Český tenisový svaz

Vaníček Josef

Datum narození:
23.12.2005
Platnost reg. do:
03.04.2020
Klub:
TJ Sokol Vysočany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
Lokomotiva Zdice
851 (6)
 
 
 
2017
Lokomotiva Zdice
608 (9)
1023 (3)
 
 
2018
Lokomotiva Zdice
603 (1)
621 (4)
 
 
2019
TJ Sokol Vysočany
 
467 (6)
950 (3)
 
2020
TJ Sokol Vysočany
 
361 (1)
675 (4)
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.08.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 5/-

7
2
22.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
22/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.08.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 5/-

-
2
22.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1
22.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Doležel, Gráfek - Brettl, Vaníček 7:6 (5), 4:6, 1:0 (6)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
16.6.2019, TJ Sokol Vysočany C - TJ Solidarita Praha 10 A
0
2.
21. 1.třída A
23.6.2019, TC VŠ Praha - TJ Sokol Vysočany C
0
1.
27. 3.třída B
28.4.2019, TJ Sokol Vysočany E - TK Horní Měcholupy
0
2.
27. 3.třída B
5.5.2019, TK EMA o.s. - TJ Sokol Vysočany E
1
3.
27. 3.třída B
12.5.2019, Pála Vízner Tennis z.s. - TJ Sokol Vysočany E
1
4.
27. 3.třída B
26.5.2019, TJ Sokol Vysočany E - TJ Spoje Praha C
1
5.
27. 3.třída B
9.6.2019, Tenis klub FÉNIX Nedvězí - TJ Sokol Vysočany E
1
6.
27. 3.třída B
16.6.2019, TJ Sokol Vysočany E - TJ Sokol Liboc
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
16.6.2019, TJ Sokol Vysočany C - TJ Solidarita Praha 10 A
0
2.
21. 1.třída A
23.6.2019, TC VŠ Praha - TJ Sokol Vysočany C
0
1.
27. 3.třída B
28.4.2019, TJ Sokol Vysočany E - TK Horní Měcholupy
1
2.
27. 3.třída B
5.5.2019, TK EMA o.s. - TJ Sokol Vysočany E
1
3.
27. 3.třída B
12.5.2019, Pála Vízner Tennis z.s. - TJ Sokol Vysočany E
0
4.
27. 3.třída B
26.5.2019, TJ Sokol Vysočany E - TJ Spoje Praha C
1
5.
27. 3.třída B
9.6.2019, Tenis klub FÉNIX Nedvězí - TJ Sokol Vysočany E
1
6.
27. 3.třída B
16.6.2019, TJ Sokol Vysočany E - TJ Sokol Liboc
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019, TJ Sokol Vysočany A - TK Olymp Praha
0
1.
32. 1.třída B
27.4.2019, TJ Sokol Vysočany B - TGC Kunratice A
0
2.
32. 1.třída B
4.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TJ Sokol Vysočany B
0
3.
32. 1.třída B
25.5.2019, TK Start Praha-Topolka A - TJ Sokol Vysočany B
4
4.
32. 1.třída B
15.6.2019, TJ Sokol Vysočany B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
6
5.
32. 1.třída B
22.6.2019, SK HAMR, z.s. B - TJ Sokol Vysočany B
0
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019, TJ Sokol Vysočany A - TK Olymp Praha
0
1.
32. 1.třída B
27.4.2019, TJ Sokol Vysočany B - TGC Kunratice A
4
2.
32. 1.třída B
4.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TJ Sokol Vysočany B
5
3.
32. 1.třída B
25.5.2019, TK Start Praha-Topolka A - TJ Sokol Vysočany B
0
4.
32. 1.třída B
15.6.2019, TJ Sokol Vysočany B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
0
5.
32. 1.třída B
22.6.2019, SK HAMR, z.s. B - TJ Sokol Vysočany B
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19