Český tenisový svaz
Datum:
15.-15.02.
Pořadatel:
TK Zlín (400)
Kódové číslo:
906624
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Macharáček Jan
Severní Vršava 4445
761 05 Zlín
Tel. (1):
602 404 680
E-mail:
macharacek.jan@volny.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj rozšířen na 24 účastníků
Prezentace telefonicky v pátek mezi 17:00 - 18:00 na tel. 602404680 J.Macharáček
Sraz prezentovaných účastníků v sobotu 9:45, zahájení turnaje v 10:00
Adresa tenisového areálu: Sokolská 5369, Zlín
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Lešingr Jiří 28.01.2012 TK Zlín  
01.11.2019 22:18:44
2.
Hujíková Agáta 30.04.2011 TK Zlín  
03.11.2019 19:09:03
3.
Švecová Lena 05.02.2012 TK Zlín  
04.11.2019 16:36:22
4.
Marušáková Kristýna 30.04.2011 TK Zlín  
05.11.2019 16:18:46
5.
Patáková Klára 18.07.2011 Jiskra Otrokovice  
07.11.2019 19:08:44
6.
Váňová Eliška 20.03.2011 TK 2000 Luhačovice  
12.11.2019 19:29:42
7.
Syryčanský Jonáš 17.11.2011 TK DEZA Valašské Meziříčí  
16.11.2019 17:19:23
8.
Bury Lukasz 03.01.2011 TK Slavia Orlová  
17.11.2019 08:17:53
9.
Bulejka Adam 06.09.2012 TENIS SLOVÁCKO z.s.  
19.11.2019 00:13:51
10.
Slováková Karolína 05.03.2011 TK Milo Olomouc  
29.11.2019 15:19:05
11.
Schamberger Sebastian 02.11.2012 ŽLTC Brno  
30.11.2019 23:44:42
12.
Jersaková Julie 20.02.2012 TK AGROFERT Prostějov  
08.12.2019 22:36:49
13.
Kopal Pavel 11.11.2011 TK Zlín volná karta
27.12.2019 14:08:33
14.
Šenk Jan 15.08.2011 TK Bystřice p.H. volná karta
09.02.2020 08:53:32
15.
Hlistová Eliška 19.10.2011 TK TENNISPOINT FM volná karta
12.02.2020 19:43:04
16.
Bill Adam 24.12.2011 TK Slavia Orlová volná karta
14.02.2020 10:49:53

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Sedláčková Sára 17.01.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s. Přijata do soutěže
06.01.2020 18:36:41
2.
Ostravská Taťána 07.08.2012 TK Zlín Přijata do soutěže
07.01.2020 10:38:13
3.
Šimonič Noel Sandro 22.05.2012 TK Zlín Přijat do soutěže
17.01.2020 21:25:39
4.
Sláma Tomáš 11.10.2011 TK Zlín Přijat do soutěže
23.01.2020 14:15:18
5.
Vala Max 04.04.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá Přijat do soutěže
31.01.2020 19:55:26
6.
Flaksová Helena 09.05.2011 TK TENNISPOINT FM Přijata do soutěže
01.02.2020 07:39:11

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Jagoš Jan 08.02.2011 Tenisový klub Vnorovy, z.s. odhlášeno hráčem
18.11.2019 12:43:19
2.
Penhaker Bernard 26.08.2011 Tennis Hill Havířov o.s. odhlášeno hráčem
21.01.2020 15:11:44
3.
Cecava Patrick 19.09.2012 TK TENNISPOINT FM odhlášeno hráčem
21.01.2020 17:28:26
4.
Pešatová Olivie 24.03.2011 TK Na Dolině o.s. odhlášeno hráčem
27.01.2020 11:10:17
5.
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
02.02.2020 20:30:00
6.
Gáliková Adriana 02.04.2012 TK TENNISPOINT FM odhlášeno hráčem
09.02.2020 18:23:26
7.
Novák Richard 26.04.2012 TK Zašová odhlášeno hráčem
10.02.2020 23:16:29
8.
Novotný Lukáš 05.07.2011 TK Zlín odhlášeno pořadatelem
13.02.2020 13:06:06
9.
Burdová Eliška 01.10.2011 TK Zlín odhlášeno pořadatelem
14.02.2020 10:47:31
10.
Novotná Sára Anna 22.05.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá odhlášeno pořadatelem
14.02.2020 10:47:47
11.
Veselý Matěj 12.07.2013 TC Bajda Kroměříž odhlášeno pořadatelem
14.02.2020 12:32:54
12.
Lorenc Adam 09.09.2011 TK Zlín odhlášeno pořadatelem
14.02.2020 17:49:52
13.
Zajac Michal 11.04.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá odhlášeno pořadatelem
14.02.2020 17:51:05