Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Halový oblastní přebor
Pořadatel:
východočeský
Datum:
28.-30.01.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Wasserbauerová Adéla
Wasserbauerová
Wasserbauerová
Lamiová Tereza
6:4, 7:5
Dušková
Dušková Hana
6:0, 2:6, 6:2
Wasserbauerová
Švadlenková Tereza
6:3, 7:6 (5)
Kvochová
Kvochová Kristýna
3:6, 7:5, 6:3
Josefová
6:4, 6:3
Josefová
Josefová Adéla
Wasserbauerová
Kalivodová Linda
7:5, 6:1
Kalivodová
Kalivodová
Čejková Aneta
6:2, 7:5
Čejková
Grimová Nikol
6:3, 6:2
Kalivodová
Betáková Nikola
6:1, 6:3
Betáková
Lonerová Natálie
6:1, 6:3
Škuligová
6:1, 6:3
Škuligová
Škuligová Pavla
Wasserbauerová
Dunajová Simona
7:6 (6), 6:0
Dunajová
Dunajová
Klátilová Denisa
6:1, 6:4
Machová
Machová Adéla
2:6, 6:4, 6:4
Lipavská
Šáchová Marie
7:5, 6:2
Mikulová
Mikulová Natálie
6:2, 6:1
Lipavská
6:3, 6:2
Lipavská
Lipavská Kateřina
Rabasová
Sokolová Klára
6:1, 6:4
Sokolová
Sokolová
Kmošková Natálie
3:6, 6:4, 6:3
Průchová
Průchová Tereza
6:4, 3:6, 6:4
Rabasová
Pražáková Gabriela
6:4, 6:2
Fiedlerová
Fiedlerová Kristýna
7:5, 6:1
Rabasová
6:4, 6:1
Rabasová
Rabasová Alžběta
Rozhodčí turnaje:
Jaroslav Strouhal
Poznámka pořadatele:
SF dvouher v neděli od 9:00 hod. Kurt č. 3 Wasserbauerová-Kalivodová, kurt č. 4 Lipavská-Nováková
Počet účastníků
24
Nasazení
CŽ
BH
Wasserbauerová Adéla
51
20
Rabasová Alžběta
55
20
Lipavská Kateřina
78
15
Kalivodová Linda
107
12
Sokolová Klára
162
9
Dunajová Simona
177
9
Josefová Adéla
182
9
Škuligová Pavla
184
9
Kategorie : 8
Součet BH: 103
Kódové číslo akce: 602920
Wasserbauerová Adéla
-
Rabasová Alžběta
Wasserbauerová
-
Rabasová
Wasserbauerová
-
Rabasová
Grimová Nikol
-
Čejková Aneta
6:7 (2), 6:4, 1:0 (4)
Švadlenková
-
Kmošková
Švadlenková Tereza
-
Kmošková Natálie
6:4, 6:1
Wasserbauerová
-
Rabasová
6:3, 7:6 (4)
Lonerová
-
Betáková
Lonerová Natálie
-
Betáková Nikola
Kalivodová
-
Dunajová
6:0, 6:0
Kalivodová
-
Dunajová
Kalivodová Linda
-
Dunajová Simona
Wasserbauerová
-
Rabasová
Fiedlerová Kristýna
-
Kvochová Kristýna
6:2, 6:1
Fiedlerová
-
Kvochová
Machová Adéla
-
Mikulová Natálie
6:0, 6:2
Fiedlerová
-
Kvochová
6:3, 6:4
Pražáková
-
Škuligová
Pražáková Gabriela
-
Škuligová Pavla
Dušková
-
Josefová
Lamiová Tereza
-
Průchová Tereza
2:6, 6:4, 1:0 (8)
Dušková
-
Josefová
Dušková Hana
-
Josefová Adéla
6:3, 6:3
Dušková
-
Josefová
6:2, 5:7, 1:0 (8)
Lipavská
-
Sokolová
Lipavská Kateřina
-
Sokolová Klára
Poznámka pořadatele:
SF čtyřher Fiedlerová,Kvochová-Dušková,Josefová v neděli od 10:30 hod.
Počet dvojic
11
Nasazení
CŽ
BH
Wasserbauerová Adéla
51
20
Rabasová Alžběta
55
20
Lipavská Kateřina
78
15
Kalivodová Linda
107
12
Sokolová Klára
162
9
Dunajová Simona
177
9
Josefová Adéla
182
9
Škuligová Pavla
184
9
Kategorie : 8
Součet BH: 103
Kódové číslo akce: 604920
Tisková PDF verze hracího plánu