Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3 Optim Tour - Juta Cup
Pořadatel:  TC Dvůr Králové, z.s.
Datum:  28.07-01.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Tomanová Nikola
 
 
 
Křížová Kateřina
7:5, 6:2
 
Kvochová Kristýna
6:4, 6:1
 
Bužková Radka
6:2, 7:5
 
Malíková Klára
6:2, 2:6, 6:2
 
Kocí Kateřina
1:6, 6:3, 6:1
 
Procházková Lucie
7:6 (6), 6:2
 
Knutsonová Gabriela Andrea
6:0, 6:1
 
 
 
Lamiová Tereza
7:6 (5), 6:3
 
Petruželová Markéta
3:6, 7:5, 2:1, scr.
 
Brožová Kateřina
6:4, 7:6 (7)
 
Hájková Klára
3:6, 7:5, 7:6
 
 
7:5, 6:4
 
Svobodová Monika
 
Čechová Karolína
6:2, 6:0
 
 
 
Kovářová Adriana
6:2, 3:6, 6:1
 
Kleisnerová Eliška
6:3, 6:1
 
Csabi Petra
7:6 (6), 6:3
 
Boubelíková Jana
4:6, 6:4, 6:2
 
Jandová Nelly
6:1, 6:2
 
Zeminová Markéta
6:1, 2:6, 6:1
 
Křtěnová Sonja
6:4, 4:6, 6:3
 
Richterová Šárka
4:6, 6:4, 6:2
 
Kuchařová Michaela
6:7 (4), 6:3, 6:4
 
Tverdosztup Anasztázia
4:6, 7:6, 6:1
 
Markvartová Anna
6:1, 7:5
 
Žižková Eva
1:0, scr.
 
 
6:0, 6:4
 
Jarošová Adéla
 
Novotná Nikola
6:2, 6:2
 
 
 
Fiedlerová Kristýna
7:6 (6), 6:1
 
Dörreová Adéla
6:3, 6:3
 
Sedláčková Petra
6:2, 6:1
 
Vachtlová Jana
scr.
 
Silka Klara
6:4, 7:5
 
Jankovská Tereza
6:0, 6:0
 
Polanská Tereza
6:3, 6:1
 
Filip Kateřina
6:1, 6:0
 
Malická Hana
7:5, 6:3
 
Kulhánková Aneta
6:2, 6:1
 
Pospíšilová Denisa
6:4, 2:0, scr.
 
Maříková Michaela
6:1, 7:5
 
 
6:1, 6:3
 
Laboutková Aneta
 
Vrbenská Anna
6:3, 6:0
 
 
 
Novotná Natálie
6:3, 6:2
 
Kmošková Natálie
6:3, 6:0
 
Wojciková Viktorie
6:0, 6:1
 
Krýslová Vendula
6:2, 7:5
 
Sirotková Šarlota Sofie
scr.
 
Baďurová Veronika
6:4, 6:1
 
Kováčová Hana
6:4, 6:3
 
Cváčková Valentina
6:1, 6:4
 
Výprachtická Bára
6:1, 6:1
 
Kučerová Petra
6:1, 6:0
 
Maršálková Nicol
6:3, 6:2
 
Krausová Eliška
6:2, 6:3
 
 
6:4, 6:1
 
Machalová Sabina
 
Poznámka pořadatele: finále čtyřhry žen bylo skrečováno dvojicí Polanská,Procházková kvůli zranění hráčky Polanské
Počet účastníků55
NasazeníBH
Tomanová Nikola 2330
Machalová Sabina 2730
Laboutková Aneta 3330
Čechová Karolína 3825
Jarošová Adéla 4125
Svobodová Monika 4525
Vrbenská Anna 4725
Novotná Nikola 4725
Kategorie : 12Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 212036

Knutsonová Gabriela Andrea - Tomanová Nikola
 
 
 
Dörreová Adéla - Kmošková Natálie
4:6, 6:4, 1:0 (9)
 
Křížová Kateřina - Wojciková Viktorie
6:0, 6:4
 
Baďurová Veronika - Krausová Eliška
6:3, 6:4, 1:0 (4)
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Polanská Tereza - Procházková Lucie
 
Kováčová Hana - Čechová Karolína
6:2, 4:6, 1:0 (11)
 
 
 
Benešová Laura - Cváčková Valentina
6:1, 7:5
 
Kocí Kateřina - Kovářová Adriana
7:6, 6:3
 
Maršálková Nicol - Sirotková Šarlota Sofie
6:4, 2:6, 1:0 (8)
 
 
 
 
scr.
 
Jankovská Tereza - Vrbenská Anna
 
Novotná Nikola - Malická Hana
scr.
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Richterová Šárka - Kučerová Petra
 
Kuchařová Michaela - Fiedlerová Kristýna
7:5, 6:3
 
Žižková Eva - Výprachtická Bára
6:1, 6:0
 
 
6:3, 6:1
 
Machalová Sabina - Novotná Natálie
 
Hájková Klára - Laboutková Aneta
7:6 (2), 7:6 (4)
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Zeminová Markéta - Petruželová Markéta
 
Csabi Petra - Krýslová Vendula
6:0, 6:4
 
Malíková Klára - Lamiová Tereza
7:5, 6:3
 
 
6:3, 6:1
 
Jarošová Adéla - Svobodová Monika
 
Počet dvojic20
NasazeníBH
Tomanová Nikola 2330
Machalová Sabina 2730
Laboutková Aneta 3330
Čechová Karolína 3825
Jarošová Adéla 4125
Svobodová Monika 4525
Novotná Nikola 4725
Vrbenská Anna 4725
Kategorie : 12Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 214036

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kladivová Aneta23.05.2000TK AGROFERT Prostějov
Kudelová Martina05.07.1999TK PRECHEZA Přerov o.s.
Novikova Maria25.01.1997I.ČLTK Praha
Szmit Karolina05.03.1999Severočeská tenisová o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Benešová Laura01.08.2001TK Sparta Praha