Český tenisový svaz
Název:
Loko Baby Tour 2020 II.
Datum:
28.-28.03.
Pořadatel:
TK Lokomotiva Plzeň z.s. (400)
Kódové číslo:
906701
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Babolat
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Bc. Vladyka Jan
Květná 27
32600 Plzeň
Tel. (1):
775 996 587
E-mail:
TSLoko@seznam.cz
Internet:
www.tenis.tjloko-plzen.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Lobovská Alena 09.05.2011 LTK Klatovy  
01.11.2019 01:23:24
2.
Hrabáková Eliška 09.11.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
01.11.2019 08:45:53
3.
Drábek Jan 18.12.2011 LTC Sušice  
01.11.2019 08:47:18
4.
Kouba Jáchym 28.12.2011 TK Škoda Plzeň z.s.  
03.11.2019 20:23:29
5.
Šedivcová Liliana 15.09.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
04.11.2019 10:57:59
6.
Řehoř Benjamín 30.03.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
05.11.2019 14:20:13
7.
Buchner Robert 27.03.2011 TK Františkovy Lázně  
06.11.2019 17:26:14
8.
Hlas Robin 29.06.2011 Tenis Akademie Bálek  
10.11.2019 15:55:30
9.
Rulík Jakub 16.02.2011 TK Slavia Plzeň  
16.11.2019 23:21:13
10.
Stáňová Šárka 01.01.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
25.11.2019 13:34:36
11.
Podestát Tadeáš 21.04.2011 LTC Domažlice  
10.12.2019 20:45:18
12.
Liška Ondřej 18.08.2011 TK Slavia Plzeň  
27.12.2019 20:35:26
13.
Zapletal Jindřich 16.05.2011 TK SK Dobrá Voda u Č.B.  
31.12.2019 08:50:55
14.
Červená Nikola 15.06.2011 LTC Domažlice  
01.01.2020 17:13:28
15.
Balínová Eliška 15.07.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
02.01.2020 19:48:17
16.
Brejcha Jan 01.09.2011 TK Škoda Plzeň z.s.  
06.01.2020 19:54:58
17.
Blaščík Matyáš Dominik 26.09.2013 SK HAMR, z.s.  
15.01.2020 23:06:10
18.
Komárková Adéla 21.04.2011 TK Slavia Plzeň  
20.01.2020 13:25:50
19.
Sovová Matylda 02.03.2012 LTC Domažlice  
23.01.2020 12:07:37
20.
Tomasová Anna 22.12.2011 LTC Sušice  
04.02.2020 09:06:12
21.
Brandtová Michaela 29.06.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
06.02.2020 20:28:49
22.
Stuna Ondřej 25.02.2011 TK Škoda Plzeň z.s.  
16.02.2020 21:57:23