Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3 Optim Tour - Juta Cup
Pořadatel:  TC Dvůr Králové, z.s.
Datum:  28.07-01.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Franěk Michal
 
 
 
Vlkovský Vojtěch
7:6, 6:2
 
Šodek David
7:6 (3), 6:4
 
Tříška Martin
7:6 (5), 4:6, 7:5
 
Nápravník Roman
6:1, 6:3
 
Říha Matyáš
6:2, 6:4
 
Adámek Vojtěch
6:3, 6:0
 
Toman Tomáš
6:3, 6:2
 
 
 
Hrudík Vladimír
6:1, 6:0
 
Vágner Michal
6:1, 6:1
 
Válek Milan
4:6, 7:5, 6:2
 
Arendar Roman
6:2, 6:1
 
 
6:7, 6:4, 7:5
 
Kadora Jakub
 
Vrbka Jiří
4:1, scr.
 
 
 
Lukáš Břetislav
7:5, 0:6, 6:3
 
Poštolka Roman
6:1, 6:1
 
Šimeček Martin
6:3, 6:2
 
Pavluv Richard
6:3, 6:4
 
Jeníček Jiří
6:2, 6:2
 
Rinko Štěpán
6:0, 1:6, 6:1
 
Poláček Lukáš
6:3, 6:3
 
Peterka Adam
6:0, 6:1
 
Podlešák Marek
6:4, 6:2
 
Štěpánek Antonín
6:1, 6:1
 
Pátý Daniel
6:4, 6:1
 
Langmajer Dominik
7:6 (3), 6:1
 
 
6:3, 6:2
 
Skácel Dan
 
Šimůnek David
scr.
 
 
 
Vágner Matouš
6:1, 6:2
 
Šafář Martin
6:0, 6:1
 
Kameník Martin
6:3, 7:5
 
Vodák Petr
3:6, 6:3, 6:1
 
Malý Patrik
7:5, 6:3
 
Blecha Adam
6:1, 6:3
 
Guziur Filip
6:2, scr.
 
Blažek Jan
6:3, 6:1
 
Janoška Lukáš
1:6, 6:4, 7:5
 
Rais Vítek
6:3, 6:3
 
Baum Štěpán
6:4, 2:3, scr.
 
Jordanov Petr
6:3, 6:4
 
 
3:6, 6:2, 7:5
 
Vojtěchovský Lukáš
 
Michl Filip
6:3, 6:1
 
 
 
Dušek Ondřej
6:1, 6:1
 
Šimek Filip
6:1, 6:1
 
Hrudík Martin
6:4, 6:2
 
Jansa Štěpán
6:4, 7:6
 
Boháč Daniel
6:1, 6:1
 
Kurka Josef
6:4, 6:2
 
Paroulek Tadeáš
6:2, 6:2
 
Pech Patrik
6:4, 3:2, scr.
 
Paťava Tadeáš
6:1, 6:3
 
Rous Marek
4:2, scr.
 
Lušovský Michal
6:2, 6:2
 
Svoboda Matouš
6:3, 6:2
 
 
4:6, 7:6, 6:1
 
Vala Daniel
 
Poznámka pořadatele: Hráč Paroulek skrečoval finále dvouhry mužů kvůli zranění.
Počet účastníků55
NasazeníBH
Franěk Michal 2235
Vala Daniel 3330
Vrbka Jiří 4125
Vojtěchovský Lukáš 4225
Šimůnek David 4525
Michl Filip 4725
Kadora Jakub 4825
Skácel Dan 5420
Kategorie : 12Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 112071

Vrbka Jiří - Vojtěchovský Lukáš
 
 
 
Svoboda Matouš - Stavěl Martin
6:1, 6:2
 
Hrudík Martin - Hrudík Vladimír
6:3, 6:1
 
Rous Marek - Pátý Daniel
6:3, 7:5
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Boháč Daniel - Kadora Jakub
 
Vala Daniel - Vodák Petr
2:6, 7:5, 1:0 (3)
 
 
 
Jeníček Jiří - Vlkovský Vojtěch
3:6, 6:3, 1:0 (5)
 
Arendar Roman - Rais Vítek
6:3, 6:1
 
Šimeček Martin - Lušovský Michal
6:1, 6:4
 
 
 
 
7:6 (4), 4:6, 1:0 (7)
 
Poštolka Roman - Rinko Štěpán
 
Pavluv Richard - Šimek Filip
6:7 (2), 6:1, 1:0 (8)
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Válek Milan - Tříška Martin
 
Vágner Matouš - Malý Patrik
scr.
 
Toman Tomáš - Kameník Martin
6:4, 6:1
 
 
3:6, 6:3, 1:0 (3)
 
Franěk Michal - Vágner Michal
 
Šimůnek David - Štěpánek Antonín
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Lukáš Břetislav - Jansa Štěpán
 
Podlešák Marek - Guziur Filip
4:6, 6:2, 1:0 (10)
 
Nápravník Roman - Nápravník Adam
6:2, 4:6, 1:0 (5)
 
 
scr.
 
Poláček Lukáš - Michl Filip
 
Počet dvojic20
NasazeníBH
Franěk Michal 2235
Vala Daniel 3330
Vrbka Jiří 4125
Vojtěchovský Lukáš 4225
Šimůnek David 4525
Michl Filip 4725
Kadora Jakub 4825
Poláček Lukáš 5720
Kategorie : 12Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 114071

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hrabec Tomáš28.12.1990TK Zlín
Mrázek David14.09.1992LTC Slovan Kladno
Ricci Alessandro04.01.1998I.ČLTK Praha
Vicenda Ondřej27.02.1998TK Škoda Plzeň z.s.
Vašák Martin17.05.1986LTK Liberec

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jordanov Petr19.07.1995T.J. Sokol Šumperk
Blažek Jan04.03.1994TC Dvůr Králové, z.s.
Baum Štěpán26.07.2003TK Sparta Praha
Šimeček Martin08.02.1999TK PRECHEZA Přerov o.s.
Franěk Michal22.11.1988TC Realsport Nymburk o.s.
Nápravník Adam10.04.2004TK Neridé
Stavěl Martin11.06.19881. Východočeská Tenisová