Název: |
BABOLAT BABY TOUR 2020 I |
Datum: |
15.-15.08. |
Pořadatel: |
TK TENNISPOINT FM (300) |
Místo konání: |
FRÝDEK-MÍSTEK |
Kódové číslo: |
916662 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Vykoukal Jiří |
Na Drahách 196 | |
739 25 Sviadnov | |
Tel. (1): |
602 718 364 |
E-mail: |
jiri.vykoukal@seznam.cz |
Internet: |
www.tennispoint.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Štika Hynek | 02.03.2012 | Tenisový klub Studénka z.s. | přijatý do soutěže chlapců, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 01.04.2020 09:55:14 |
2. |
Valkovič Šimon | 05.12.2011 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | přijatý do soutěže chlapců, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 20.04.2020 20:15:35 |
3. |
Prstecký Jan | 16.08.2011 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | přijatý do soutěže chlapců, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 24.05.2020 16:50:23 |
4. |
Vala Max | 04.04.2011 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | přijatý do soutěže chlapců, prezence SO 15/8 do 08,15 hodina | 31.05.2020 09:58:14 |
5. |
Macháč Martin | 17.03.2011 | TK Písnice | přijatý do soutěže chlapců, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 17.06.2020 13:47:14 |
6. |
Janoviak Tobias | 18.02.2013 | TK TENNISPOINT FM | přijatý do soutěže chlapců, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 23.06.2020 21:27:05 |
7. |
Cecava Patrick | 19.09.2012 | TK TENNISPOINT FM | přijatý do soutěže chlapců, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 20.07.2020 11:00:09 |
8. |
Kopkáš Antonín | 22.04.2012 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | přijatý do soutěže chlapců, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 02.08.2020 21:18:58 |
9. |
Günther Max | 30.03.2011 | TK Havířov, z.s. | přijatý do soutěže chlapců, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 07.08.2020 22:08:08 |
10. |
Cieslar Ondřej | 28.12.2012 | SK Vitality Slezsko o.s. | přijatý do soutěže chlapců, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 10.08.2020 17:56:57 |
11. |
Březina David | 16.04.2012 | TO VOKD Ostrava-Poruba | přijatý do soutěže chlapců, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 11.08.2020 09:54:48 |
12. |
Konderla Denis | 17.03.2011 | TK Slavia Orlová | přijatý do soutěže chlapců, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 11.08.2020 19:05:52 |
13. |
Kučatý Michael | 16.12.2011 | TK Slavia Orlová | přijatý do soutěže chlapců, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 12.08.2020 12:24:38 |
14. |
volná karta | volná karta |
|||
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
|||
33. |
volná karta | volná karta |
|||
34. |
volná karta | volná karta |
|||
35. |
volná karta | volná karta |
|||
36. |
volná karta | volná karta |
|||
37. |
volná karta | volná karta |
|||
38. |
volná karta | volná karta |
|||
39. |
volná karta | volná karta |
|||
40. |
volná karta | volná karta |
|||
41. |
volná karta | volná karta |
|||
42. |
volná karta | volná karta |
|||
43. |
volná karta | volná karta |
|||
44. |
volná karta | volná karta |
|||
45. |
volná karta | volná karta |
|||
46. |
volná karta | volná karta |
|||
47. |
volná karta | volná karta |
|||
48. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šmahlíková Jessika | 05.02.2011 | Tenisklub7 | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 27.05.2020 12:31:05 |
2. |
Recová Sofie | 08.12.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 31.05.2020 00:49:31 |
3. |
Gáliková Adriana | 02.04.2012 | TK TENNISPOINT FM | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 01.06.2020 02:17:40 |
4. |
Flaksová Helena | 09.05.2011 | TK TENNISPOINT FM | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 03.06.2020 22:10:17 |
5. |
Havlíková Andrea | 12.02.2012 | TK Na Dolině o.s. | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 07.06.2020 12:06:58 |
6. |
Macura Nela | 14.02.2011 | TK SC OSTRAVA | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 21.06.2020 20:37:37 |
7. |
Chlebovská Elen | 13.10.2011 | TK Bílovec | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 24.06.2020 22:54:56 |
8. |
Pituchová Vendula | 01.03.2011 | SK Vitality Slezsko o.s. | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 29.06.2020 16:04:20 |
9. |
Sedláčková Sára | 17.01.2011 | TK Mohelnice, z.s. | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 27.07.2020 07:30:40 |
10. |
Hlistová Eliška | 19.10.2011 | TK TENNISPOINT FM | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 03.08.2020 22:05:42 |
11. |
Šebestová Jůlie | 16.06.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 08.08.2020 16:28:59 |
12. |
Witošová Adéla | 28.05.2011 | SK HAMR, z.s. | přijatá do soutěže dívek, prezence SO 15/8 do 08,15 hodin | 10.08.2020 17:29:01 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Švecová Lena | 05.02.2012 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 11.07.2020 20:17:15 |
2. |
Výtisk Josef | 16.05.2012 | TJ Sokol Dolní Lhota | odhlášeno hráčem | 06.08.2020 07:03:54 |
3. |
Pešatová Olivie | 24.03.2011 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno hráčem | 11.08.2020 09:29:00 |
4. |
Beran Antonín | 11.02.2011 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | odhlášeno hráčem | 11.08.2020 13:20:10 |