Český tenisový svaz
Název:
O cenu Rudického propadání
Datum:
15.-17.08.
Pořadatel:
Sokol Rudice (C - 300)
Kódové číslo:
116213
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:00 hod.
Kontaktní osoba:
Zezula Milan
Spešov 92
67902 Rájec-Jestřebí
Tel. (1):
721330175
Tel. (2):
606539032
E-mail:
zezula1@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Další hráče již nelze přijmout do turnaje.Prosím nevolejte na přihlášení.
Děkuji.

dvouhra-na 2 vítězné sety ze 3.
čtyřhra-na 2 vítězné sety,za stavu 1:1 supertiebreak,NO-AD.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Elísek Tomáš 10.07.1995 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
138
12
 
volná karta
09.08.2020 20:32:29
2.
Paleček Adam 09.01.2001 TJ Brno-Komín
159
12
82
volná karta
06.08.2020 13:14:07
3.
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 BLTC Brno
169
12
117
 
10.08.2020 11:48:42
4.
Modrák Karel 05.06.1995 TK Blansko
174
12
 
 
12.08.2020 14:24:43
5.
Bartoš Adam 06.12.1994 VSK VŠB-TU Ostrava
205
9
 
 
27.07.2020 16:49:30
6.
Zezula Jan 02.11.1980 Sokol Rudice
220
9
 
 
29.07.2020 21:47:14
7.
Sekula David 08.11.1994 TJ TO Sokol Stará Bělá
289
9
 
 
27.07.2020 09:53:27
8.
Vítek Kryštof 22.01.2002 SK Tenis Tišnov
311
6
165
volná karta
05.08.2020 15:01:52
9.
Studený Jan 14.07.1988 TC Fit4all Brno
340
6
 
volná karta
10.08.2020 11:02:35
10.
Drábík Martin 18.11.1977 Sokol Chudčice
413
6
 
 
26.07.2020 18:46:20
11.
Jarůšek Jan 08.10.1999 TK Blansko
710
4
 
 
13.07.2020 18:04:29
12.
Zemánek Lukáš 05.04.2000 TK Blansko
717
4
 
 
13.07.2020 17:09:12
13.
Šimčík Milan 22.07.1980 TK Blansko
731
3
 
 
27.07.2020 08:55:58
14.
Santar Filip 12.05.1979 TC Veverská Bítýška z.s.
978
3
 
 
18.07.2020 19:52:50
15.
Burget Ctirad 27.02.1971 Sokol Rudice
1032
1
 
 
01.04.2020 11:01:58
16.
Robiček Jan 31.07.2002 SK Tenis Tišnov
1032
1
 
 
14.04.2020 01:44:01
17.
Votruba Pavel 17.12.1976 TJ Mokrá Hora
1032
1
 
 
22.06.2020 19:12:15
18.
Bárta Martin 21.01.1978 BTK Brno
1032
1
 
 
27.06.2020 20:05:11
19.
Zavřel Vít 13.06.1995 Sokol Brno Žabovřesky
1032
1
 
 
05.07.2020 13:44:14
20.
Kubeš Jakub 19.10.1996 Sokol Rudice
1032
1
 
 
09.07.2020 13:30:34
21.
Čapka Jakub 14.06.2003 Sokol Letovice
1032
1
 
 
12.07.2020 08:58:34
22.
Pres Jiří 23.01.2002 TJ Mokrá Hora
1032
1
975
 
27.07.2020 15:52:36
23.
Fanta Miroslav 22.06.1965 TJ Mokrá Hora
1032
1
 
 
27.07.2020 20:22:09
24.
Hablovič Marek 07.07.1996 ITS Tennis Club, z.s.
1032
1
 
 
28.07.2020 10:44:03
25.
Pumprla Jiří 26.04.1998 ITS Tennis Club, z.s.
1032
1
 
volná karta
30.07.2020 12:57:22
26.
Markus Daniel 02.07.2002 TK Blansko
1032
1
622
 
04.08.2020 16:50:36
27.
Sopoušek Mirek 30.01.2004 SHARK Brno
1032
1
1076
 
05.08.2020 09:05:08
28.
Lob Dominik 06.10.1995 Sokol Brno Žabovřesky
1032
1
 
volná karta
05.08.2020 14:11:12
29.
Zítka Stanislav 25.12.1977 Sokol Rudice
1032
1
 
 
09.08.2020 20:25:25
30.
Smékal Jan 14.02.1989 TJ Bystrc z.s.
1032
1
 
 
10.08.2020 11:02:06
31.
Silný David 16.02.1985 Mosilana Brno
1032
1
 
volná karta
11.08.2020 13:49:12
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vysočan Filip 13.01.1990 SK Slatina
756
3
 
přijat
12.08.2020 14:25:04
2.
Suchánek David 02.11.2004 BLTC Brno
1032
1
267
přijat
12.08.2020 18:48:34

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Frelich Milan 07.09.1977 BTK Brno
936
3
 
IS: lhůta 8 dní
09.08.2020 20:45:27
2.
Šustáček Ondřej 04.04.1978 Sokol Rudice
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
10.08.2020 13:31:33
3.
Vanko Tomáš 29.09.2001 HTK Třebíč
1032
1
 
odhlášeno hráčem
11.08.2020 11:12:57
4.
Jež Jiří 25.05.1996 TC Brno.
473
4
 
odhlášeno hráčem
12.08.2020 08:37:42
5.
Duben Jan 18.08.1999 TK Zlín
313
6
 
odhlášeno pořadatelem
14.08.2020 13:30:47