Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  středočeský
Datum:  23.-25.05.
Věk. kategorie:  dorost
Kunčík Jan
 
 
 
Kowanda Petr
6:0, 6:0
 
Kopecký David
6:2, 6:1
 
Michl Filip
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Kurajský Josef
 
Maršoun Marek
4:6, 6:3, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Kowanda Josef
 
Fuxa Karel
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Pilecký Jan
 
Čepek Jakub
6:3, 6:4
 
 
 
Lechermayer Jakub
7:6 (3), 7:5
 
Šebesta Filip
6:0, 6:0
 
Bonhard Martin
1:6, 6:3, 6:3
 
 
 
 
6:1, 3:6, 6:0
 
Jakimič Robin
 
Kolebaba Jakub
6:4, 2:6, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Šebík Daniel
 
Jetel Michal
6:3, 6:4
 
Krejčí Lukáš
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Stibůrek Jiří
 
Pakandl Karel
6:0, 6:2
 
 
 
 
1:6, 6:4, 6:4
 
Vokoun Jiří
 
Kroutil Marek
4:6, 6:2, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Mrázek David
 
Holík Jakub
4:6, 7:5, scr.
 
 
 
Stránský Jan
6:2, 6:4
 
 
 
Papík Tomáš
6:1, 6:3
 
Minx David
6:0, 6:2
 
 
6:1, 7:5
 
Urban Filip
 
Gallivoda Daniel
6:1, 7:6 (4)
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Rohlík Adam
 
Brenk Jan
5:1, scr.
 
 
 
 
7:5, 6:2
 
Feda Jakub
 
Mudra Lukáš
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Fišer Filip
 
Dolejší Petr
6:4, 6:3
 
Keyř Michal
6:2, 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Votík Martin
 
Počet účastníků37
NasazeníBH
Kunčík Jan 4430
Votík Martin 5325
Urban Filip 7225
Čepek Jakub 9320
Pilecký Jan 10120
Pakandl Karel 10220
Gallivoda Daniel 10220
Stibůrek Jiří 10815
Kategorie : 8Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 312830

Kunčík Jan - Gallivoda Daniel
 
 
 
Rohlík Adam - Kroutil Marek
scr.
 
Jakimič Robin - Papík Tomáš
6:0, 6:1
 
Čepek Jakub - Kolebaba Jakub
7:5, 4:6, 1:0 (5)
 
Šebesta Filip - Dolejší Petr
7:6 (3), 6:3
 
Keyř Michal - Minx David
6:2, 6:3
 
Krejčí Lukáš - Michl Filip
6:7 (1), 7:6 (6), 1:0 (5)
 
Fuxa Karel - Holík Jakub
6:2, 6:4
 
Kowanda Petr - Kopecký David
6:2, 7:6 (4)
 
Brenk Jan - Stibůrek Jiří
scr.
 
Feda Jakub - Kurajský Josef
6:1, 6:2
 
Šebík Daniel - Fišer Filip
6:2, scr.
 
Kowanda Josef - Jetel Michal
3:6, 6:0, 1:0 (4)
 
 
6:4, 6:4
 
Pakandl Karel - Pilecký Jan
 
Počet dvojic14
NasazeníBH
Kunčík Jan 4430
Čepek Jakub 9320
Pilecký Jan 10120
Pakandl Karel 10220
Gallivoda Daniel 10220
Stibůrek Jiří 10815
Jakimič Robin 11215
Holík Jakub 12115
Kategorie : 8Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 314830

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vrbenský Vít03.10.1993TJ LTC Poděbrady
Holoubek Tomáš06.03.1992Tenisový klub Černošice
Báša Marek31.03.1994LTC Houštka
Tůma Milan25.04.1991TK SK Kladno, z.s.
Kosina Matouš05.01.1991LTC Kolín
Hladík Martin30.01.1991LTC Kolín

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Feda Jakub13.11.1991TK SK Kladno, z.s.
Kurajský Josef15.10.1991LTC Slovan Kladno