Název: |
ŽLTC CUP |
Datum: |
18.-19.01. |
Pořadatel: |
ŽLTC Brno (400) |
Místo konání: |
BUBENÍČKOVA 52, BRNO |
Kódové číslo: |
906577 |
Dvorců + povrch: |
2 beton |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
20 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Komárková Eva |
Ulrychova 69 | |
62400 Brno | |
Tel. (1): |
731 776 150 |
E-mail: |
Komarkova.eva@seznam.cz |
Internet: |
www.zltc.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hradecký Kryštof | 14.02.2011 | ŽLTC Brno | volná karta | 01.11.2019 12:45:06 |
2. |
Kiss Jindřich | 13.07.2011 | TK Znojmo | volná karta | 01.11.2019 20:46:11 |
3. |
Krňávek Daniel | 02.03.2011 | TC Brno. | volná karta | 03.11.2019 11:03:24 |
4. |
Šimek Oliver | 27.07.2012 | TC Brno. | volná karta | 03.11.2019 21:51:14 |
5. |
Schamberger Sebastian | 02.11.2012 | TC-MJ TENIS Líšeň | volná karta | 04.11.2019 18:54:05 |
6. |
Lešingr Jiří | 28.01.2012 | TK Zlín | volná karta | 04.11.2019 22:09:23 |
7. |
Hubcej Matyáš | 17.10.2011 | HTK Třebíč | volná karta | 05.11.2019 12:46:37 |
8. |
Machač Daniel | 15.03.2011 | ŽLTC Brno | volná karta | 05.11.2019 16:18:35 |
9. |
Šilinek Jiří | 01.11.2012 | ŽLTC Brno | volná karta | 05.11.2019 23:53:06 |
10. |
Holík Daniel | 17.01.2011 | LTC Velen Boskovice | volná karta | 13.11.2019 17:21:45 |
11. |
Dostál Robin | 17.08.2012 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 05.01.2020 20:52:25 |
12. |
Dvořáček David | 02.10.2011 | ŽLTC Brno | volná karta | 09.01.2020 10:22:18 |
13. |
Belatka Patrik | 25.09.2012 | ŽLTC Brno | volná karta | 10.01.2020 11:45:46 |
14. |
Bučko Oliver | 01.10.2012 | TC Brno. | volná karta | 10.01.2020 17:43:20 |
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Langášová Zuzana | 19.10.2011 | TC Brno. | 03.11.2019 12:03:51 |
|
2. |
Kučerová Eliška | 13.10.2011 | TC Brno. | 05.11.2019 19:26:10 |
|
3. |
Schmidová Nina | 13.10.2011 | TC BORS CLUB | 23.11.2019 18:40:37 |
|
4. |
Bonaldo Noemi | 21.08.2011 | ŽLTC Brno | 24.11.2019 14:18:59 |
|
5. |
Masaryková Laura | 14.03.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 03.12.2019 21:30:24 |
|
6. |
Procházková Marketa | 31.12.2011 | TC BORS CLUB | 15.12.2019 08:03:13 |
|
7. |
Sypko Tabea | 13.01.2012 | TC Brno. | 06.01.2020 17:50:08 |
|
8. |
Burdová Eliška | 01.10.2011 | TK Zlín | 13.01.2020 17:41:52 |
|
9. |
Pyšná Tereza | 22.01.2012 | ŽLTC Brno | 15.01.2020 21:15:23 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šebístková Tereza | 23.03.2012 | LTC Humpolec | odhlášeno hráčem | 06.11.2019 10:52:30 |
2. |
Grecová Gabriela | 08.11.2011 | TJ Žďár nad Sázavou | odhlášeno hráčem | 08.01.2020 08:29:51 |
3. |
Haruštiaková Dáša | 03.03.2011 | LTC Hodonín | odhlášeno hráčem | 12.01.2020 18:38:09 |
4. |
Váňová Eliška | 20.03.2011 | TK Zlín | odhlášeno hráčem | 14.01.2020 11:58:06 |
5. |
Kolář Jan | 07.08.2012 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 15.01.2020 10:28:40 |
6. |
Landa Oskar | 22.03.2012 | TC Brno. | odhlášeno pořadatelem | 17.01.2020 09:16:54 |
7. |
Švanda Jan | 19.03.2011 | BLTC Brno | odhlášeno pořadatelem | 17.01.2020 09:23:19 |
8. |
Hradecký Tobiáš | 07.12.2012 | ŽLTC Brno | odhlášeno pořadatelem | 17.01.2020 09:24:02 |