Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2 Kvalifikace MČR Morava Cup 2017
Pořadatel:  TREND SPORT, z.s.
Datum:  05.-09.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Tomanová Nikola
 
 
 
Pokorná Barbora
6:3, 6:3
 
Pánová Karolina
6:3, 2:0, scr.
 
Čecháková Eva
scr.
 
 
 
 
6:0, 6:7 (5), 7:6 (4)
 
Kmošková Natálie
 
Cváčková Valentina
4:6, 6:3, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Paštiková Valentýna
 
Dörreová Adéla
7:5, 6:4
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Dudláková Dagmar
 
Kolářová Tereza
6:3, 7:6 (4)
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Kuchařová Michaela
 
Wasserbauerová Adéla
6:3, 6:0
 
 
 
 
6:4, 5:7, 7:6 (6)
 
Hejčová Dominika
 
Kučerová Petra
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Richterová Šárka
 
Heinzová Izabela
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Novotná Nikola
 
Křtěnová Sonja
6:2, scr.
 
 
 
 
2:6, 6:4, 6:2
 
Kudelová Martina
 
 
7:5, 5:7, 7:6 (5)
 
Cváčková Natálie
 
 
3:6, 6:1, 6:3
 
Petruželová Markéta
 
 
6:2, 6:1
 
Malická Hana
 
 
6:3, 6:1
 
Richtrová Sabina
 
Kulhánková Aneta
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Hrabalová Kristýna
 
Jankovská Tereza
7:5, 3:6, 6:4
 
 
 
 
6:4, 3:6, 7:6 (5)
 
Pospíšilová Denisa
 
Ševčíková Linda
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Břečková Nikola
 
Wojciková Viktorie
5:7, 7:5, 7:5
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Kijasová Barbora
 
Budinová Simona
6:2, 6:4
 
 
 
 
scr.
 
Mendesová Pernilla
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Dušan Machovský
Poznámka pořadatele: nereg.hráč č.1 - Cváčková Natálie, 18.1.1996 nespárovaná registrace, Čecháková odstoupila z důvodu bolesti zad, Budinová do turnaje nenastoupila, do prezentace omluveny hráčky - Dohnalová Rozálie, Stloukalová Kateřina a Vlachopulosová Nelly. Ostatní hráčky bez omluvy.
Počet účastníků33
NasazeníBH
Tomanová Nikola 2330
Mendesová Pernilla 2530
Hrabalová Kristýna 3725
Kolářová Tereza 4025
Dudláková Dagmar 4225
Novotná Nikola 4725
Jankovská Tereza 5120
Křtěnová Sonja 5520
Kategorie : 12Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 212014

Tomanová Nikola - Hrabalová Kristýna
 
 
 
Pokorná Barbora - Kuchařová Michaela
6:4, 6:4
 
Richterová Šárka - Kučerová Petra
2:6, 6:1, 1:0 (7)
 
Hejčová Dominika - Dudláková Dagmar
6:1, 6:4
 
 
 
Pospíšilová Denisa - Ševčíková Linda
6:3, 6:0
 
Cváčková Valentina - Richtrová Sabina
4:6, 6:3, 1:0 (6)
 
Kmošková Natálie - Dörreová Adéla
6:1, 6:2
 
Břečková Nikola - Petruželová Markéta
6:2, 6:3
 
 
6:2, 6:3, 1:1 (9)
 
Jankovská Tereza - Kudelová Martina
 
Wojciková Viktorie - Pánová Karolina
6:2, 5:7, 1:0 (7)
 
Heinzová Izabela - Paštiková Valentýna
6:0, 6:1
 
 
3:6, 6:4, 1:0 (6)
 
Novotná Nikola - Wasserbauerová Adéla
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Dušan Machovský
Počet dvojic12
NasazeníBH
Tomanová Nikola 2330
Hrabalová Kristýna 3725
Dudláková Dagmar 4225
Novotná Nikola 4725
Jankovská Tereza 5120
Pánová Karolina 7420
Pospíšilová Denisa 8315
Kučerová Petra 8915
Kategorie : 12Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 214014

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dohnalová Rozálie25.07.2002TK PRECHEZA Přerov o.s.
Přibylová Veronika24.12.1999SK HAMR, z.s.
Odleváková Zuzana10.04.2000Beskydský tenisový klub
Jarošová Adéla16.11.1994TK Neridé
Svobodová Monika29.06.1992HTK Třebíč
Kvapilová Hana05.08.1997Slovan Moravská Třebová
Kováčová Hana12.05.1992TC Brno.
Kladivová Aneta23.05.2000TK AGROFERT Prostějov
Procházková Lucie03.01.1998I.ČLTK Praha
Vlachopulosová Nelly06.06.1999VSK VŠB-TU Ostrava
Bencová Veronika30.07.1998TK Sparta Praha
Křížová Kateřina12.12.1999TK Neridé
Stloukalová Kateřina24.01.1997ŽLTC Brno
Kareisová Ludmila20.02.2002ITS Tennis centre s.r.o.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kijasová Barbora02.03.1994TK SC OSTRAVA
Malická Hana24.08.1999TK Louny
Cváčková Natálie18.01.1996TK AGROFERT Prostějov