Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  jihomoravský
Datum:  16.-18.05.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Burian Vojtěch
 
 
 
Červík Tadeáš
6:0, 6:0
 
Tlačbaba Matěj
6:3, 6:3
 
Hauerland Adam
6:0, 6:0
 
Goldman Jakub
6:1, 6:0
 
Blumaier Daniel
6:3, 1:6, 6:4
 
Kozumplík Michal
6:0, 6:2
 
Winkler Michael
6:2, 6:1
 
 
 
Prusenovský Adam
6:3, 6:4
 
Turčin Ondřej
6:2, 6:4
 
Klim David
6:1, 6:2
 
Charvát Filip
6:0, 6:0
 
Blažka Daniel
6:2, 6:1
 
 
 
Zapletal Josef
0:6, 6:3, 6:1
 
 
 
Jelínek Jakub
6:0, 6:0
 
Melichar Ivan
2:6, 7:5, 6:1
 
Kroupa Adam
6:1, 6:2
 
Kománek Daniel
6:3, 6:1
 
Samek Jiří
6:1, 6:1
 
 
 
Bruna Denis
6:1, 6:0
 
 
 
Maňásek Jakub
6:0, 6:0
 
Klim Filip
6:1, 6:0
 
Hrazdil Jan
7:6 (3), 6:1
 
Kubíček David
6:0, 6:0
 
Valenta Radim
6:2, 6:3
 
 
 
Palán David
6:2, 6:2
 
 
 
Procházka Matyáš
6:1, 6:0
 
Menšík Jan
6:0, 6:0
 
Majer Jakub
3:6, 4:1, scr.
 
Ševčík Martin
6:2, 6:0
 
Veigl Jakub
6:0, 6:0
 
 
 
Suchánek David
6:3, 6:1
 
 
 
Nedbálek Erik
6:3, 6:0
 
Černý Jan
6:2, 6:4
 
Doppler Patrik
6:1, 6:0
 
Kremláček Pavel
6:3, 6:1
 
Černý Jakub
6:0, 6:1
 
 
 
Válek Ondřej
6:2, 6:2
 
 
 
Nagy Filip
6:0, 6:0
 
Bohata Daniel
7:6 (6), 7:6 (5)
 
Sláma Radek
6:0, 6:0
 
Zeman Nicolas
6:1, 6:1
 
Říha Matyáš
1:6, 6:1, 6:4
 
 
 
Grün Vojtěch
6:2, 6:0
 
 
 
Koplík Tadeáš
6:1, 6:3
 
Rouchal Dominik
2:6, 7:5, 6:3
 
Skryja Petr
6:2, 6:0
 
Zourek David
6:1, 6:0
 
 
scr.
 
Zavřel Lukáš
 
Rozhodčí turnaje: Radka Barusel
Poznámka pořadatele: Zavřel - scr pozdní příchod k zápasu Veigl - scr pro zranění hráče
Počet účastníků49
NasazeníBH
Burian Vojtěch 1360
Zavřel Lukáš 2345
Zapletal Josef 3345
Černý Jakub 4845
Palán David 7930
Blažka Daniel 8130
Válek Ondřej 8930
Valenta Radim 11125
Kategorie : 11Součet BH: 310
Kódové číslo akce: 712940

Burian Vojtěch - Alan Matyáš
 
 
 
Suchánek David - Doppler Patrik
6:0, 6:0
 
Majer Jakub - Nagy Filip
4:6, 6:4, 1:0 (4)
 
Winkler Michael - Klim David
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Koplík Tadeáš - Černý Jan
 
Blažka Daniel - Zavřel Lukáš
6:2, 6:4
 
 
 
Bohata Daniel - Kubíček David
6:0, 6:0
 
 
 
Procházka Matyáš - Sláma Radek
6:0, 6:0
 
 
 
Kroupa Adam - Goldman Jakub
6:2, 6:2
 
 
 
Válek Ondřej - Říha Matyáš
6:4, 6:2
 
 
 
Kozumplík Michal - Rouchal Dominik
2:6, 6:1, 1:0 (7)
 
 
 
Hrazdil Jan - Grün Vojtěch
6:2, 6:4
 
Charvát Filip - Menšík Jan
6:0, 6:0
 
Bruna Denis - Palán David
5:7, 7:6 (5), 1:0 (3)
 
 
 
Kremláček Pavel - Jelínek Jakub
6:1, 6:3
 
 
 
Veigl Jakub - Valenta Radim
6:0, 6:1
 
 
 
Klim Filip - Samek Jiří
scr.
 
Prusenovský Adam - Nedbálek Erik
4:6, 6:4, 1:0 (7)
 
 
6:0, 6:3
 
Zapletal Josef - Černý Jakub
 
Poznámka pořadatele: Veigl -Valenta - scr pro zranění Veigla
Počet dvojic19
NasazeníBH
Burian Vojtěch 1360
Alan Matyáš 2260
Zavřel Lukáš 2345
Zapletal Josef 3345
Černý Jakub 4845
Palán David 7930
Blažka Daniel 8130
Válek Ondřej 8930
Kategorie : 12Součet BH: 345
Kódové číslo akce: 714940

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Opluštil Patrik21.04.2005TC BORS CLUB-STK Břeclav

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kremláček Pavel26.01.2004HTK Třebíč
Alan Matyáš25.09.2003TK AGROFERT Prostějov