Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK SK Zlín
Datum:  20.-24.09.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Haldinová Dominika
 
 
 
Tunegová Klára
4:6, 6:4, 6:4
 
Slováková Anna
scr.
 
Uhrová Hana
6:3, 6:3
 
Daňková Roberta
6:3, 6:0
 
 
6:4, 6:4
 
Běhounková Monika
 
Ondrášová Lucia
7:6 (4), 2:6, 6:4
 
 
 
Kučerová Petra
6:1, 6:1
 
Čecháková Eva
6:3, 6:2
 
Maříková Adriana
6:2, 6:4
 
Pavlásková Monika
6:1, 6:0
 
 
6:3, 6:3
 
Stepanova Ekaterina
 
Pektorová Hana
6:3, 7:6 (5)
 
 
 
Koláčková Barbora
6:0, 6:3
 
Wasserbauerová Adéla
6:4, 6:4
 
Smutná Martina
2:6, 6:4, 7:6 (3)
 
Jurková Kristýna
6:4, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Kováčová Pavla
 
Procházková Lucie
6:3, 6:1
 
 
 
Kudelová Martina
6:4, 4:6, 7:5
 
Černá Tereza
6:1, 6:2
 
Slivová Markéta
7:5, 7:5
 
Procházková Tereza
6:3, 7:5
 
 
1:6, 6:4, 6:2
 
Machalová Sabina
 
Miklová Barbora
6:2, 6:1
 
 
 
Novotná Nikola
6:3, 6:4
 
Vlachopulosová Nelly
6:3, 6:2
 
Sojková Eliška
6:3, 6:2
 
Stloukalová Kateřina
6:2, 6:3
 
 
6:3, 7:6
 
Kozerovská Tereza
 
Koplová Tereza
6:2, 1:6, 6:2
 
 
 
Kropáčková Eliška
6:3, 3:6, 6:2
 
Pekařová Klára
6:2, 6:3
 
Cíchová Denisa
6:4, 7:6
 
Kilnarová Monika
6:3, 6:3
 
 
4:6, 6:4, 6:4
 
Kohoutová Nikola
 
Nováčková Nikola
7:5, 6:4
 
 
 
Mikulenková Alice
7:5, 6:1
 
Porubská Karolína
6:2, 7:6
 
Sokolová Klára
2:6, 6:4, 6:2
 
Pánová Karolina
6:0, 2:6, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Kleisnerová Eliška
 
Heinová Adéla
6:4, 6:0
 
 
 
Mafková Tereza
4:1, scr.
 
Cellerová Andrea
6:4, 6:1
 
Koudelková Veronika
6:4, 7:6
 
Kotlárová Beata
4:6, 7:5, 6:4
 
 
6:2, 7:5
 
Janischová Dagmar
 
Rozhodčí turnaje: Jan Macharáček
Počet účastníků48
NasazeníBH
Haldinová Dominika 1430
Janischová Dagmar 2025
Pektorová Hana 2525
Kohoutová Nikola 2625
Miklová Barbora 2825
Machalová Sabina 3120
Nováčková Nikola 3220
Stepanova Ekaterina 3820
Kategorie : 12Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 412172

Miklová Barbora - Haldinová Dominika
 
 
 
Pánová Karolina - Koláčková Barbora
6:1, 6:4
 
Kozerovská Tereza - Kleisnerová Eliška
6:0, 6:2
 
Slováková Anna - Stepanova Ekaterina
scr.
 
 
 
 
scr.
 
Kropáčková Eliška - Mafková Tereza
 
Pektorová Hana - Vlkovská Veronika
1:6, 6:3, 1:0 (6)
 
 
 
 
6:3, 6:7 (4), 1:0 (7)
 
Porubská Karolína - Procházková Tereza
 
Sojková Eliška - Vlachopulosová Nelly
6:1, 3:6, 1:0 (3)
 
 
 
 
scr.
 
Pavlásková Monika - Koudelková Veronika
 
Kudelová Martina - Pekařová Klára
6:3, 6:2
 
 
 
 
3:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Novotná Nikola - Wasserbauerová Adéla
 
Maříková Adriana - Běhounková Monika
6:3, 6:3
 
Kučerová Petra - Slezáková Natálie
scr.
 
 
1:6, 6:3, 1:0 (3)
 
Koplová Tereza - Kohoutová Nikola
 
Machalová Sabina - Kováčová Pavla
4:6, 6:2, 1:0 (6)
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Nováčková Nikola - Heinová Adéla
 
Smutná Martina - Slivová Markéta
6:3, 6:2
 
Černá Tereza - Sokolová Klára
scr.
 
 
6:4, 6:0
 
Janischová Dagmar - Procházková Lucie
 
Počet dvojic19
NasazeníBH
Haldinová Dominika 1430
Janischová Dagmar 2025
Pektorová Hana 2525
Kohoutová Nikola 2625
Miklová Barbora 2825
Machalová Sabina 3120
Nováčková Nikola 3220
Stepanova Ekaterina 3820
Kategorie : 12Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 414172

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kallmünzerová Natálie11.06.1997TK Sparta Praha
Němcová Tereza26.07.1998LTC Modřany 2005
Matochová Klára23.01.1999TK DEZA Valašské Meziříčí
Kostek Jasmina23.01.1997Sokol Vrbno p.Pradědem
Baďurová Veronika27.05.1996TENIS-CENTRUM DTJ HK
Polanská Tereza10.01.1998TK Škoda Plzeň z.s.
Stachová Kateřina01.03.1998LTC Slovan Kladno
Schmidová Tereza02.11.1996TENIS SLOVÁCKO z.s.
Křížová Kateřina12.12.1999TK Neridé