Název: |
OKRESNÍ PŘEBOR Brno-venkov |
Datum: |
31.01-02.02. |
Pořadatel: |
SK Tenis Tišnov (P - 500) |
Kódové číslo: |
606953 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Čt do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Kunický Zdeněk |
Ostrovec 1897 | |
666 01 Tišnov | |
Tel. (1): |
777 245 244 |
Tel. (2): |
732 638 831 |
E-mail: |
tenistisnov@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Koudelková Adriana | 11.06.2006 | SK Tenis Tišnov | 191 |
9 |
volná karta | 30.01.2020 17:51:27 |
|
2. |
Bělušová Petra | 26.09.2006 | Tenisový klub Tesla Brno | 308 |
6 |
volná karta | 30.01.2020 17:51:14 |
|
3. |
Hložková Eliška | 26.11.2006 | SK Tenis Tišnov | 399 |
4 |
volná karta | 12.01.2020 18:50:10 |
|
4. |
Podborská Karolína | 11.05.2007 | SK Tenis Tišnov | 481 |
4 |
213 |
volná karta | 11.01.2020 13:01:43 |
5. |
Cinerová Eliška | 29.08.2008 | SK Tenis Tišnov | 845 |
1 |
945 |
volná karta | 18.01.2020 14:12:42 |
6. |
Kalná Rosalie | 29.12.2008 | SK Tenis Tišnov | 845 |
1 |
volná karta | 23.01.2020 11:34:38 |
|
7. |
Rampulová Karin | 12.06.2007 | SK Tenis Tišnov | 845 |
1 |
839 |
volná karta | 23.01.2020 11:36:05 |
8. |
Šlosárková Eliška | 06.06.2008 | SK Tenis Tišnov | 845 |
1 |
volná karta | 29.01.2020 12:10:17 |
|
9. |
Smejkalová Aneta | 08.04.2009 | SK Tenis Tišnov | 845 |
1 |
volná karta | 29.01.2020 12:10:45 |
|
10. |
volná karta | volná karta |
||||||
11. |
volná karta | volná karta |
||||||
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
PALEČKOVA Ellen | 24.12.2007 | BLTC Brno | 638 |
3 |
394 |
odhlášeno pořadatelem | 23.01.2020 11:33:32 |
2. |
Šindelářová Eliška | 31.03.2006 | Slavoj Třešť | 845 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 23.01.2020 11:33:46 |
|
3. |
Hamříková Andrea | 18.02.2007 | Sokol Čebín | 845 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.01.2020 20:34:14 |
|
4. |
Kocmanová Eliška | 29.02.2008 | SK Tenis Tišnov | 845 |
1 |
780 |
odhlášeno pořadatelem | 29.01.2020 12:09:51 |
5. |
Bukalová Adriana | 30.11.2010 | SK Tenis Tišnov | 845 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 29.01.2020 12:10:03 |
|
6. |
Nixová Adina | 04.04.2006 | SK Tenis Tišnov | 845 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 29.01.2020 12:11:09 |
|
7. |
Vacková Karolína | 12.06.2007 | SK Tenis Tišnov | 845 |
1 |
724 |
odhlášeno pořadatelem | 30.01.2020 17:52:00 |