Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Škoda Plzeň o.s.
Datum:  26.-30.09.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Vondrášek Jaroslav
 
 
 
Pánik Matěj
6:0, 6:3
 
Dubský Marek
7:5, 6:1
 
Novák Jakub
6:4, 6:3
 
Křipský Dominik
6:1, 1:6, 7:5
 
 
5:7, 6:1, 6:3
 
Paulson David
 
Pustějovský Zdeněk
6:3, 6:3
 
 
 
Rabas Daniel
6:3, 7:6
 
Velek Daniel
7:5, 6:1
 
Křipský Filip
7:5, 6:2
 
Martínek David
6:1, 7:5
 
 
6:2, 6:2
 
Vocel Matěj
 
Kalaš David
6:3, 2:6, 6:3
 
 
 
Mališ Filip
6:1, 6:0
 
Bulan David
6:1, 4:6, 6:4
 
Hošek Robert
6:2, 5:2, scr.
 
Bezemek Petr
7:5, 6:4
 
 
7:6, 6:1
 
Guziur Filip
 
Niče Ondřej
7:6, 6:1
 
 
 
Sláma Jakub
6:4, 6:4
 
Vrbenský Michael
6:0, 6:2
 
Blecha Adam
5:7, 6:2, 6:1
 
Šoukal Martin
6:2, 6:2
 
 
6:3, 7:5
 
Kalivoda Adam
 
Duda Filip
7:6 (8), 4:6, 6:3
 
 
 
Abeldinov Patrik
6:1, 6:2
 
Patyk Jakub
5:7, 6:0, 4:1, scr.
 
Balun Jiří
6:4, 3:6, 6:1
 
Štěpánek Antonín
6:1, 6:4
 
 
3:6, 6:3, 6:3
 
Prokop Vojtěch
 
Čtverák Ondřej
6:3, 6:2
 
 
 
Černoch Jindřich
6:1, 3:6, 6:3
 
Tocik Jan
6:1, 6:0
 
Hereit Martin
7:6, 1:0, scr.
 
Zavřel Lukáš
7:5, 1:6, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Chyba Miroslav
 
Vicenda Ondřej
6:3, 6:3
 
 
 
Paroulek Tadeáš
6:3, 6:4
 
Vachtl Jiří
7:5, 6:2
 
Holiš Evžen
6:0, 6:2
 
Zelinka David
6:2, 6:1
 
 
5:7, 6:2, 7:5
 
Andres Erik
 
Bolardt Antonín
6:1, 7:6
 
 
 
Pechala František
2:6, 6:2, 7:5
 
Rous Marek
6:0, 7:5
 
Podlešák Marek
2:6, 6:3, 6:1
 
Bartoň Dominik
1:6, 6:3, 6:3
 
 
6:1, 6:3
 
Motl Pavel
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Ducz Luděk
Poznámka pořadatele: Hráč Albedinov krečoval zápas dvouhry i čtyřhry z důvodu svalových křečí. Hráč Bezemek skrečoval zápas čtyřhry z důvodu zranění ramene. Hráč Kalaš skrečoval zápas dvouhry z důvodu nevolnosti, Hráč Chyba krečoval dvouhru i čtyřhru z důvodu bolesti zad. Ing. Ducz
Počet účastníků48
NasazeníBH
Vondrášek Jaroslav 560
Motl Pavel 1345
Chyba Miroslav 1635
Kalaš David 1835
Vocel Matěj 2035
Duda Filip 2930
Vicenda Ondřej 3030
Kalivoda Adam 3630
Kategorie : 12Součet BH: 300
Kódové číslo akce: 312209

Kalaš David - Vondrášek Jaroslav
 
 
 
Paroulek Tadeáš - Štěpánek Antonín
7:5, 6:3
 
Pánik Matěj - Kraus Martin
7:6, 6:3
 
Fiala Jan - Abeldinov Patrik
7:6 (8), 6:2
 
 
 
 
4:1, scr.
 
Paulson David - Zavřel Lukáš
 
Chyba Miroslav - Novák Jakub
6:2, 6:2
 
 
 
Prokop Vojtěch - Holiš Evžen
scr.
 
Rous Marek - Martínek David
6:4, 6:0
 
Bartoň Dominik - Niče Ondřej
1:6, 7:5, 1:0 (5)
 
Zelinka David - Bulan David
6:3, 6:2
 
 
7:6 (4), 7:6 (5)
 
Křipský Dominik - Čtverák Ondřej
 
Pustějovský Zdeněk - Rabas Daniel
0:6, 6:4, 1:0 (8)
 
 
 
Vachtl Jiří - Hereit Martin
6:4, 6:1
 
Tocik Jan - Cintl Matěj
6:4, 6:4
 
Vicenda Ondřej - Velek Daniel
6:2, 6:2
 
Hošek Robert - Sláma Jakub
6:1, 6:2
 
 
7:5, 6:3
 
Andres Erik - Kalivoda Adam
 
Bolardt Antonín - Guziur Filip
6:4, 6:1
 
 
 
Mališ Filip - Blecha Adam
4:6, 6:2, 1:0 (3)
 
Šoukal Martin - Křipský Filip
6:4, 7:5
 
Bezemek Petr - Dubský Marek
6:2, 7:5
 
Patyk Jakub - Vrbenský Michael
scr.
 
 
6:0, 6:3
 
Duda Filip - Vocel Matěj
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Ducz Luděk
Počet dvojic23
NasazeníBH
Vondrášek Jaroslav 560
Chyba Miroslav 1635
Kalaš David 1835
Vocel Matěj 2035
Duda Filip 2930
Vicenda Ondřej 3030
Kalivoda Adam 3630
Prokop Vojtěch 4925
Kategorie : 12Součet BH: 280
Kódové číslo akce: 314209

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vejvara Lukáš26.03.1997I.ČLTK Praha
Holiš Štěpán12.03.1998TK AGROFERT Prostějov
Plíšek Ondřej28.10.1996Severočeská tenisová o.s.
Ricci Alessandro04.01.1998I.ČLTK Praha
Labík Ondřej20.11.1996LTK Liberec
Hrubý Adam10.06.1997Severočeská tenisová o.s.
Vízner Daniel09.07.1998Tenis Dobříš
Šprlák-Puk Albert20.09.1999TK AGROFERT Prostějov
Šimek Štěpán07.03.1997I.ČLTK Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Tyrpák Josef20.09.2001TK Škoda Plzeň z.s.