Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Bělá Cup - 1.ročník
Pořadatel:  TJ TO Sokol Stará Bělá
Datum:  26.-29.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Přeček Michal
 
 
 
Bilčík Marcel
6:2, 6:2
 
Pešat Pavel
5:7, 6:4, 6:0
 
Kačerovský Antonín
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:4, 7:5
 
Marenčok Jan
 
Mališ Šimon
6:1, 6:1
 
 
 
Holaň Marek
6:1, 6:4
 
Kriške Marcel
7:5, 6:2
 
Priesol Jiří
0:2, scr.
 
Kijonka Radim
3:1, scr.
 
Bollog Jiří
6:1, 5:7, 6:2
 
 
 
Sekula David
7:6 (5), 6:4
 
 
 
Sýkora Marek
6:2, 6:0
 
Folta Robin
6:7 (4), 6:0, 6:3
 
Veleba Jiří
6:3, 4:2, scr.
 
Jüttner Maxmilián
6:0, 7:5
 
 
6:0, 6:1
 
Bartoš Adam
 
Kalvoda Robert
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:4, scr.
 
Indra Martin
 
Schwan Robert
6:0, 6:2
 
Janák Jiří
6:2, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Holiš Dominik
 
Rozhodčí turnaje: Ustupská Michaela (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Mališ Šimon vzdal pro bolest ruky Radim Kijonka vzdal pro zranění nohy Martin Indra a Adam Bartoš vzdali pro únavu.
Počet účastníků22
NasazeníBH
Přeček Michal 11015
Holiš Dominik 18112
Bartoš Adam 2059
Mališ Šimon 2839
Sekula David 2899
Kalvoda Robert 4446
Marenčok Jan 6264
Bollog Jiří 9083
Kategorie : 4Součet BH: 67
Kódové číslo akce: 112014

Bartoš Adam - Sekula David
 
 
 
Veleba Jiří - Kriške Marcel
scr.
 
Holaň Marek - Němeček Tomáš
6:2, 6:1
 
Marenčok Jan - Priesol Jiří
6:1, 7:5
 
Bilčík Marcel - Jüttner Maxmilián
6:1, 6:0
 
Mutina Tomáš - Kačerovský Antonín
6:3, 6:1
 
Holiš Dominik - Janík Petr
6:0, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Ustupská Michaela (platná licence B do 31.12.2021)
Počet dvojic7
NasazeníBH
Holiš Dominik 18112
Bartoš Adam 2059
Sekula David 2899
Marenčok Jan 6264
Janík Petr 9083
Mutina Tomáš 1
Kačerovský Antonín 1
Veleba Jiří 1
Kategorie : 4Součet BH: 40
Kódové číslo akce: 114014

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Slavík Marek31.03.1988TK Lány
Petr Tomáš01.11.1976SKT Frýdlant n.O.
Gruszkowski Martin02.09.1974Městský tenisový klub Karviná

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Janák Jiří10.06.1986TK TENNISPOINT FM
Jüttner Maxmilián27.02.2006SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
Folta Robin06.11.1985TK ARBREX-OSTRAVA
Bollog Jiří21.07.2001Městský tenisový klub Karviná
Kriške Marcel16.10.1969Tenisový klub Příbor,z.s.
Pešat Pavel18.05.1963TJ TO Sokol Stará Bělá
Přeček Michal24.06.1993SK JC Sport Opava
Mutina Tomáš08.01.1979SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
Janík Petr09.03.2003Rožnovský tenisový klub
Němeček Tomáš14.08.1996TJ TO Sokol Stará Bělá