Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
30.-31.05.
Pořadatel:
západočeský ()
Místo konání:
TK Slavia Plzeň
Kódové číslo:
916530
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Havel Jan
Na Dolíkách 9
30100 Plzeň
Tel. (1):
603505803
E-mail:
havel@tkslaviaplzen.cz

Poznámka pořadatele:

Upozornění pro účastníky.
Turnaj se hraje zvlášť pro chlapce a zvlášť pro dívky.
Prezentace chlapci: Sobota 30.6. mezi 9.00- 9.30 v místě konání..
Prezentace dívky: Sobota 30.6. mezi 9.30-10.00 v místě konání.
Plán turnaje: Sobota zápasy ve skupinách. Neděle vyřazovací část turnaje.
Čtyřhry se hrát nebudou.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Podestát Tadeáš 21.04.2011 LTC Domažlice volná karta
01.04.2020 00:25:09
2.
Drábek Jan 18.12.2011 LTC Sušice volná karta
01.04.2020 07:04:41
3.
Janoušek Šimon 16.03.2011 TK Slavia Plzeň volná karta
01.04.2020 23:09:14
4.
Kouba Jáchym 28.12.2011 TK Škoda Plzeň z.s. volná karta
09.04.2020 13:52:24
5.
Řehoř Benjamín 30.03.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s. volná karta
13.04.2020 21:25:55
6.
Mottlová Sofie 11.07.2011 TK Slavia Plzeň volná karta
19.04.2020 20:22:19
7.
Buchner Robert 27.03.2011 TK Františkovy Lázně volná karta
30.04.2020 10:40:12
8.
Šedivcová Liliana 15.09.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s. volná karta
01.05.2020 13:53:36
9.
Svoboda Filip 16.10.2011 TK Slavia Plzeň volná karta
13.05.2020 19:46:03
10.
Jezberová Emma 11.02.2012 TK Sokolov volná karta
13.05.2020 20:34:13
11.
Pechová Nikol 23.05.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s. volná karta
14.05.2020 07:10:39
12.
Stáňová Šárka 01.01.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s. volná karta
14.05.2020 07:27:27
13.
Tomasová Anna 22.12.2011 LTC Sušice volná karta
16.05.2020 21:40:34
14.
Komárková Adéla 21.04.2011 TK Slavia Plzeň volná karta
17.05.2020 07:32:18
15.
Houdek David 09.02.2011 SK Tenis Mýto, o.s. volná karta
18.05.2020 11:57:43
16.
Svobodová Emily 20.03.2012 LTK Klatovy volná karta
18.05.2020 12:28:52
17.
Posmyk Nicoletta Elly 04.11.2011 TK Slavia Plzeň volná karta
18.05.2020 13:42:57
18.
Liška Ondřej 18.08.2011 TK Slavia Plzeň volná karta
18.05.2020 21:35:23
19.
Fejka Štěpán 13.07.2011 TK Slavia Plzeň volná karta
19.05.2020 15:27:48
20.
Hamouz Jaromír 06.02.2011 TK Slavia Plzeň volná karta
19.05.2020 18:02:16
21.
Brejcha Jan 01.09.2011 TK Škoda Plzeň z.s. volná karta
20.05.2020 10:00:22
22.
Kováříková Viktorie 25.05.2012 TK Slavia Plzeň volná karta
20.05.2020 10:17:36
23.
Psota David 22.03.2011 TK Slavia Plzeň volná karta
20.05.2020 11:29:57
24.
Sameš Denis 26.04.2011 TK Dýšina volná karta
20.05.2020 13:25:02
25.
Červená Nikola 15.06.2011 LTC Domažlice volná karta
20.05.2020 21:59:39
26.
Horáčková Terezie 08.03.2011 TK Slavia Plzeň volná karta
25.05.2020 11:29:34
27.
Kabátová Karolína 21.04.2011 TK Slavia Plzeň volná karta
25.05.2020 11:30:03
28.
Rusňák Tadeáš 15.05.2011 TK Slavia Plzeň volná karta
25.05.2020 11:30:31
29.
Rulík Jakub 16.02.2011 TK Slavia Plzeň volná karta
25.05.2020 11:30:55
30.
Sedláček Jan 11.07.2011 Tenisový klub Rokycany volná karta
25.05.2020 11:31:42
31.
Havrylovska Alexandra 25.05.2012 TK Škoda Plzeň z.s. volná karta
25.05.2020 11:33:02
32.
Kotrc Lukáš 11.05.2012 TK Škoda Plzeň z.s. volná karta
25.05.2020 11:33:20
33.
Sovová Matylda 02.03.2012 LTC Domažlice volná karta
25.05.2020 11:35:01
34.
Hůrka Marek 19.06.2011 TK Škoda Plzeň z.s. volná karta
25.05.2020 19:33:59
35.
Veselá Alena 23.07.2012 TK Slavia Plzeň volná karta
25.05.2020 19:35:11
36.
Stuna Ondřej 25.02.2011 TK Škoda Plzeň z.s. volná karta
25.05.2020 19:35:51
37.
Lobovská Alena 09.05.2011 LTK Klatovy volná karta
26.05.2020 11:43:19
38.
Štěrba Jakub 17.06.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s. volná karta
26.05.2020 11:44:45
39.
Štěrbová Tereza 17.06.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s. volná karta
26.05.2020 11:45:13
40.
Altschul Jakub 14.06.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s. volná karta
26.05.2020 19:34:11
41.
Cajthamlová Anežka 03.05.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s. volná karta
26.05.2020 19:34:43
42.
Brandtová Michaela 29.06.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s. volná karta
26.05.2020 19:36:00
43.
Hlavičková Nicol 25.05.2011 SK Tenis Mýto, o.s. volná karta
28.05.2020 11:04:55
44.
volná karta      
volná karta
45.
volná karta      
volná karta
46.
volná karta      
volná karta
47.
volná karta      
volná karta
48.
volná karta      
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Valenta Jakub 23.10.2011 Lokomotiva Karlovy Vary odhlášeno pořadatelem
26.05.2020 19:35:13