Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Oblastní přebor
Pořadatel:
východočeský
Datum:
21.-23.05.
Věk. kategorie:
dorost
Tilkeridisová Gabriela
Tilkeridisová
Tilkeridisová
Klírová Tereza
6:3, 6:0
Klírová
Cellerová Andrea
6:4, 6:2
Tilkeridisová
Vlkovská Veronika
6:4, 5:7, 6:1
Vlkovská
Kmošková Natálie
6:1, 6:3
Vlkovská
Zeminová Markéta
6:0, 7:5
Franková
Franková Nikola
6:2, 6:2
Janatová
Janatová Tereza
6:4, 1:6, 6:3
Janatová
Janatová
Macková Tereza
6:1, 6:2
Lipavská
Lipavská Kateřina
5:7, 6:3, 6:2
Janatová
Wasserbauerová Adéla
4:6, 6:0, 6:4
Wasserbauerová
Zerzánová Inka
6:1, 6:4
Havlínová
6:2, 6:1
Havlínová
Havlínová Andrea
Janatová
Komorová Lucie
7:5, 3:6, 7:6 (3)
Komorová
Komorová
Horáková Jana
6:3, 6:4
Machová
Machová Barbora
6:4, 7:6 (1)
Komorová
Drabbová Adriana
6:4, 6:4
Drabbová
Bezdíčková Šárka
scr.
Drabbová
7:5, 6:0
Šťovíčková
Šťovíčková Monika
Novotná
Šmejkalová Eva
6:3, 6:0
Kozlíková
Kozlíková Magdalena
6:2, 2:6, 6:2
Kozlíková
Vosečková Marie
7:5, 2:1, scr.
Hrochová
Hrochová Kristýna
6:0, 6:0
Novotná
Novotná Natálie
6:0, 6:1
Novotná
Pospíšilová Sára
6:0, 6:0
Novotná
2:6, 7:5, 6:3
Linhartová
Linhartová Tereza
Počet účastníků
26
Nasazení
CŽ
BH
Tilkeridisová Gabriela
33
25
Linhartová Tereza
34
25
Šťovíčková Monika
60
15
Janatová Tereza
75
15
Havlínová Andrea
81
15
Šmejkalová Eva
84
15
Franková Nikola
121
12
Komorová Lucie
125
12
Kategorie : 8
Součet BH: 134
Kódové číslo akce: 412920
Šťovíčková Monika
-
Linhartová Tereza
Šťovíčková
-
Linhartová
Šťovíčková
-
Linhartová
Kmošková Natálie
-
Wasserbauerová Adéla
6:3, 6:4
Lipavská
-
Macková
Lipavská Kateřina
-
Macková Tereza
2:6, 6:1, 1:0 (3)
Komorová
-
Novotná
Komorová Lucie
-
Novotná Natálie
6:4, 1:6, 1:0 (6)
Komorová
-
Novotná
Komorová
-
Novotná
Kozlíková Magdalena
-
Vlkovská Veronika
6:3, 6:4
Drabbová
-
Zeminová
Drabbová Adriana
-
Zeminová Markéta
6:4, 3:6, 1:0 (3)
Havlínová
-
Janatová
Hrochová Kristýna
-
Klírová Tereza
1:6, 6:2, 1:0 (10)
Hrochová
-
Klírová
Havlínová
-
Janatová
6:2, 5:7, 1:0 (7)
Havlínová
-
Janatová
Havlínová Andrea
-
Janatová Tereza
Havlínová
-
Janatová
Pospíšilová Sára
-
Horáková Jana
scr.
Zerzánová
-
Machová
Zerzánová Inka
-
Machová Barbora
6:3, 6:1
Zerzánová
-
Machová
scr.
Tilkeridisová
-
Cellerová
Tilkeridisová Gabriela
-
Cellerová Andrea
Počet dvojic
11
Nasazení
CŽ
BH
Tilkeridisová Gabriela
33
25
Linhartová Tereza
34
25
Šťovíčková Monika
60
15
Janatová Tereza
75
15
Havlínová Andrea
81
15
Komorová Lucie
125
12
Novotná Natálie
131
12
Klírová Tereza
135
12
Kategorie : 8
Součet BH: 131
Kódové číslo akce: 414920
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráče
datum narození
klub
Becková Helena
15.03.1997
LTC Pardubice