Český tenisový svaz

Staňková Terezie

Datum narození:
08.10.2007
Platnost reg. do:
15.03.2020
Klub:
T.J. Sokol Jevíčko
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
T.J. Sokol Jevíčko
409 (6)
 
 
 
2020
T.J. Sokol Jevíčko
306 (1)
439 (4)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŘÍDA AS
27.4.2019, Sokol Bedřichov - Sokol Letovice
1
2.
III.TŘÍDA AS
4.5.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava C
0
3.
III.TŘÍDA AS
11.5.2019, SK Tenis Tišnov B - Sokol Letovice
0
4.
III.TŘÍDA AS
25.5.2019, Sokol Letovice - TJ Žďár nad Sázavou B
0
5.
III.TŘÍDA AS
8.6.2019, Sokol Čebín - Sokol Letovice
1
6.
III.TŘÍDA AS
15.6.2019, Sokol Letovice - TK Bystřice n.Pernštejnem
1
7.
III.TŘÍDA AS
22.6.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava D
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŘÍDA AS
27.4.2019, Sokol Bedřichov - Sokol Letovice
2
2.
III.TŘÍDA AS
4.5.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava C
0
3.
III.TŘÍDA AS
11.5.2019, SK Tenis Tišnov B - Sokol Letovice
0
4.
III.TŘÍDA AS
25.5.2019, Sokol Letovice - TJ Žďár nad Sázavou B
0
5.
III.TŘÍDA AS
8.6.2019, Sokol Čebín - Sokol Letovice
3
6.
III.TŘÍDA AS
15.6.2019, Sokol Letovice - TK Bystřice n.Pernštejnem
1
7.
III.TŘÍDA AS
22.6.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava D
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA AM
28.4.2019, BLTC Brno - Sokol Letovice
1
2.
II.TŔÍDA AM
5.5.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava C
4
3.
II.TŔÍDA AM
12.5.2019, TK TILIA Brno - Sokol Letovice
4
4.
II.TŔÍDA AM
26.5.2019, Sokol Letovice - TK Znojmo B
6
5.
II.TŔÍDA AM
9.6.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava B
1
6.
II.TŔÍDA AM
16.6.2019, Start Brno - Sokol Letovice
1
7.
II.TŔÍDA AM
23.6.2019, Sokol Letovice - LTC Velen Boskovice
1
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
47
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA AM
28.4.2019, BLTC Brno - Sokol Letovice
4
2.
II.TŔÍDA AM
5.5.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava C
5
3.
II.TŔÍDA AM
12.5.2019, TK TILIA Brno - Sokol Letovice
5
4.
II.TŔÍDA AM
26.5.2019, Sokol Letovice - TK Znojmo B
4
5.
II.TŔÍDA AM
9.6.2019, Sokol Letovice - TK Spartak Jihlava B
8
6.
II.TŔÍDA AM
16.6.2019, Start Brno - Sokol Letovice
0
7.
II.TŔÍDA AM
23.6.2019, Sokol Letovice - LTC Velen Boskovice
3
 Družstva celkem (4hra)
29
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
47
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37