Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  SK Véska
Datum:  28.03-01.04.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Haldinová Dominika
 
Tunegová Klára
6:0, 6:0
 
Richtrová Sabina
4:6, 6:3, 6:1
 
Čecháková Eva
6:1, 7:6 (3)
 
Maříková Adriana
6:2, 4:6, 6:2
 
Vlachopulosová Nelly
6:3, 6:1
 
Koláčková Barbora
6:1, 6:1
 
Hermanová Alžběta
3:6, 6:3, 6:3
 
Pektorová Hana
7:5, 6:3
 
Muchová Karolína
7:6 (4), 5:7, 6:1
 
Wojciková Viktorie
scr.
 
Benáčková Karolína
6:2, 6:1
 
Stloukalová Kateřina
6:3, 6:3
 
Uhrová Hana
7:6 (7), 5:7, 6:4
 
Švédová Daniela
6:4, 1:6, 6:4
 
Běhounková Monika
6:3, 7:5
 
Cíchová Denisa
4:6, 6:4, 6:3
 
Novotná Nikola
6:4, 7:5
 
Procházková Tereza
6:0, 6:0
 
Jurková Kristýna
6:4, 6:4
 
Shchipakina Alexandra
7:6 (5), 6:3
 
Přikrylová Eliška
6:1, 6:1
 
Vančurová Sára
6:0, 6:1
 
Kohoutová Nikola
6:1, 3:6, 6:3
 
Stepanova Ekaterina
7:5, 6:3
 
Česalová Nelly
6:1, 6:2
 
Cellerová Andrea
7:5, 2:6, 6:4
 
Pánová Karolina
7:5, 3:6, 6:3
 
Kynčlová Anna
6:2, 6:1
 
Kudelová Martina
4:6, 7:6 (4), 6:0
 
Pekařová Klára
3:6, 6:1, 6:2
 
Procházková Lucie
6:3, 7:5
 
Rozhodčí turnaje: Petr Flašar
Počet účastníků32
NasazeníBH
Haldinová Dominika 1530
Procházková Lucie 1730
Pektorová Hana 2030
Kohoutová Nikola 2225
Hermanová Alžběta 2825
Běhounková Monika 3225
Stepanova Ekaterina 3720
Cíchová Denisa 3820
Kategorie : 12Součet BH: 205
Kódové číslo akce: 402085

Haldinová Dominika - Procházková Lucie
 
 
 
Stepanova Ekaterina - Vančurová Sára
7:6 (4), 6:4
 
Koláčková Barbora - Richtrová Sabina
6:2, 6:0
 
Běhounková Monika - Maříková Adriana
scr.
 
 
 
 
scr.
 
Cíchová Denisa - Kynčlová Anna
 
Benáčková Karolína - Pekařová Klára
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Pektorová Hana - Procházková Tereza
 
Koudelková Kateřina - Wojciková Viktorie
6:1, 6:2
 
Cellerová Andrea - Pánová Karolina
6:3, 6:1
 
 
6:2, 7:5
 
Hermanová Alžběta - Kohoutová Nikola
 
Rozhodčí turnaje: Petr Flašar
Počet dvojic10
NasazeníBH
Haldinová Dominika 1530
Procházková Lucie 1730
Pektorová Hana 2030
Kohoutová Nikola 2225
Hermanová Alžběta 2825
Běhounková Monika 3225
Stepanova Ekaterina 3720
Cíchová Denisa 3820
Kategorie : 12Součet BH: 205
Kódové číslo akce: 404085

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Machalová Sabina10.12.1997TK Zlín
Husková Barbora04.02.1999Jiskra Otrokovice
Hromková Lucie26.07.2000SK Tenis Tišnov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Paštiková Valentýna25.06.2002Pašťa tenis, z.s.