášeno hráčem
01.08.2012 11:05:36
9.
Šumová Diana 25.09.1994 TK AGROFERT Prostějov
169
9
 
odhlášeno hráčem
01.08.2012 18:40:24
10.
Mendesová Pernilla 06.06.1994 SK JC Sport Opava
177
9
 
odhlášeno hráčem
02.08.2012 11:10:23
11.
Maťhová Žaneta 22.02.1998 LTC České Budějovice,z.s.
339
4
38
odhlášeno hráčem
03.08.2012 20:49:05
12.
Ustupská Tereza 16.11.1994 TJ TO Sokol Stará Bělá
125
12
 
odhlášeno hráčem
04.08.2012 10:03:19
13.
Benáčková Karolína 28.03.1998 TK Neridé
218
6
41
odhlášeno hráčem
05.08.2012 07:49:04
14.
Melounová Petra 14.07.1997 TK AGROFERT Prostějov
122
12
19
odhlášeno hráčem
05.08.2012 16:21:59
15.
Kovačíková Nikola 24.10.1995 LTC Mladá Boleslav o.s.
77
15
 
odhlášeno hráčem
05.08.2012 17:08:42
16.
Poletínová Alena 09.10.1994 TK Sparta Praha
17
30
 
odhlášeno hráčem
06.08.2012 16:06:08
17.
Kallmünzerová Natálie 11.06.1997 TK Sparta Praha
111
12
14
odhlášeno hráčem
08.08.2012 18:40:51
18.
Váchová Gabriela 22.04.1995 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
91
12
 
odhlášeno hráčem
09.08.2012 11:16:45
19.
Siniaková Kateřina 10.05.1996 TK Sparta Praha
6
45
 
odhlášeno hráčem
09.08.2012 21:27:55
20.
Kunčíková Lenka 29.07.1995 LTK Liberec
158
9
 
odhlášeno hráčem
10.08.2012 17:38:52
21.
Vašková Monika 07.11.1996 LTC Tábor 1903
124
12
 
IS: lhůta 8 dní
13.08.2012 14:50:10
22.
Matějíčková Andrea 19.09.1995 TJ Sokol Uherský Brod
98
12
 
IS: lhůta 8 dní
25.09.2012 11:52:50