Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  jihomoravský
Datum:  08.-10.02.
Věk. kategorie:  dorost
Novák Jakub
 
 
 
Novák Lukáš
6:1, 6:3
 
Stindl Rudolf
6:1, 6:1
 
Makovský Jiří
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Zavadil Matyáš
 
Melichar Tomáš
6:2, 7:5
 
 
 
Juřena Michal
6:1, 6:0
 
Smílek Filip
6:2, 6:3
 
Mikulčík Ondřej
6:3, 6:1
 
Turčin Ondřej
7:5, 6:3
 
 
6:1, 6:3
 
Klakurka Lukáš
 
Zapletal Josef
scr.
 
 
 
Grün Vojtěch
6:3, 7:5
 
Blumaier Daniel
6:3, 6:3
 
Vaculík Robin
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Veigl Jakub
 
Páral  Radim
6:0, 6:2
 
 
 
 
4:6, 6:1, 6:4
 
Vidlář Tomáš
 
Laštovička Luboš
7:6 (5), 7:6 (3)
 
Tlačbaba Matěj
6:4, 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Doušek Adam
 
Zourek David
6:7 (8), 6:1, 6:4
 
 
 
Križan Karol
6:4, 6:7 (5), 7:6 (5)
 
Černý Jan
6:0, 6:2
 
Dvořáček Jan Matyáš
7:6 (0), 6:3
 
Mikušík Adam
6:4, 6:3
 
 
6:0, 6:0
 
Kozumplík Michal
 
Mareček Ondřej
6:4, 7:5
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Prášek Vojtěch
 
Doppler Patrik
scr.
 
Ševčík Martin
7:6 (5), 2:6, 7:6 (6)
 
 
6:0, 6:0
 
Homola Patrik
 
Komrska Ondřej
6:3, 6:3
 
 
 
Hložánek Radek
6:1, 6:2
 
Melichar Ivan
6:0, 6:0
 
Sucháň Ondřej
6:2, 6:2
 
Kroupa Adam
6:3, 6:2
 
 
6:0, 6:2
 
Tlačbaba Jakub
 
Vítek Kryštof
6:3, 4:6, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Nagy Filip
 
Tejkal Marek
6:2, 1:0, scr.
 
Rychtář Hans
6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Otypka Matouš
 
Rozhodčí turnaje: Štěpánek Pavel (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků43
NasazeníBH
Novák Jakub 3130
Otypka Matouš 3330
Zapletal Josef 3730
Homola Patrik 3930
Klakurka Lukáš 8520
Doušek Adam 9120
Zourek David 11615
Komrska Ondřej 11815
Kategorie : 8Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 302940

Novák Jakub - Zapletal Josef
 
Kozumplík Michal - Veigl Jakub
6:4, 6:1
 
Turčin Ondřej - Sucháň Ondřej
6:3, 6:2
 
Juřena Michal - Novák Lukáš
6:2, 7:6 (3)
 
Klakurka Lukáš - Doušek Adam
scr.
 
Doppler Patrik - Smílek Filip
6:1, 6:2
 
Blumaier Daniel - Zavadil Matyáš
6:2, 6:4
 
Tlačbaba Jakub - Mareček Ondřej
1:6, 6:2, 1:0 (3)
 
Dvořáček Jan Matyáš - Prášek Vojtěch
7:5, 6:4
 
Zourek David - Černý Jan
6:2, 6:0
 
Makovský Jiří - Kroupa Adam
6:4, 5:7, 1:0 (4)
 
Melichar Tomáš - Komrska Ondřej
6:1, 6:1
 
Križan Karol - Vaculík Robin
6:1, 6:1
 
Laštovička Luboš - Páral  Radim
3:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Tlačbaba Matěj - Rychtář Hans
6:4, 6:2
 
Homola Patrik - Otypka Matouš
6:1, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Štěpánek Pavel (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic16
NasazeníBH
Novák Jakub 3130
Otypka Matouš 3330
Zapletal Josef 3730
Homola Patrik 3930
Klakurka Lukáš 8520
Doušek Adam 9120
Zourek David 11615
Komrska Ondřej 11815
Kategorie : 8Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 304940

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Křesina Adam06.01.2004TK AGROFERT Prostějov