Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1 Kvalifikace MČR
Pořadatel:  LTC Pardubice
Datum:  21.-25.04.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Kolodziejová Miriam
 
 
 
Maříková Michaela
6:1, 6:0
 
Pulchartová Laetitia
6:3, 1:6, 6:1
 
Jarušková Timea
7:5, 6:3
 
 
 
Polanská Tereza
7:6 (11), 6:3
 
 
 
Pánová Karolina
6:1, 6:2
 
 
 
Dörreová Adéla
6:3, 6:3
 
Wasserbauerová Adéla
6:2, 1:6, 7:6 (2)
 
Lašáková Lilien
6:0, 6:1
 
Bezdíčková Hana
6:3, 6:1
 
Dudláková Dagmar
6:1, 6:2
 
 
 
Jarošová Adéla
6:1, 6:4
 
 
 
Nováková Alžběta
6:0, 6:0
 
Davidová Natálie
6:1, 6:0
 
Filip Kateřina
6:2, 6:2
 
 
 
Rusová Alica
6:3, 2:6, 6:4
 
 
 
Zeminová Markéta
6:1, 6:5, scr.
 
 
 
Malíková Klára
scr.
 
Pospíšilová Denisa
6:2, 6:0
 
Ševčíková Linda
6:2, 4:6, 7:6 (5)
 
Husáková Regina
6:0, 6:2
 
Novotná Nikola
6:3, 6:1
 
 
 
Svobodová Monika
6:2, 6:1
 
 
 
Kmošková Natálie
7:5, 6:1
 
Kovářová Adriana
6:4, 6:4
 
Brůchová Lenka
2:6, 7:5, 6:3
 
Přibylová Veronika
7:5, 6:1
 
Křtěnová Sonja
6:4, 6:4
 
 
 
Baďurová Veronika
3:6, 6:2, 7:5
 
 
 
Kudelová Martina
6:0, 6:1
 
 
 
Sirotková Šarlota Sofie
0:6, 6:3, 6:1
 
Richtrová Sabina
6:2, 6:1
 
Hrabalová Kristýna
6:0, 6:2
 
 
 
Jankovská Tereza
6:2, 4:6, 6:1
 
 
 
Bencová Veronika
6:2, 6:4
 
Hájková Klára
6:0, 6:0
 
Švadlenková Tereza
7:6 (5), 6:1
 
Vlčková Karolína
1:0, scr.
 
Kohoutová Nikola
7:5, 3:6, 6:1
 
 
 
Procházková Lucie
6:4, 6:2
 
 
 
Petruželová Markéta
6:4, 6:3
 
 
 
Pektorová Hana
1:6, 6:2, 6:2
 
Wojciková Viktorie
6:3, 6:0
 
 
6:2, 4:6, 4:6
 
Laboutková Aneta
 
Rozhodčí turnaje: Eva Zálabská, Oldřich David
Poznámka pořadatele: Finále v úterý 25.4. v 9,30
Počet účastníků44
NasazeníBH
Kolodziejová Miriam 2930
Laboutková Aneta 3330
Hrabalová Kristýna 3725
Jarošová Adéla 4125
Dudláková Dagmar 4225
Svobodová Monika 4525
Novotná Nikola 4725
Jankovská Tereza 5120
Kategorie : 12Součet BH: 205
Kódové číslo akce: 212000

Laboutková Aneta - Kladivová Aneta
 
 
 
Vlčková Karolína - Sirotková Šarlota Sofie
6:2, 6:3
 
Maříková Michaela - Rusová Alica
6:4, 1:6, 1:0 (5)
 
Polanská Tereza - Jankovská Tereza
6:3, 7:6
 
Novotná Nikola - Kudelová Martina
6:2, 6:3
 
Baďurová Veronika - Petruželová Markéta
scr.
 
Pulchartová Laetitia - Wojciková Viktorie
6:0, 6:4
 
Procházková Lucie - Hájková Klára
6:3, 6:3
 
Pánová Karolina - Ševčíková Linda
6:1, 6:1
 
 
7:6 (6), 6:1
 
Jarošová Adéla - Svobodová Monika
 
Pospíšilová Denisa - Pektorová Hana
6:4, 6:4
 
Wasserbauerová Adéla - Kmošková Natálie
7:6 (4), 7:6 (3)
 
 
6:3, 6:4
 
Kolodziejová Miriam - Dudláková Dagmar
 
Rozhodčí turnaje: Eva Zálabská, Oldřich David
Počet dvojic13
NasazeníBH
Kolodziejová Miriam 2930
Laboutková Aneta 3330
Kladivová Aneta 3425
Jarošová Adéla 4125
Dudláková Dagmar 4225
Svobodová Monika 4525
Novotná Nikola 4725
Jankovská Tereza 5120
Kategorie : 12Součet BH: 205
Kódové číslo akce: 214000

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Skácelová Štěpánka08.01.1989Tenisklub Cheb
Vachtlová Jana09.07.1999LTC Slovan Kladno
Sisková Kateřina20.02.1974Jiskra Otrokovice
Baštářová Radka18.06.1992TK Bohutín, z.s.
Kučerová Petra06.01.2000TK PRECHEZA Přerov o.s.
Pavlásková Monika10.12.1998Tennis Hill Havířov o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Lašáková Lilien23.11.2005LTC Pardubice
Pečenková Eliška14.06.2000DTK Skuteč
Blaščíková Kateřina16.07.2003LTC Pardubice
Heřmanová Ráchel22.02.2003LTC Pardubice