Název: |
Turnajový okruh JmTS - O pohár hejtmana JMK |
Datum: |
18.-19.07. |
Pořadatel: |
ŽLTC Brno (200) |
Místo konání: |
BUBENÍČKOVA 52, BRNO |
Kódové číslo: |
916606 |
Dvorců + povrch: |
9 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Komárková Eva |
Ulrychova 69 | |
62400 Brno | |
Tel. (1): |
731 776 150 |
E-mail: |
Komarkova.eva@seznam.cz |
Internet: |
www.zltc.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Paleček Daniel | 06.11.2011 | BLTC Brno | volná karta | 01.04.2020 10:46:49 |
2. |
Jastrábek Vít | 14.06.2011 | TC Brno. | volná karta | 02.04.2020 08:31:10 |
3. |
Šimek Oliver | 27.07.2012 | TC Brno. | volná karta | 02.04.2020 14:24:41 |
4. |
Švanda Jan | 19.03.2011 | BLTC Brno | volná karta | 03.04.2020 01:58:46 |
5. |
Hradecký Kryštof | 14.02.2011 | ŽLTC Brno | volná karta | 08.04.2020 16:59:26 |
6. |
Hradecký Tobiáš | 07.12.2012 | ŽLTC Brno | volná karta | 08.04.2020 17:15:13 |
7. |
Pokorný Filip | 03.06.2011 | TK Znojmo | volná karta | 09.04.2020 17:20:14 |
8. |
Hubcej Matyáš | 17.10.2011 | HTK Třebíč | volná karta | 27.04.2020 20:23:27 |
9. |
Koc Rafael | 31.10.2011 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 04.05.2020 19:06:49 |
10. |
Horváth Alex | 07.02.2012 | Tenisový klub Mikulov, spolek | volná karta | 18.05.2020 22:19:04 |
11. |
Vurm Gustav | 03.02.2011 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 25.05.2020 11:15:27 |
12. |
Kolář Jan | 07.08.2012 | ŽLTC Brno | volná karta | 27.05.2020 15:27:20 |
13. |
Barina Václav | 22.04.2011 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 31.05.2020 21:11:14 |
14. |
Hajnala Martin | 20.05.2011 | ŽLTC Brno | volná karta | 02.06.2020 18:12:12 |
15. |
Vaňkát Petr | 21.06.2011 | - | volná karta | 10.06.2020 20:35:12 |
16. |
Bulejka Adam | 06.09.2012 | TK Zlín | volná karta | 20.06.2020 10:55:18 |
17. |
Belatka Patrik | 25.09.2012 | ŽLTC Brno | volná karta | 26.06.2020 10:11:10 |
18. |
Kiss Jindřich | 13.07.2011 | TK Znojmo | volná karta | 28.06.2020 07:14:45 |
19. |
Šmerek Karel | 29.08.2012 | Start Brno | volná karta | 28.06.2020 17:16:57 |
20. |
Louda Petr | 02.04.2013 | ŽLTC Brno | volná karta | 09.07.2020 10:01:47 |
21. |
Dvořáček David | 02.10.2011 | ŽLTC Brno | volná karta | 11.07.2020 13:42:41 |
22. |
Plekanec Matyas | 04.12.2011 | Tenis Cibulka | volná karta | 12.07.2020 10:31:53 |
23. |
Holík Daniel | 17.01.2011 | LTC Velen Boskovice | volná karta | 13.07.2020 11:53:21 |
24. |
Šenk Jan | 15.08.2011 | TK Zlín | volná karta | 13.07.2020 17:17:55 |
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Brodská Laura | 11.05.2011 | HTK Třebíč | Přijata do turnaje neděle | 01.04.2020 07:25:05 |
2. |
Haruštiaková Dáša | 03.03.2011 | LTC Hodonín | Přijata do turnaje neděle | 01.04.2020 09:41:34 |
3. |
Tománková Denisa | 08.01.2011 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | Přijata do turnaje neděle | 01.04.2020 10:27:42 |
4. |
Krčková Klára | 02.07.2012 | ŽLTC Brno | Přijata do turnaje neděle | 17.04.2020 10:53:43 |
5. |
Langášová Zuzana | 19.10.2011 | TC Brno. | Přijata do turnaje neděle | 17.04.2020 19:52:17 |
6. |
Kučerová Eliška | 13.10.2011 | TC Brno. | Přijata do turnaje neděle | 30.04.2020 14:57:04 |
7. |
Hujíková Agáta | 30.04.2011 | TK Zlín | Přijata do turnaje neděle | 02.05.2020 09:14:54 |
8. |
Dostálová Erika | 22.05.2013 | TK AGROFERT Prostějov | Přijata do turnaje neděle | 12.05.2020 22:25:28 |
9. |
Miškovský Nathalie Charlize | 03.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | Přijata do turnaje neděle | 06.06.2020 06:47:49 |
10. |
Schmidová Nina | 13.10.2011 | TC BORS CLUB | Přijata do turnaje neděle | 11.06.2020 14:51:24 |
11. |
Švecová Lena | 05.02.2012 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | Přijata do turnaje neděle | 25.06.2020 10:25:23 |
12. |
Lišková Lucie | 19.12.2011 | TC Brno. | Přijata do turnaje neděle | 08.07.2020 08:13:46 |
13. |
Veselíková Sofie | 04.01.2012 | BLTC Brno | Přijata do turnaje neděle | 08.07.2020 22:12:49 |
14. |
Boudová Adéla | 28.07.2011 | TJ Sloup | Přijata do turnaje neděle | 09.07.2020 11:13:23 |
15. |
Štancl Madlen | 21.05.2011 | ŽLTC Brno | Přijata do turnaje neděle | 09.07.2020 12:54:41 |
16. |
Sypko Tabea | 13.01.2012 | TC Brno. | Přijata do turnaje neděle | 13.07.2020 10:42:54 |
17. |
Zikmundová Stela | 22.10.2011 | TC-MJ TENIS Líšeň | Přijata do turnaje neděle | 14.07.2020 13:24:44 |
18. |
Adamcová Veronika | 27.06.2012 | TO SK Žamberk | Přijata do turnaje neděle | 15.07.2020 22:46:58 |
19. |
Různarová Agáta | 28.05.2011 | LTC Velen Boskovice | Přijata do turnaje neděle | 17.07.2020 17:09:26 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Landa Oskar | 22.03.2012 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 27.06.2020 09:43:39 |
2. |
Sehnalová Klára | 29.03.2012 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 29.06.2020 11:37:58 |
3. |
Čechman Matyáš | 31.10.2011 | BLTC Brno | odhlášeno hráčem | 30.06.2020 21:43:51 |
4. |
Dostálová Sofie | 25.07.2012 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 03.07.2020 18:53:58 |
5. |
Lešingr Jiří | 28.01.2012 | TK Zlín | odhlášeno hráčem | 13.07.2020 21:30:51 |
6. |
Koplík Tomáš | 27.07.2011 | TK Kyjov | odhlášeno hráčem | 15.07.2020 11:22:11 |
7. |
Schamberger Sebastian | 02.11.2012 | TC-MJ TENIS Líšeň | odhlášeno hráčem | 15.07.2020 12:40:47 |
8. |
Tomek Jakub | 07.12.2012 | BLTC Brno | odhlášeno hráčem | 15.07.2020 18:54:24 |
9. |
Krňávek Daniel | 02.03.2011 | TC Brno. | odhlášeno pořadatelem | 16.07.2020 13:18:59 |
10. |
Martiš Max | 13.08.2011 | BLTC Brno | odhlášeno pořadatelem | 16.07.2020 13:19:17 |
11. |
Havlat Tereza | 06.07.2012 | ŽLTC Brno | odhlášeno pořadatelem | 16.07.2020 18:23:53 |
12. |
Wang Karina | 13.08.2012 | ŽLTC Brno | odhlášeno pořadatelem | 17.07.2020 17:08:13 |
13. |
Šilinek Jiří | 01.11.2012 | ŽLTC Brno | odhlášeno pořadatelem | 17.07.2020 17:08:23 |