Český tenisový svaz
Název:
MČR dorostu - 85. Pardubická juniorka
Datum:
12.-17.08.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
LTC Pardubice
Kódové číslo:
316700
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 16:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 417
E-mail:
leos.fiala@volny.cz
Internet:
www.pardubickajuniorka.cz

Poznámka pořadatele:

Výzva pro hráče:
Hráči a hráčky, vyzvedněte si na ředitelství turnaje kartu hráče, kterou je potřeba se prokázat při ubytování, při vstupu do areálu klubu, při vstupu na hráčskou párty, ...

Prezentace:
dvouhry: sobota 11. 8. 2012 do 16.00 hodin - povolena telefonicky na číslech VR a ZVR v sobotu mezi 14:45 a 15:45

čtyřhry: neděle 12. 8. 2012 do 12.00 hodin - povolena telefonicky v neděli mezi 10:00 a 11:30 na čísle VR

Vrchní rozhodčí a delegát ČTS: Ing. Leoš Fiala 777 922 395
Zástupce vrchního rozhodčího: Petr Nevšímal 605 443 266


Povinnosti hráčů: Startovat v obou vypsaných disciplínách, hrát v odpovídajícím úboru a dodržovat pokyny ředitelství mistrovství.

Míče: Wilson US Open, výměna na třetí sadu dvouhry

Více najdete na: www.pardubickajuniorka.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šafránek Václav 20.05.1994 TK AGROFERT Prostějov
4
60
 
ITF 49. - 1. nasazený
17.06.2012 23:02:49
2.
Jaloviec Marek 21.01.1994 TK AGROFERT Prostějov
6
60
 
3. nasazený
12.07.2012 14:08:31
3.
Pavlík David 23.05.1994 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
11
45
 
4. nasazený
07.05.2012 14:57:52
4.
Šebesta Filip 05.05.1994 TK Neridé
12
45
 
 
18.07.2012 18:26:21
5.
Krčmář David 12.08.1994 TK Zlín
15
45
 
 
20.06.2012 20:39:49
6.
Homola Patrik 22.02.1994 LTC České Budějovice,z.s.
16
45
 
 
28.06.2012 23:49:54
7.
Štaubert Pavel 11.01.1996 SK HAMR, z.s.
17
45
 
 
08.07.2012 19:28:51
8.
Knoflíček Daniel 05.01.1995 1. Východočeská Tenisová
18
45
 
 
29.06.2012 14:25:45
9.
Figura Martin 02.03.1994 TK Slavia Orlová
19
35
 
 
02.07.2012 10:07:19
10.
Papík Tomáš 13.04.1994 TK Sparta Praha
20
35
 
ITF 93. - 2. nasazený
22.05.2012 16:22:42
11.
Bíško Michal 07.05.1994 TK Start Praha-Topolka
23
35
 
poslední dle CŽ
20.05.2012 16:22:45
12.
Jánošík Kryštof 12.03.1995 Severočeská tenisová o.s.
25
35
 
nominace Praha
21.03.2012 10:56:41
13.
Vondrášek Jaroslav 16.01.1996 TKX Tennis Team Krupka z.s.
26
35
 
nominace Praha
24.05.2012 10:31:11
14.
Polánka František 07.06.1994 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
27
35
 
nominace ZČ
24.05.2012 12:21:47
15.
Poljak David 17.05.1996 TK AGROFERT Prostějov
32
30
 
nominace JM
22.05.2012 18:54:07
16.
Sochůrek Dominik 20.10.1995 SK HAMR, z.s.
33
30
 
nominace Praha
22.05.2012 21:37:17
17.
Herzán Miroslav 23.06.1995 I.NTC Olomouc
34
30
 
volná karta ČTS
20.06.2012 14:08:51
18.
Krejčí Lukáš 07.12.1995 Tenis Dobříš
38
30
 
nominace StČ
22.05.2012 14:06:21
19.
Filipský Jakub 12.06.1995 TK Sparta Praha
39
30
 
nominace Praha
16.03.2012 11:46:33
20.
Kubeš Jan 07.01.1994 Jiskra Bechyně
40
30
 
nominace JČ
22.05.2012 22:13:23
21.
Vítek Jakub 22.07.1994 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
41
30
 
nominace ZČ
21.05.2012 14:59:43
22.
Filo Daniel 23.04.1995 VSK VŠB-TU Ostrava
43
30
 
nominace JM
21.05.2012 19:24:42
23.
Minx David 04.10.1994 LTC Houštka
45
25
 
nominace StČ
28.05.2012 09:42:35
24.
Michenka Lukáš 27.02.1994 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
50
25
 
nominace SM
22.05.2012 10:23:33
25.
Chyba Lukáš 19.03.1994 LTC Humpolec
51
25
 
nominace JČ
28.05.2012 09:41:08
26.
Dušek Ondřej 15.12.1995 SK OAZA Praha
52
25
 
nominace Praha
24.05.2012 10:39:47
27.
Jetel Michal 14.01.1996 LTC Houštka
53
25
 
nominace Stč
18.05.2012 20:38:36
28.
Zatloukal Vojtěch 29.08.1994 TK PRECHEZA Přerov o.s.
55
25
 
nominace SM
14.03.2012 23:12:52
29.
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek
57
25
 
nominace Praha
22.05.2012 10:58:21
30.
Slezák Václav 19.01.1996 TK Sparta Praha
61
25
 
nominace StČ
28.05.2012 09:42:59
31.
Děrkas Zdeněk 30.04.1996 TK DEZA Valašské Meziříčí
63
25
 
nominace SM
21.05.2012 19:17:43
32.
Krákora Jan 02.07.1994 TJ Solidarita Praha 10
64
25
 
nominace Praha
20.05.2012 17:37:46
33.
Blažek Tomáš 28.12.1994 TK Start Praha-Topolka
65
20
 
nominace VČ
06.06.2012 09:18:06
34.
Jochman Jan 04.03.1995 Severočeská tenisová o.s.
65
20
 
nominace SČ
28.06.2012 11:18:23
35.
Kracík Šimon 10.03.1994 VSK VŠB-TU Ostrava
81
20
 
nominace SM
20.05.2012 19:57:51
36.
Matyáš Jakub 21.05.1996 TK PTA Kolín
107
15
 
volná karta pořadatele
05.06.2012 08:11:28
37.
Ruprecht Daniel 12.07.1996 LTC Pardubice
123
15
 
nominace VČ
06.06.2012 09:44:06
38.
Langr Petr 15.03.1995 USK Pardubice
150
12
 
volná karta pořadatele
17.07.2012 17:30:31
39.
Pobořil Jan 15.02.1997 TK DEZA Valašské Meziříčí
240
9
6
volná karta ČTS
15.06.2012 10:39:04
40.
Říha Dominik 09.08.1994 TKX Tennis Team Krupka z.s.
277
9
 
nominace SČ
15.03.2012 12:53:52
41.
Chyba Miroslav 24.03.1997 TK AGROFERT Prostějov
313
9
3
volná karta ČTS
20.06.2012 14:09:32
42.
Musil Jakub 28.01.1997 TK Olymp Praha
320
6
13
nominace Praha
22.05.2012 07:06:17
43.
Čížek Robert 23.09.1997 TK Olymp Praha
337
6
10
nominace Praha
17.06.2012 15:33:23
44.
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov
364
6
4
nominace JM
22.05.2012 17:25:03
45.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
389
6
5
nominace JM
22.05.2012 09:25:15
46.
Krstev Ondřej 13.06.1997 I.ČLTK Praha
630
4
2
nominace Praha
12.07.2012 18:43:04
47.
Kellovský Dominik 24.07.1996 TK AGROFERT Prostějov
785
3
 
volná karta ČTS
02.06.2012 21:34:10
48.
Čtverák Ondřej 16.01.1998 BLTC Brno
1061
1
23
finalista MČR st. ž.
06.08.2012 08:13:16

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Varhaník Dominik 29.05.1995 TC Brno.
46
25
 
1. náhradník JM
20.06.2012 14:09:11
2.
Gengel Marek 17.09.1995 RPM OÁZA Říčany
48
25
 
1. náhradník StČ
27.03.2012 16:45:01
3.
Kiss David 05.02.1995 BLTC Brno
59
25
 
 
07.07.2012 09:17:11
4.
Kratochvíl Lukáš 19.08.1994 TK Olymp Praha
70
20
 
1.náhradník Praha
22.05.2012 16:43:04
5.
Vahalík David 11.02.1994 TO TJ Nový Jičín
73
20
 
 
02.07.2012 23:21:30
6.
Kvasnička Ondřej 27.05.1995 Sokol Libiš
79
20
 
 
22.05.2012 14:14:27
7.
Slavík Michal 10.07.1995 LTC Mladá Boleslav o.s.
80
20
 
1. náhradník SČ
21.05.2012 18:09:55
8.
Kyselka David 12.06.1994 Sokol Libiš
83
20
 
 
14.03.2012 23:01:25
9.
Bednář Ivo 09.06.1994 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
86
20
 
 
11.06.2012 14:44:39
10.
Poláček Ondřej 28.05.1994 LTC Modřany 2005
92
20
 
 
20.05.2012 19:28:40
11.
Reček Dominik 19.02.1995 I.ČLTK Praha
93
20
 
 
04.07.2012 09:55:19
12.
Linhart David 26.08.1994 Start České Budějovice
102
15
 
1. náhradník JČ
28.05.2012 09:41:32
13.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
106
15
 
1. náhradník ZČ
29.05.2012 10:11:02
14.
Mlíkovský David 11.02.1996 LTC Svoboda Praha
107
15
 
 
25.07.2012 13:19:52
15.
Borůvka Michal 29.06.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
133
15
 
1. náhradník VČ
13.07.2012 11:24:31
16.
Labík Ondřej 20.11.1996 LTK Liberec
138
12
 
 
20.05.2012 22:18:35
17.
Kafuněk Michal 18.02.1994 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
148
12
 
 
29.05.2012 07:15:50
18.
Vocel Matěj 20.05.1997 RPM OÁZA Říčany
167
12
39
 
29.06.2012 14:11:57
19.
Hons Tomáš 19.01.1994 TK DEZA Valašské Meziříčí
173
12
 
 
23.07.2012 22:27:13
20.
Martin Adam 12.07.1995 TK Louny
224
9
 
 
18.03.2012 17:19:01
21.
Müller Tomáš 22.08.1994 Slavoj Žiželice
266
9
 
 
05.07.2012 21:21:50
22.
Borunský Adam 05.03.1997 SK JC Sport Opava
306
9
30
 
20.07.2012 14:35:10
23.
Šimek Štěpán 07.03.1997 I.ČLTK Praha
343
6
7
2.náhradník Praha
26.07.2012 09:32:19
24.
Motl Pavel 07.09.1997 TK Sparta Praha
513
4
11
 
08.06.2012 14:01:13
25.
Holiš Štěpán 12.03.1998 Tennis Hill Havířov o.s.
1061
1
31
 
06.08.2012 08:14:31

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Weinlich Patrik 15.04.1995 TCEN Hrádek nad Nisou
125
15
 
odhlášeno hráčem
06.06.2012 11:10:01
2.
Coufal Matěj 26.09.1997 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
1061
1
596
odhlášeno hráčem
09.07.2012 15:29:55
3.
Hlinka Petr 16.01.1994 Start České Budějovice
107
15
 
odhlášeno hráčem
15.07.2012 12:10:07
4.
Stránský Jan 01.09.1994 TJ LTC Poděbrady
169
12
 
odhlášeno hráčem
15.07.2012 13:02:25
5.
Mašek Jan 29.05.1996 TK Sokolov
256
9
 
odhlášeno hráčem
18.07.2012 14:38:58
6.
Niče Ondřej 14.05.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
150
12
 
odhlášeno hráčem
25.07.2012 19:23:29
7.
Kopřiva Vít 15.06.1997 TK AGROFERT Prostějov
385
6
8
odhlášeno hráčem
02.08.2012 11:44:51
8.
Vejvara Lukáš 26.03.1997 SK HAMR, z.s.
458
6
14
odhlášeno hráčem
03.08.2012 19:07:04
9.
Elísek Tomáš 10.07.1995 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
60
25
 
odhlášeno hráčem
04.08.2012 11:33:17
10.
Rozlivek Jakub 23.04.1996 TK Slavia Plzeň
84
20
 
odhlášeno hráčem
05.08.2012 15:54:23
11.
Heller Robin 02.02.1996 -
137
12
 
odhlášeno hráčem
07.08.2012 12:25:41
12.
Kalivoda Adam 17.04.1997 Lob S.A. Bohnice, zs
159
12
17
odhlášeno hráčem
08.08.2012 10:33:35
13.
Kubelka Michal 18.03.1995 SK Tenis Rohatsko
259
9
 
odhlášeno hráčem
09.08.2012 13:00:50
14.
Čábela Matěj 28.01.1994 LTC Modřany 2005
29
35
 
odhlášeno hráčem
26.08.2012 11:59:38